Sellel laupäeval toimub selle aasta viimane (kuigi mitteametlik) sõnakuulelikkuse võistlus, agilityvõistlusi sellel aastal enam ei tule.


Seega võib aasta peale pilgu tagasi visata.


Kui 2011. a. algas, oli Winnie 2,5 a. vana ning võistles sõnakuulelikkuses VÕI klassis ning agilitys A2 klassis. 8. jaanuaril toimus üleminek EVÕI klassi SKs ning 7. augustil toimus üleminek A3 AGs.


3. mail sai Winnie kolmeaastaseks :) Aasta lõpetas 3,5 aastasena.


Selle aasta meie suurimad tulemused:
  • Sõnakuulelikkuses Winnie jõudis saavutada EVÕI klassis kolm korda I järku ning tänaseks on ta EESTI SÕNAKUULELIKKUSE TSEMPION.

  • Agilitys Winnie jõudis saavutada A3s ainult ühe korra 0-tulemusega I koha, seega meil tsempioni tiitlist jäi puudu veel kaks tulemust. Ju siis järgmisel aastal :)

  • TAKO konkursil "TAKO 2011. aasta edukaim võistluskoer" oli vaja SKs näidata 5 aasta parimat tulemust (oli küllaga) ning AGs oli vaja näidata 15 parimat tulemust (meil oli ainult 7), seega AGs me tulime 19.ks/69 koerast/ ning SKs 4.ks!!/25 koerast/, pole paha, on ju.

  • EKL konkursil "Aasta Sportkoer 11" oli vaja käia EKL'i punktivõistlustel, mis meil eriti kahjuks ei õnnestunud, nt SKs oleme 7st võistlsest osa võtnud ainult 4, mis ei seganud meil lõpptulemusena tulla 4.kohale!!!


Selleks et järgmise aasta MMidel osaleda, oleks meil vaja SKs veel kahte I järku kahel võistlusel (ju siis pigem vedamise asi) ning AGs oleme punktitabelis 9ndal kohal (oleks vaja olla esimese nelja sees, ehk on vaja kõvasti võistelda ja just Eestis).