Eelviimane nädal enne sõnekuulelikkus võistlust Riias oli SK trennide rohke. Mul on nüüd tekkinud mingi kiiks - kui on ees mingi tähtis SK võistlus, siis ei suuda ma agility trenne üldse teha. Kardan, et Winnie teeb mingi vale hüppe või kukub poomilt maha või maandub rõngasse kõhuga – ühe sõnaga, kas saab trauma või hakkab jälle vältima metallhantliga hüppamist.


Seega esmaspäeval tegime Tuhala agilityhallis SK võistlustreeningu raames kolme võtte lihvimist: püsilamamist, pulkade valikut, ruutu saatmist ja kõrvalkäimist. Jäin rahule kõigiga, välja arvatud pulkade valik. Tundub, et see võte on nii rikkis, et enam kunagi korda ei saa ja ma pean lihtsalt sellega leppima, et 99% tõenäolisusega ma saame võistlustel selle võte eest nulli ja ainukene, mida reaalselt saab parandada, on kõik teised võted, muidu ei näe me enam elu lõpuni I järku.


Video Tuhala treeningust on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/03/winnie-sk-voistlustreening-18-03-2013.html


Kolmapäeval oli meil „suur“ päev – Twist sai 5-kuuseks. Tema sünnipäeva puhul tegime borderite jalutuskäike – hommikul Männiku metsas ja õhtul Kadriorus. Ma endiselt imestan, kui palju ikka Winniel kannatust on Twistiga, sest see viimane on täielik terrorist ning ei lase Winniel jalutuskäikudel üldse oma asjadega tegeleda, vaid ainult möll-möll-möll :) Pildid on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/03/jalutuskaigud-twisti-sunnipaeva-puhul.html


Neljapäeval tegime TAKO agilityhallis SK trenni, kus jõudsime ära lihvida kõik võtted, video on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/03/winnie-sk-trenn-21-03-2013.html


Natukene on rikki läinud suunatud toomine, sest vahel üritab ikka keskmist tuua. Talvel saan ma seda võtet vähe teha, seega on ta kiiremini „rikki minev“ just talve lõpuks. Varsti on kõik muruplatsid lumest lahti, saab normaalselt väljas trenni teha!


Pühapäeval alates kella 10st hoidke meie põialt Riia SK rahvusvahelisel võistlusel!!!!