Möödunud nädalal oli meie elu veel põnevamaks läinud – trennidest ma isegi enam ei räägi, see on iseenesest mõistetav asi, räägin ainult üritustest, millest oleme osa võtnud :)


Teisipäeval järjekordselt osalesime Pitch&Go (eseme toomise) võistlusel – ja ime – me saime esikolmikusse! Jeeee! Seekord ma pole kordagi visanud mänguasja platsist väljaspoole ja üleüldse ei visanud liiga kaugele ehkki ma sain seekord rohkem pihta alale, mis annab 25 punkti. 1,5 minuti jooksul teenisime 8 viskega 170 punkti ja tulemuseks 3. koht!


Reportaaž on siin:
http://svetaeks.blogspot.com/2012/07/winnie-pitch-voistlusel-3-koht.html


Kolmapäeval võtsime osa Koertekool TUBLI agility suvekarika III etapist ja tulemuseks oli 1. koht!


Reportaaž on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/07/winnie-tubli-ag-svukarika-iii-etapil-1.html


Neljapäeval osalesime agilitymängus, mille nimeks on „Koerajuhi keskendumine“. See on selline mitteametlik üritus, kus koerajuhid – mitte kohtunik – oma jooksuga koostavad rada, ning saab küll seda pealt vaadata, kuid minna platsile ja rada õppida nö „jalgadega“ ei saa ning sa pead raja pähe õppima ainult kaugelt vaadates (ehk pead tõesti väga keskenduma) ning see mäng õpetab ka rohkem tähtsama asja – lihvib reageerimise oskust. Seda võib väga kõvasti vaja minna ka päris agility võistlusel, sest võib alati juhtuda nii, et sa õpid rada ühtemoodi ja arvestad oma ja koera asukohad ühtemoodi kuid tegelikkuses võib teie jooks välja kujuneda hoopis teistmoodi. Siis on vaja ruttu reageerida ja päästa seda mida veel päästa saab :) Mäng on tõesti lahe ning meil õnnestus ka siin esimesel rajal saavutada esikoht.


Laupäeval algas meie pikk ja põnev nädalavahetus – vara hommikul sõitsime Kuressaarde, et võta osa sõnakuulelikkuse võistlusest.


Korraldajaks oli Saarlaste Agilityklubi ning kohtunikuks Kaja Koor. Kohale jõudes saime teada, et kogu öö oli Kuressaares kohutav padukas olnud ning plats oli vett täis. Kõrval kõnnil vahel ma lihtsalt naersin kuna olin täiesti loigu see ja vesi pritsis igale poole. Vesi platsil Winniet eriti ei häirinud kuid mere lähedus (kohe platsi ääres) häiris küll ning tulemuseks on järjekordne null pulkade valikul (Winnie väga tahtis tegelikult minna laineid püüda), tulemuseks 243,5 punkti (IIjärk) ning auhinnaline 2. koht.


Reportaaž on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/07/skv-kuressaares-ii-jark-ii-koht.html


Peale võistlust me alustasime teed Leetu, vahepeal Iklas tegime peatuse, kus saime Eesti-Läti piiri peal mere ääres jalutada ja ööbisime.


Pühapäeva varahommikul jätkasime sõitu Leetu, kus linnas nimega Joniškis toimusid kahepäevased agility võistlused (korraldajateks olid meie väga suured sõbrad klubist „Akela“, kohtunikuks Anne Savioja Soomest). Võistlused toimusid „Tafisa Games“-de raames (5th TAFISA World Sport for All Games, mis on nö Olümpia mängud nendele spordialadele, mis ei kuulu OM nimekirja, seekord neid alasid oli 30!!! ja agility nende hulgas! Rohkem infot siit http://siauliai2012.lt/about.html).


Kuna laupäeval olime hoopis SK võistlusel, siis meie saime joosta ainult 3 rada – üks oli A3 agilityrada (15 kp ja 6. koht), üks Open Agility (5 kp ja 8. koht) ja üks Open Jumping (minu süül saime diskvalli). Meeleolu oli fantastiline, tuli palju pealtvaatajaid, ilm oli ilus, plats super, rajad joostavad, võistlus oli korraldatud väga kõrgel tasemel! Meie videod on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/07/winnie-tafisa-gamesil.html


Öösel ööbisime jälle Iklas ning hommikul tulemi tagasi otse treeningplatsile :)


Põnev elu meil, on ju :)