Ostukorv 0

Logo Tere tulemast!

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 251

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Jagan oma koeraga reisimise kogemust, mis viis meid Opole linna Poolas, kus toimus 2017. aasta Kesk-Euroopa Bokserite erinäitus (CEBS).

Enne reisi oli ärevus suur, sest varasemalt ei olnud ma koos koeraga nii kaugele reisinud, seega ei osanud arvata kuidas Nööp (Ability Noreena Noep) nii pikale autosõidule vastu peab. Sõitma hakkasime öösel kella kolme ajal, et jõuda reede õhtuks hotelli ja lasta koeral rahulikult puhata. Sõit kestis kokku 18 tundi.

 
21697912_1559899137390114_1227589617_n.jpg

 

Kõige rohkem muretsesin sellepärast, et koer ei taha süüa või kaotab enne näitust oma hea vormi. Seega oli meil kaasas nii Platinum konservid kui ka toit, mis on asendamatud koera energia hoidmisel ja taastamisel.

See on tõesti oluline, et toit oleks oma toiteväärtuselt kõrge, et pikal reisil ei kaotaks koer kaalu. Nööbil oli õnneks isu hea ja konserv kadus kausist kiiresti. Ilmaga meil vedas, oli tõeliselt suvine nädalavahetus ja ka kõik muu sujus kenasti. Ärevus oli täitsa asjatu :)

Tulemused olid suurepärased, saavutasime laupäeval Poola bokserite erinäitusel avaklassi võidu ning lisaks saime Poola serdi. Meie reisikaaslane Kayla (Ability Kissable Kayla) esines samuti väga hästi saavutades Kesk-Euruoopa erinäitusel avaklassis II koha!

 

IMG_8637.JPG                                                                                                                                                                                                                                              IMG_8678.JPG

   

Mul on hea meel, et otsustasin näitusele minna, see oli kogemus omaette! Seega soovitan alati julget pealehakkamist ja ärge unustage Platinum koeratoitu kaasa võtmast!

 

Autor: Merike Kivi, Kennel Ability

Posted in Üritused Koer Koeratoit By Karin Ivanova

25. ja 26. märtsil toimusid Saaremaal, Saare Ratsakeskuse maneežis Paikülas, Saarlaste Agilityklubi korraldatud, EKLi 2017 aasta parima sportkoera arvestusse minevad agilityvõistlused. Kohtunikuks oli Monika Põld.

Mõlemal päeval toimus kõigis ametlikes klassides kolm agilityvõistlust. Samuti oli mõlemal päeval kaks hüpperada A0 klassile.

Kahepäevasele võistlusele oli kokku registreerunud 72 osavõtjat. Kohal oli suurem enamus Saaremaa agilitysportlastest, samuti oli võistlejaid nii mandrieestist kui ka Lätist ja Soomest.

Võistluste peasponsoriks oli Platinum, kelle poolt pakutud auhinnad rõõmustasid nii sõpru neljajalgseid kui ka nende omanikke.

 

Saaremaa AgilityKäpp II ootab võistlejaid aga suvisele Saaremaale. 15 ja 16 juulil toimuvad Rahvusvahelised, EKLi parima sportkoera arvestusse minevad agilityvõistlused. Suvised võistlused toimuvad Mustjala Põhikooli staadionil. Kuna samal ajal toimub Mustjalas ka küla kokkutulek, siis kindlasti on sel ajal siin lisaks agilityvõistlustele veel palju toredaid üritusi.

                                                                                                                 

MTÜ Saarlaste Agilityklubi
Piltide autor: Raul Siim

Posted in Üritused Koer Sõnakuulelikkus Koeratoit By Karin Ivanova

Vurr 2017

16.03.2017 10:29

5. märtsil toimus esimest korda üritus Vurr 2017, mille korraldajaks oli Eesti Bokseriühing. Tegemist oli vastlapäeva üritusega kogu perele, sealhulgas loomulikult ka koertele. Ürituse eesmärk oli kutsuda terve pere aktiivset päeva veetma ja sealhulgas mitte unustada koju meie täisväärtuslikke pereliikmeid - koeri.

Üritus toimus Tartu Seikluspargis, ilm oli päikseline ja kuiv, kuid veidi jahe. Päeva esimeseks sündmuseks oli Minivurr ehk kuni 14-aastastele lastele mõeldud võistlus. Lastevõistlus oli kõigile mudilastele tasuta ning iga osaleja sai suure kotitäie auhindu.

Lastevõistluse järel esines tollikoer, mis pakkus väga palju põnevust vaatajatele. Lisaks esinesid üritusel ka laululapsed ja rahvatantsijad.Kuna ilm oli külm, siis kutsuti ka rahvas tantsu lööma, poleks osanud iial arvata, et see võib nii lõbus olla.

Päeva lõpetas lõbus võistlus täiskasvanud koerajuhtidele. Esmalt tuli koos koeraga jalgpall väravasse lüüa, siis joosta vastalakuklini ja koos oma neljajalgse sõbraga kukkel nahka pista. Viimaseks ülesandeks oli täiskõhuga mäest üles kihutamine. Kogu võistlus käis aja peale, võitsid kiiremad.

Bokseriühing loodab, et Vurrist tuleb tore traditsioon ja kohtume juba järgmisel aastal! Suured tänud kõigile, kes aitasid kaasa ürituse korraldamisel ja muidugi sponsoritele: Platinum koeratoit, Remax Aaba Kinnisvara, Kommipomm, Big Pen, Viktor Extra, Eesti Puitmööbel.

 

Autor: Elen Kivi-Paju
Pildid: Evald Veldemann

Posted in Kutsikas Harrastused Üritused Koer Koeratoit By Karin Ivanova

Aasta Bokser 2016

01.03.2017 14:53

Laupäeval, 25. veebruaril, toimus Tartus Vilde lokaalis Eesti Bokseriühingu pidulik aasta auhindade jagamine. Bokseriühingu jaoks on see juba pikaajaline traditsioon, esimest korda toimus üritus juba 2002. aastal.


Esimesena jagati kätte töökoerte karikad, sel aastal oli kategoorias esindatud vaid 3 bokserit, kuid Bokseriühing on juba selle nimel tegutsemas, et boksereid rohkem sporti tegema suunata. Vaatame, mis 2017 aasta toob.

Aasta kutsika kategooria võitis Pähkel (ametlik nimi Noisette Nostrum). See tulemus oli juba kõigile ette teada :)  Ka Aasta veterani kategoorias polnud üllatusi, kuna hetkel käib aktiivselt näitustel vaid üks veteran koer, seega võitjaks oli Nena (ametlik nimi Golden Amulette Nena Elegance).

Aasta juuniori kategoorias on väga tihe rebimine. Ma hoidsin hinge kinni kas aasta juunioriks ikka tuleb minu enda koer Nööp (ametlik nimi Ability Noreena Noep) ja kõik läks nii nagu ma lootsin - Aasta Juunior on Nööp!


Aasta bokser oli sel aastal etteaimatav, sest minule kuuluval Hermil (ametlik nimi Abillity Harmony Hermione) oli lihtsalt fantastiliselt edukas aasta!

Kõige lõpuks kuulutati välja võitja kenneli kategooria, mille võitis meie kennel Ability!
Pidu jätkus maitsva õhtusöögi ja lõbusate mängudega.

Lisaks karikatele oli auhinnaks suur kotitäis kingitusi ning Aasta koertele ka 5kg Platinumi toitu - suur tänu sponsoritele.

 

Kõik Aasta Bokser 2016 tulemused leiate Bokseriühingu lehelt www.bokser.ee

 

Autor: Elen Kivi-Paju
Piltide autor: Evald Veldemann

Read More

Märksõnad:

Posted in Kutsikas Üritused Koer Koeratoit By Karin Ivanova
Platinum soovitab:

Koertekool Tubli korraldusel on veebruaris tulekul mitu põnevat loengut koeraspordi huvilistele:

04.02  Loeng "Sõnakuulelikkuse tehniline pool"


Teisipäeval 4. veebruaril 2014. toimub Tallinnas, algusega kell 18.30, loeng "SÕNAKUULELLIKKUSE TEHNILINE POOL", kus räägitakse SK võistluskoera ettevalmistamisest, kutsikast Erivõitja klassini, kõikidest nüanssidest, v.a. motivatsioon. Lektor: Svetlana Zolotnikova.

Loeng kestab 3 tundi.


11.02  Loeng "Kuidas saada võitjaks"

Teisipäeval, 11. veebruaril 2014., algusega kell 18.30 toimub Tallinnas loeng  "Kuidas saada võitjaks", mis on mõeldud sõnakuulelikkuse ja agility harrastajatele ja võistlejatele. Lektor Svetlana Zolotnikova.

Koolituse sisu:
- eesmärgistamine (treeningute ja võistluste eesmärkide seadmine)
- loovus ja motivatsioon
- harjumused
- koera ja enda enesekindluse arendamine
- keskendumine ja mõtte jõud.

Loengu kestvuseks on 3 tundi.


18.02 Loeng "Kuidas muuta koera käitumist"


Loeng teemal "Kuidas muuta koera (probleem)käitumist" toimub Tallinnas 18. veebruaril 2014., algusega kell 18.30.

Põhiteemad:
- koerte käitumise alused
- operantse tingimise põhimõtted
- käitumise põhjuste/tagajärjede analüüs,
- kinnistamise/karistuse kasutamise põhimõtted
- ignoreerimine vs sekkumine
- käitumise muutsime programmi koostamine
- käitumise muutmise tehnikad
- viimane etapp: üldistamine, töö häirijatega.


Koolitjaks Svetlana Zolotnikova. Loeng kestab 3 tundi, hinna sees on kirjalikud materjalid.

Täpsem info loengute kohta  http://tublikool.blogspot.com/

Koertekool TUBLI - on Teie usaldusväärne partner aastast 2003, kes pakub koolitust läbi positiivsete emotsioonide ja uuenduslikke lahendusi koertekoolituse valdkonnas. Koertekooli sooviks on, et koertehuvilistel oleks omavahel lihtsam suhelda ning nende ja nende koerte vaba aeg oleks sisustatud võimalikult mitmekesiselt ja huvitavalt. Loodame, et tänu meie koolile tõuseb Eesti koerapidamiskultuur.
Koerad ei ole mänguasjad ega lapsed.
Koerad on koerad.
Ja nad on väärt koolitust.

Koertekool Tubli põhitegevusalad:
- sõnakuulelikkuse trennid
- agility trennid
- klikker-koolitus (loengud, seminarid, trennid)
- koertetemaatilised loengud
- koolituste, laagrite ja võistluste korraldamine ja läbiviimine
- koertekoolitajate koolitus
- SK ja AG hindamist puudutavad loengud
- Sõnakuulelikkuse liikumisjuhtide kursused
- Agility rajameistrite koolitus
- Koerte koolitajate ja katsekohtunikke baaskursused.


Svetlana Zolotnikova on Eesti Kennelliidu poolt atesteeritud koolitaja (sõnakuulelikkus, agility, kutsikakool) ja FCI katsekohtunik.


Rohkem infot kooli kohta http://www.tubli.ee/

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 251

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5