Agility trenne oleme teinud ainult tehnika peale – slaalom ja kontaktpinnad, juhtimisega pole tegelenud kahe viimase nädala jooksul kordagi.


Sõnakuulelikkuse trenne sai filmitud kaks – mõlemad hallis. Trennid, mis me oleme teinud väljas, pole ma veel filminud. Leida kohti pideva sulamisega oli suht raske, oleme teinud nii metsas, kui asfaldi peal, kolmapäeviti isegi Kadrioru pargis (häirijate koguse puhul võrdleks seda trennidega poodide juures, ainukene vahe on selles, et Kadriorus me ka kogu aeg liigume nagu metsas, selle tõttu ei ole need trennid filmitud).


Winnie endiselt vingub kõrvalkäimisel, kui kõrvalkäimine tehakse agilityhallis. Nüüd on juba ikkagi vähem kuna trennide arv väljas on kõvasti suurerenud ja meeleolu hakkab muutuma. Vahel ta käib nagu vana endine Winnie :) Video esimesest trennist on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/04/winnie-sk-trenn-01-04-2013.html


Teine trenn hallis oli suurema elementide arvuga, ja ma jäin väga rahule.


Video: http://svetaeks.blogspot.com/2013/04/winnie-sk-trenn-08-04-2013.html


Kuu lõpus korraldab TAKO (kahjuks jälle agilityhallis) mitteametliku SK võistluse SK MMi meeskonna toetuseks, kindlasti lähme oma progressi testima ja toetama.


Vabal ajal tegeleme ikka hea spordivormi hoidmisega – jalutame Männiku karjäärides :) Imeilusad pildid jalutuskäikudelt on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/04/winnie-ja-eksi-jalutuskaik-metsas-09-04.html


ja siin: http://svetaeks.blogspot.com/2013/04/winnie-ja-twisti-jalutuskaik-mannikul.html