Eelmise nädala kohta võiks öelda, et see on Winnie elus suur muutus :)


Esmaspäeval saabus koju kutsikas, ehk minu tähelepanu mõttes Winnile otsene konkurent :) Nii, et selle nädala võiks nimetada „elumuutmise nädalaks“. Kaks esimest ööd jäi kõigil magamata, siis vähemalt öösiti tuli „vana elu“ tagasi, päeval aga nüüd väikesed muutused jalutuskäikudes ja prioriteetides muutused (ehk kes millal ja kellega jalutab ja sööb), kuna kodus on nüüd kolm koera.


Nüüd trennidest. Esmaspäeval, enne kutsikale järgi sõitmist, jõudsime ära teha Winnie agility trenni juhtimise peale, video on


siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/12/winnie-ag-trenn-17-12-2012.html


Kolmapäeval sai tehtud traditsiooniline sõnakuulelikkuse trenn kogu platsil, video on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/12/winnie-sk-trenn-19-12-2012.html


Põhieesmärgiks on ikkagi kogu võistlussituatsiooni läbi mängimine, kus on kahes harjutuses koerale osutatud abi: pulkade juures on maius maas ning ruudus on jälle tagasi target, et saaks koera enesekindlus nendes kahes harjutuses tagasi. Antud hetk tundub, et see asi töötab, kuid ainult jaanuari võistlused näitavad, kas see asi töötab ka trennidest väljas poolt või mitte.


Neljapäeval võtsime osa SK grupitrennist, kus sai teiste koerte ja koerajuhtide juuresolekul segajatega lihvida mõned harjutused, sh teha püsilamamist grupis.


Rohkem midagi tõsist pole me jõudnud teha – ikkagi jõulude eelne nädal ja kutsikas kodus :)


Toredat pühade jätku!