Järjekordne tihe nädal – palju trenne, kuid uus on ainult üks asi – TAKO agility hall kolis Tallinnast minema, nüüd ta asub Loo külas. Mul õnnestus teha nüüd halli sees nii sõnakuulelikkuse kui ka agility trenni. Minu suureks rõõmuks oli Winnie jälle unustanud halli sees kõrvalkõnnil ajal vingumise :) Loodan, et see tagasi ei tule :) (loe: olen optimist).


Nädala suurimateks sündmusteks võib julgesti lugeda agility võistlust Pärnumaal laupäeval ja sellele järgnev öine Valgete Ööde jalutuskäik koos koertekool TUBLI teiste õpilastega Klooga rannas.


Seekord oli agility võistluse korraldajaks Pärnu klubi „Minu Sõber“ ja võistlus toimus Pärnumaal Maria talus. Kohtunikuks oli Willem-Alexander Kelders Hollandist, tema A3 klassi rajad mulle meeldisid.


Kokku saime joosta 3 rada (kaks agility- ja üks hüpperada). Hüpperada oli viimane ja sellel „õnnestus“ meil kahjuks diskvalli saada juba kolmandal tõkkel (Winnie järsult muutis oma stiili ja tahtsis töötada väga lähedal), kui agilityradadel vedas meil rohkem – ühel saime 6. koha ja teisel saime 2. koha. Kohad oleksid olnud veel paremad, kui Winnie oleks tõkete pulkadesse suhtunud suurema aususega.


Reportaaž võistlusest on siin:
http://svetaeks.blogspot.com/2012/07/winnie-ag-voistlusel-parnumaal-2-koht.html


Koju jõudsime pool kümme ja me ei jõudnud isegi magada enne jalutuskäiku, seega alguses oli väga imelik olla, kui iga-aastane öine jalutuskäik kooli õpilastega (seekord Klooga rannas) algas pool üks öösel - ei tea kuidas Winnie kuid mina alguses tahtsin väga magada.


Lõpuks iludus, liikumine ja sõpradega vestlemine ajas und minema :) Winnie sai ennast hulluks ujuda ja tõi koju kaasa mitu kilo liiva, kuid ikkagi pean ütlema, et üritus oli fantastiliselt tore ja kohtuseni järgmisel aastal, Valged Ööd!


Pildid on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/07/valgete-oode-jalutuskaik.html