Nagu tavaliselt esmaspäeval sai Winni puhata. Ja siis tulid trennid-trennid-trennid... :))) Möödunud nädalal ainult ühe korra tegime agility trenni (et ei ununeks), ülejäänud aeg oli pühendatud sõnakuulelikkusele.

Kaks korda (teisipäeval ja neljapäeval) tegime SK trenni Viimsi staadionil. Videod http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/winnie-sk-trenn-14082012.html ja http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/winnie-sk-trenn-16082012.html.

Kolmapäeval tegime agility trenni juhtimise peale, neljapäeval natukene lihvisime poomi kontaktpinda.

Kõige põnevam aga oli nädalavahetus, sest Winnie osales „katsejänesena“ SK liikumisjuhtide kursuse praktilises osas. Laupäeval sai meeletult palju korrata ALG ja AVA klassi ning pühapäeval said samamoodi lihvitud VÕI ja EVÕI klassid :))

Videod: http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/winnie-liikumisjuhtide-kursusel-i-paev.html ja http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/winnie-liikumisjuhtide-kursusel-ii-paev.html.

Mind pani ikka imestama see, kui hästi ta mäletab ALG ja AVA klassi elemente – selge see, et nad on kergemad, kui VÕI ja EVÕI omad, kuid olulisem oli mitte ennetamine ja see innukus, mis mulle nii Winnies meeldib.

Nädalavahetusel hoidke meile pöialt Luige rahvusvahelistel agility võistlustel!!!