Meie jaoks oli see nädal selline „keskmise hõivatusega“ :)


Agility trenne jõudsime teha kaks – mõlemad trennid olid hüppetehnika peale, kuna Winnie hüppab suht halvasti ja sellega oleks hea midagi ette võtta. Videod:


esmaspäevane trenn siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/12/winnie-ag-trenn-10-12-2012.html


ja reedene trenn siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/12/winnie-ag-trenn-14-12-2012.html


Kolmapäeval toimus hallis viimane enne võistlust sõnakuulelikkuse trenn: video http://svetaeks.blogspot.com/2012/12/winnie-sk-trenn-12-12-2012.html.


Jõudsime trennis läbi teha palju elemente, v.a. suunatud toomine (selle võtte kohta ei olnud mul kartusi, et midagi valesti minna võib :)).


Noh ja laupäevasel heategevuslikul SK võistlusel (http://www.youtube.com/watch?v=fjSHYpfk10o) Winnie suutis just selles võttes mind „üllatada“ - järjekordne otsus, et kesmine hantel on palju huvitavam kui õige hantel :)Väga hästi tegi Winnie istumise ja lamamise püsivused – polnud ennast üldse liigutanud. Kahjuks, läks metsa ruut, kuid mõnusasti - sest Winnie jooksis ruutu esimest korda elus sellisel kiirusel, et piidurada ei suutnud ning tagumised käpad olid väljaspoolt ruutu.


Natukene vingus kõrvalkäimisel, kuid nendes kohtades, mille kallal oleme kõvasti trenni teinud (sammud ja pöörded kohapeal) - nendes ei vingunud, ju siis töötab!


Kõige rohkem mulle endale meeldis siiatulek peatustega, kus Winnie esimest korda elus nö võistlusolukorras nii hästi seisma jäi.


Metallhantli toomine oli hea, pulkade valikul puudutas esimest pulka, siis läks edasi õige juurde.


Otsustasin, et teen edaspidi trennides ruutu uuesti targetiga, et paremini peatuks ruudu keskel ja pulkade juurde hakkan jälle panema toitu, et rahuneks.