Ostukorv 0

Logo Tere tulemast!

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 537

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Jõulud on aeg, mil teeme oma lähedastele kingitusi - kes ostab neid poest, kes teevad täiesti ise. Kuid mida kinkida oma neljajalgsetele sõpradele? Nemad küll vist otseselt aru ei saa, et jõulud on, aga meeles võiksime neid ju ikka pidada?! :)

 

Sellel aastal on Platinumil teie lemmikutele üks vahva jõulupakk kokku pandud! Jõulupakis on midagi nii neljajalgsele sõbrale kui ka omankule - kingitus sisaldab endas Click-Bits maiuseid, maiusekotti, vahvat seinakalendrit ja natuke maiustamist ka peremehele!

Lisaks Platinumi poolt väljapakutud kingitusele võib ka koerale ise kingitusi teha – näiteks küpsetada koeraküpsiseid. Retsepte leiab internetist kindlasti mitmeid erinevaid. Küpsiste valmistamisel võib kasutada ka Platinumi konserve, mis annavad küpsistele suurepäraselt hõrgu maitse.

 

Kindlasti ei ütle ükski koer ära mängimisest, uus ja põnev mänguasi toob kindlasti palju rõõmu. Selleks võib olla nii pehme mänguasi, uus pall, midagi mida saab koos koeraga sikutada ja köievedu mängida, kui ka arendav mänguasi, mis väsitab koera vaimselt. Koerad on iga uue mänguasja peale õnnelikud, eriti, kui nad saavad mängida koos oma peremehega.

 

Lisaks mänguasjadele võib koertele kinkida ka midagi praktilist – näiteks uue kaelarihma või traksid. Miks mitte alustada ka mõne uue hobiga? Ehk sobib just Sinu koer talvel tõukekelgu ette ja teil oleks uus vahva hobi mida talvel teha? Või näiteks on just nüüd see aasta, mil plaanid koos koeraga suusatama minna? Selleks on vaja head varustust nii endale, kui ka koerale. Kindlasti ei sobi vedamiseks tavalised traksid, vaid spetsiaalsed veotraksid ja veoliin, millega võib koos talvistele seiklustele vastu minna!

 

Aga mida veel võiks oma parimale sõbrale kinkida? Meie soovitame võtta oma lemmikuga koosolemiseks AEGA! Enamusel meist on enne jõule tööl kindlasti kiire, kuid seda enam võiks me proovida jõulude ajal VEEL rohkem aega pühendada oma lemmikutele. Usume, et see on tegelikult üks parimaid kingitusi, mida nad soovida võivad. Olgu selleks siis õhtul mõne toreda jõulufilmi koos vaatamine ja kõhu alt sügamine või õhtuti pikematele jalutuskäikudele minek.

 

Ükskõik mida Te lõppude lõpuks ka oma lemmikule ei kingi, kindlasti on üheks nende kõige suuremaks kingituseks see, kui õhtul peale tööpäeva omanik(ud) koju jõuavad. Seega kanname kõik helkureid (teeme ka enda koerad nähtavaks!) ning ilusat jõuluootust ja -aega kõigile!

 

 

Autor: Gete (www.instagram.com/rocco_raphael_theaussies/)

Posted in Kutsikas Koer Koeratoit By Karin Ivanova

Hei sõber, Välgu momager siin.

Välk on väga pirtsas kuivtoidu sööja. Pigem ei sööks üldse, aga kui ette antakse ja hammas juba toorlihast verel, siis käivad need kõrbinad ju ka. Platinumi kuivtoit on seni üks ainukesi, mida härra on nõus sööma paljalt, kasvõi peo pealt. Ilmselt peavad need siis imemaitsvad olema. Mina isiklikult koerte toitudest  väga midagi ei tea, aga juba see, et Platinumi toidus on 70% liha, paneb mind selle poole vaatama. Ja no muidugi fakt, et Välk Platinumi kuivtoitu suurima hea meelega sööb, teeb kohe meele heaks. Lisaks kuivtoidule, meeldivad meile ka Platinumi maiustused. Ka need on ühed ainukesed kuivsnäkid, mida Välk on nõus vastu võtma ja neid ka välja teenima. Lisaks on neid mugav kaasas kanda ja lihtsalt taskusse pista, et neid suisa päevi järjest sealt taskust võtta ja koerale maiuseks anda.

Platinumi tiim andis meile toreda võimaluse proovida ja teha katset Platinumi 4 kuivtoidu maitsega. Kas sina tead neid maitseid?

Katse käigus oli huvitav jälgida, et mitme eri katse jooksul, valis Välk siiski enda lemmikuks Lamb + Rice kuivtoidu. Nagu ühele Eesti mehele kombeks, on Välk totaalne liha fanatt - igas toidus peab liha olema ning õige liha on tema jaoks ikka loomaliha. Kana jäeti muidugi viimaseks, sest mis õige mees see kana kohe sööma hakkab, ikka rammusamat tarvis. Mulle väga meeldis, et mitte ühtegi kaussi ei jäänud ainsatki krõbinat ning kausid suisa lakuti puhtaks. Ja no eks muidugi hiljem tuldi ja nuruti käpa andmisega toitu juurde.

Arvan, et enamus koeraomanikke nõustub: kui koer on õnnelik on ka peremees õnnelik!

Aitäh tiim Platinum!

 

 

Jälgi Välgu tegemisi Instagramis (link).

Posted in Koer Koeratoit By Karin Ivanova

Zucchini tegi hambapesuga tutvust juba noores eas, kui PetCity veterinaar kutsikakoolis meile rääkis, et oma uut perekonnaliiget tuleks suuhügieeniga harjutada juba varakult. Nüüd on Zucchini üle aasta vana ning hambapesu vastu ei ole tal enam midagi.

Kuni hiljuti harjasime Zucchini hambaid üsna regulaarselt (mõne üksiku pikema pausiga) koertele mõeldud hambapasta ja spetsiaalse hambaharjaga. Kõige toredam oli see, et tavaliselt meie corgipoiss lausa tuiskas teisest ruumist kohale, kui kuulis hambapasta korgi keeramise häält. Samuti ei olnud Zucchinil midagi tema suus asjatamise vastu, kuid tema jaoks oli palju meelepärasem püüda samaaegselt hambapastat lakkuda. See aga takistas ligipääsu tema tagumistele hammastele, mis jäid seetõttu tihti tähelepanuta. Lisaks on Zucchini saanud närida konti, porgandeid ja närimismaiuseid, kuid sellest ei piisanud, et Sööbikut ja Pisikut eemal hoida.

Nii avastasime umbes kuu aega tagasi, et tema purihammastele on tekkinud hambakivi. Kuigi see oli murettekitav, siis otsustasime (ja Zucchini ei vaielnud alguses vastu), et tuleb olla hoolikam. Võtsime hambapesu nüüd iga päev ette ja pühendasime mõlemale suupoolele rohkem aega. Paari nädala jooksul ei muutunud midagi -  hambakivi “säras” jätkuvalt vastu. Ainult Zucchini ei jooksnud enam nii rõõmsalt hambapesu ajaks kohale, sest see oli muutunud veidi intensiivsemaks, kui talle meeldiks. Olukord tundus lootusetu ja sel hetkel oleksime me tegelikult pidanud juba loomaarsti juurde aja panema.

Sellegipoolest võtsime veel kasutusele viimase õlekõrre enne veterinaari juurde minekut. Juba varasemalt olid silma jäänud Platinumi hambageelid ja nende tõhus toime hõlpsalt eemaldada ja ennetada hambakivi, kuid lemmikloomapoes käies osutusid alati valituks teised tooted. Nüüd aga jõudis Platinum OralClean+Care Classic lõpuks ka meie ostukorvi!

 

Kuna hambakivi oli jõudnud tublisti kivistuda, siis kandsime geeli hammastele kaks korda päevas. Alguses tundus see pisut loogikavastane, et harjamist polegi vaja. Zucchini aga tundis suurt rõõmu selle üle, et hambahari jäi sahtlisse ning et lõpuks on hambahooldusvahend, mida ta võib segamatult limpsida. Kuigi pakendil on kirjas, et esialgne hooldusfaas kestab enamasti 3 kuni 6 nädalat, siis Zucchinil kadus kogu hambakivi juba pooleteise nädalaga. See aga ei tähenda, et enam pole Zucchini suuhügieenile vaja tähelepanu pöörata - jätkame samamoodi, kuid oleme avastanud, et seda saab teha ka lihtsamalt kui harjamisega.

 

Õppisime Zucchini esimese eluaasta jooksul, et

1) koera hambahooldus on väga oluline;

2) juba kutsikat tuleb hambapesuga järk-järgult harjutada, et hiljem oleks lihtsam;

3) tuleb olla järjepidev ja kõikidele hammastele tähelepanu pöörata;

4) tuleb leida sobiv vahend ja toode - mis võib sobida ühele koerale, ei pruugi sobida teisele;

5) ei tohi lasta olukorral minna nii kaugele, et hambakivi on juba tekkinud.

 

 

Tekst: Doris-Marii. Zucchini tegemistel saab silma peal hoida Instagramis (LINK).

Pldi autor: Kadri Marie Männik

Posted in Tervis Koer Koeratoit By Karin Ivanova

Kätte on jõudnud see aeg, kus õues on pori ja... ka meie elamine ei pruugi enam nii puhas olla. Paratamatult toovad koerad poriste ilmadega tuppa ka rohkem mustust, kuid selleks, et seda vähendada, jagame teiega mõningaid nippe/meeldetuletusi mida teha, et elamine ka sügisel puhtaks jääks.

 

 1. Esiteks hoia oma lemmik puhtana – poriste ilmadega tuleks harjutada nii endale kui koerale uus rutiin. See tähendab, et kohe kui õuest tullakse, tuleb koera käpad puhtaks teha. Samuti tuleks regulaarselt koera kammida ja pesta. Hoiame juba väga suuresti enda kodu rohkem puhtana, kui pöörame rohkem tähelepanu ka koera puhtusele.
 2. Kui oled lubanud oma koera diivanile/voodisse, siis tasub neile peale panna katted/pleedid, mille peale koer koos Sinuga õhtuti lebotama tulla võib. Neid on kindlasti lihtsam pesta, kui hiljem tervet diivanit või voodit.
 3. Jällegi üks väga-väga oluline punkt – muretse endale kvaliteetne tolmuimeja, mis teeb Sinu elu mitmeid kordi lihtsamaks. See on toode millesse tasub investeerida, eriti, kui kodus on mitu koera. Lisaks tolmuimemisele tuleks järjel hoida ka „lemmiktegevusega“ – põrandapesuga. 
 4. Puhasta regulaarselt koera asju – näiteks mänguasjad, asemed/pesad jne. Neid pestes ei vea koer mööda elamist mustust laiali ja ka endal on meeldivam koeraga tema mänguasjadega mängida, kui need puhtad on.
 5. Tuuluta tubasid – ka sügisel tuleks elamisse lasta värsket õhku, isegi kui õues on juba miinuskraadid. See aitab elamises õhu värskena hoida.

 

Need on tavalised ja igapäevased tegevused/toimetused, mis aitavad meil elamise puhtana hoida. Kuigi oleme ilmselt kõik peale tööpäeva väsinud ja ei taha kuidagi kohe koristamisele mõelda, on õhtul kindlasti parem kodus olla ja õhtusööki nautida kui tead, et elamine ja ka koerad, on puhtad :).

 

 

Autor: Gete (www.instagram.com/rocco_raphael_theaussies/)

Posted in Koer Koeratoit By Karin Ivanova

Pimedad õhtud ongi juba käes ning olenemata sellest, et õues ei näe õhtuti enam ei istuda ega astuda, tuleb koertega ikka ennast õue vedada. Küll aga on meie õnneks tänapäeval igasuguseid vidinaid ja tooteid millega nii ennast, kui ka oma koer pimedas märgatavaks teha. Lisaks koera ja enda märgatavaks tegemisele on hea ka tasku/pealampi õhtuti kaasas kanda.

 

Koertele on õnneks praegusel ajal saadaval palju erinevaid tooteid, et nähtav olla:

 • Kaelarihmad/traksid, mille sisse on õmmeldud helkurkangas. Selliseid kaelarihmasid ja trakse on eriti hea kasutada just lühikarvaliste koerte puhul, kelle seljas ja kaelas on neid tooteid väga hästi näha.
 • Vilkuvad kaelarihmad – loomapoodides müüakse väga põnevaid kaelarihmasid, mis vilguvad pimedas, tasub poodidest küsida!
 • Erinevad vilkuvad ripatsid/tulukesed – ka neid on loomapoodides suures valikus. Meie kasutame selliseid vikuvaid tulukesi, mida saab ümber tõsta erinevatele traksidele, kaelarihmadele jne. See ei ripu ja seega ei kao ka ära, vaid on kindlalt rihma või traksi küljes kinni.
 • Erinevad joped/vestid – just metsas käies on hea kasutada erinevaid nö jahijakke, mis teevad koera pimedas kergelt nähtavaks.
 • Jalutusrihmad – ka jalutusrihmasid on praegu väga mitmeid ja erinevaid, kus on helkurribad külge õmmeldud.

 

Lisaks koertele tuleks ka ise kindlasti pimedatel õhtutel kanda helkurit ning meie kaasavara pimedatel õhtutel on alati ka pealamp - sellega teen ma ka ennast väga selgelt nähtavaks. Ka linna tänavatel tuleks koer nähtavaks teha, et teised liiklejad ja autod juba eemalt Teid märkaks. Nii saate veenduda, et jalutuskäik on ohutu nii Teile kui ka kaasliiklejatele :).

 

 

Autor: Gete (www.instagram.com/rocco_raphael_theaussies/)

Posted in Kutsikas Varustus Koer Koeratoit By Karin Ivanova

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 537

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5