Nagu tavaliselt, meie elu koosnes sõnakuulelikkusest, agilityst ja aktiivsest puhkamisest :))

Jõudsime ära teha hallis kaks SK trenni (viimasest videod on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/10/winnie-sk-trenn-23-10-2012.html), siis tegime neljapäeval hallist viimase agilitytrenni (enne võistlust). See oli küll plaanitud teha reedel kuid ilmaolude ja suvirehvide tõttu jäid kõik reedesed trennid ära ning asi jäi nagu jäi.

Samas nautisime aktiivselt lumises metsas jalutamist

ja lumega mängimist.

Laupäeval toimus TAKO hallis agility võistlus, seekord oli kohtunikuks pr Angela Unger Saksamaalt. Meie regasime kõikidele radale, mis oli võimalik joosta, seega jooksime A3s kahte agilityrada ja ühe hüpperada.

Meie selle võistluse parim tulemus oli esimesel agilityrajal 5. koht (kokku meie klassis osales 12 koera), sest Winnie ajas maha 5 pulka!!!!

Noh veel hullemaks enam minna ei saanudki :))) Samas ta võttis kõik kontaktpinnad seekord väga korralikult (ehk viimase kuu jooksul tehtud trennid andsid vilja). Järgmisel agilityrajal oli ta sama tubli kontaktpindadel, ajas maha ainult 1 pulka, kuid minu abiga saime diskvalli juba 3.ndal takistusel :)) (ülepingutus lõksust ärakutsumisega).

Viimasel rajal, ehk hüpperajal (sellel rajal ei ole enam kontaktpindu, et koer peab tegelikult palju rohkem hüppama), oli Winnie fantastiliselt tubli koer, ei ajanud mitte ühtegi pulka maha, kuid jällegi minu ülepingutust tekitanud juhtimisvea tõttu jooksis ta vale tunneli auku ja me saime ikkagi diskvalli. Igal juhul, diskvallid dikvallideks, aga see jooks oli imeilus, Winnie oli kiire ja kontaktne, vajadusel töötas iseseisvat ja kaugelt, ning ma jäin sellel jooksul meie koostööga nii rahule. Noh, tegelikult, ma olin lihtsalt VÄGA ÕNNELIK. Jätkame trennidega ja vaatama, mida tulevik toob :)