Möödunud nädalal kõige rohkem sai tegeletud agilityga. Loomulikult sõnakuulelikkus ka unarusse ei jäänud, iga päev natukene erinevates kohtades, enamasti läbi mängu sai tehtud kõvasti kõrvaletulekut, kõrvalkäimist ja kontakti hoidmist.


Agilitys oli kokku kolm trenni, esimesest kahest videod on siin:http://youtu.be/lMUTDqELSiI
http://youtu.be/EEGnb6PrS70
Kolmas trenn oli ebatavaline :) Nimelt sai Winniega osaletud esimest korda koertekooli TUBLI poolt korraldatud rajatreeningul. Rajatreening kujutab endast libavõistlust. See on selline mitteametlik lõbus üritus, millest seekord võttis osa 17 inimest, kus joostakse erinevate tasemega koertega üks konkreetne rada, kohtuniku ega auhindasid tegelikult ei ole, aga kõik ülejäänud asjad toimuvad täpselt nii nagu võistlusel, mis viib koerad segadusse :) Tundub võistlus olevat ja nüüd järsult omanik premeerib palliga, wau... :)  Inimeste jaoks see on ka huvitav, kuna ühte ja sama rada võib joosta uuesti ja uuesti ehk saab proovida erinevaid juhtimisvariante ja parandada vigu, mida reaalsel võistlusel kahjuks teha ei saa.


Rada oli A3 klassi tasemel ehk ei pidanud meie jaoks raske olema kuid tuli välja, et osa asju, mida viimati ei treeninud, ei õnnestunudki. Lisaks Winnie tõsiselt arvas, et tegu on võistlusega ja läks täiest pöördesse, mis tema puhul tähendab seda, et kui omanik jookseb paremale, siis koer jookseb vasakule :)


Igal juhul üritus oli tõesti lahe ning kindlasti osaleme sellistel veel!


Rajatreeningu video:http://youtu.be/j-x69-Voa-E