Vaatamata sellele, et nädala lõpus pidime võistlema agilitys, tegime rohkem ikkagi sõnakulellikuse trenne, kuna tahaks Eesti Meistrivõistlustel näidata kõike, milleks oleme võimelised. Agility on muutunud pigem hobiks :)


Nii et esmaspäeval oli Winnie lausa kaks SK trenni ja üleüldse hakkasime trennikohti vahetama – nüüd jälle teeme trenn aktiivselt suurte kaubanduskeskuste juures, loomulikult „kodusel platsil“ ehk loomade hoiupaiga muruplatsil ning enne Meistrikaid lihvime oskusi ka Viimsi staadionil.


Kolmapäeval võtsime osa Koertekool TUBLI poolt korraldatud agility suvekarika IV etapilt, kus saavutasime kahe raja tulemusena 3. koha, Winnie põhivigadeks on hüppetakistuste pulkade maha ajamine.


Nii et nädalavahetusel rahvusvahelistel agility võistlustel, kuhu võistlema tuli rahvas Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Horvaatiast ja Venemaalt, saime me joosta kokku neli rada, ning kahjuks, ei saanud me mitte ühtegi tulemust: tuli jälle pulkade massiline mahaajamine ja korra Winnie isegi väljus slaalomist, ajas segi käsusid „hopp“ ja „ringi“ ja nõudis minult 100% täpsusega juhtimist, ning 99% täpsust teda noh mitte kuidagi ei rahuldanud :)


Videod meie jooksudest saab näha siin:
esimene võistluspäev – http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/agv-250812-2-dsq.html
teine võistluspäev - http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/agv-260812-2-dsq.html