Alustame halvast uudisest – MMile me ei kvalifitseerunud. Ju siis saatus selline – juba püsivõtetel, mis olid seekord enne individuaalvõtteid, püsiistumisest tõusis Winnie püsti (tahtis mulle järgi tulla), kuna ta ei olnud (sest mina ei olnud) võtteks valmis – ta lihtsalt ei saanudki aru, et võte on juba alanud. Kuna see on väga haruldane viga Winnie jaoks (siiani on ainult korra meil sedasi oli juhtunud, kuid tookord oli tal kõrv haige, mis sügeles ja tegu oli Riia võistlusega). Ma ainult korra mõtlesin – kas jätkata individuaalvõtetega või koju sõita, ise imestasin kohe, et mul selline mõte pähe tuli – loomulikult, jätkata! Ja jätkasime.


Üllatuseks tulime isegi teisele kohale, kuna võistluspäeval olid koerte jumalad vist SK peale vihased – kõik esikolmikusse tulnud koerad said sellel päeval kahte nulli! Lisaks rikutud püsiistumisele, tegi Winnie veel enda jaoks juba tavaliseks saadud pulkade nuusutamisel vigu – liigutas ühte pulke enne õiget.


Nüüd headest uudistest. Vaatamata sellele, et kahe nulli tõttu saavutasime teise järku, ülejäänud võted õnnestusid üllatavalt hästi.


Kõige madala punktide arvu (7) saime kõrvalkäimise eest – kuigi mina jäin selle võtega väga rahul, sest Winnie suutis seekord agilityhallis kõrvalkäimisel mitte vinguda. Juhuuuu! :) Zetil saime 8,5 punkti, kuigi mulle see võte meeldis väga ning seekord Winnie oli ainukene koer, kes võttis kõik kolm asendit vigadeta. 9 punkti saime kolme võtte eest: juurdetulek peatustega, märk ja suunatud toomine!


Püsilamamise eest 9,5 punkti, mis on väga hea, Winnie ei kukkunud seekord puusaasendisse. Kõige rohkem ma jäin rahule võtetega, mille eest kohtunik andis meile 10 punkti – metallhantli toomine üle tõkke ning kaugjuhtimine.


Metallhantli toomist pidime peale Soome võistlust kõvasti parandama – kuigi hüpe ei olnud seekord ikkagi ideaalne, oli tagasi ilus kiirus, hoiab Winnie hantlit alati megahästi - siit tulidki nii kõrged puktid.


Kõige rohkem sellel võistlusel jäin ma rahule kaugjuhtimisega – nii asendite vahetuse, tehnilise puhtuse kui ka meeleoluga!


Võistluse videod:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/02/winnie-sk-voistlusel-230213-2-koht-ii.html


Järgmine SK võistlus, millest me osa võtame, toimub Riias näituse raames 31. märtsil, kohtunikuks on Clemente Grosso Italyst.