Möödunud nädal oli põnev ja sündmuste rohke:) Trenne oli palju nii sõnakuulelikkuses, kui ka agilitys. Üks edukamatest agility trennidest:


http://youtu.be/r86WRN5UiwU . SKs põhitähelepanu oli suunatud sellistele rasketele harjutustele, nagu pulkade valik ja metallhantli toomine üle tõkke (näiteks, video: http://youtu.be/qlCWkHjM7Fg).


Laupäeval osalesime Tubli agility talvekarika II etapil, kus meil „õnnestus“ kahte diskvalli saada :) Esimesel rajal Winnie otsustas, et parem läheb tunneliise, kui slaalomisse :), ning teisel rajal mul õnnestus esimest korda elus rada unustada, ja seda 3 takistust enne finishit :) Ju siis on vaja rohkem magada enne võistlusi. Video on siin:


http://youtu.be/oh9egaEd3vA


Lõppes nädal pika reisiga Saaremaale, kus Tika talu maneezhis toimusid agility võistlused. Korraldajaks oli Saaremaa Agilityklubi ning kohtunikuks Anne Tammiksalu. Joosta oli võimalik kaks agilityrada ja üks hüpperada. Meie katsetasime kõike kolme radasid, kahjuks, head koostööd seekord ei tulnud välja. Viimase kahe nädala jooksul külmade ilmade pärast olime liiga vähe jalutanud ning suht vähe trenne teinud, Winnie oli energiat täis ja ülierutatud, ning mina vastupidi ennast paksust ja liikumatuks söötnud :) Kogemuse mõttes see sõit ja osalemine olid loomulikult väga kasulikud ning üritame edaspidistes trennides ennast parandada.


Järgmine SK võistlus toimub juba 18 veebruaril ja järgmine AG võistlus alles aprillis.