Öeldakse, et ilu on vaataja silmades - see väljend leiab laias koertemaailmas kindlasti palju kasutust sest olgugi kõigil omamoodi iseloom ja armas kutsikailme siis mõned nendest on täiskasvanuna väga omamoodi väljanägemisega.


Tutvustame teile kümmet kõige kummalisema väljanägemisega koeratõugu, täna räägime:1. Bedlington terjer


On tegemist koera või lambaga? Need on ühed kõige kummalisema väljanägemisega koerad ja samas ka väga haruldased. Bedlington terjeri pirnikujuline pea, lokkis pehme karv ja kolmnurksed kõrvad teevad neist koera kelle sarnast teist ei ole. Kuigi nad näevad välja õrna olemisega siis vanasti kasutati neid koeri võitluseks. Tänapäeval on Bedlington terjerist aretuse tulemusena saanud mõnus kaaslane kogu perele, kes siiski suudab enda eest seista kui vaja.2. Naapoli mastif
See gigantne moloss näeb välja nagu mini-ninasarvik, tema eripäraks on palju rippuvat nahka. Naapoli mastifitel on kortsud üle kogu keha - kõige enam pea ja kaela piirkonnas. Selle koera pidamine pole naljaasi - kortsud vajavad hooldust ning neid peab hoidma kuivana kuna niiskus voltide vahel võib põhjustada mitmeid probleeme. Iseloomult on naapoli mastifid majesteetlikud valvurid ning kaitsevad oma kodu ja peret.