Meelelahutuslik nädal oli :)


Trenne tegime natukene küll kuid enamik ajast jalutasime ja möllasime :) Suvi!


Kolmapäeval osalesime slaalomivõistlusel – seekord õnnestus meil maksi-koerte klassis saavutada I koht! Videot Winnie sooritusest võib leida siin
http://svetaeks.blogspot.com/2012/07/slaalomivoistlusel-i-koht.html


Reede-laupäev-pühapäev veetsime Pärnumaal, kus koertekool TUBLI korraldas Jõulumäe Tervisespordikeskuses suvelaagri. Sellel aastal klassikalistele suvepäevadele lisandus terve hunnik muid üritusi – loengud, agility eksam ja võistlused, sõnakuulikkuse trennid ja Pitch & Go võistlus.


Winnie osales just viimasel üritusel. Laagrisse olid tulnud inimesed nii Tallinnast, Narvast kui ka Pärnust ning nad osalesid ka Pitch&Go võistlusel - see tegi võistluse veel põnevamaks – konkurents maksi-koerte klassis oli väga äge! Kuna mina jälle viskasin korra palli platsist väljapoole, siis me kogusime ainult 180 punkti ja tulemuseks oli 6. koht. Meie jaoks on alati osavõtt tähtsam kui võit ja seekord oli tõesti kihvt näha nii palju erinevaid koeri.


Laagris osalemine lõppes metsaradadel jalutamise ja järves ujumisega :) Suurepärane nädalavahetus kahe- ja neljajalgsete sõpradega!!