Eelmise nädala suurimaks saavutuseks oli I koht Keila SK karikal ja III koht Pitch&Go võistlusel, mis toimusid üks teise järel järjest samal päeval ja suure palava ilmaga :)


Kuna see oli põhimõtteliselt esimene sellise ilmaga päev, ei jõudnud me enne ühtegi vastavas tingimuses trenni teha. Ise pabistasin, et koer saab päikesest lööki ja ei tee platsil midagi.


Raskemaks tegi asja veel see asjaolu, et kohtuniku otsusel toimusid püsivõtted enne, nii et Winnie oli platsil päikese käes liigi 10 minutit enne, kui hakkasime päriselt võistlema :) Tulemuseks on 10 punkti püsiistumise eest (2 minutit päikese käes ja see oli täitsa esimene võte) ning 7 p püsilamamise eest, kuni siis juba Winnie otsustas, et aitab ennast nii ilusas asendis hoida ja viskas ennast pikali, sirutades välja tagumised käpad, et oleks mugavam päevitada. Kui need võtted olid lõppenud ja ma tahtsin talle külje peal pai teha, peaaegu põletasin kätt - nii kumm oli ta kasukas.


Kohtunik (meie lemmikkohtunik Eestist, Kaja Koor) oli nii armas, et lubas Winnie korraks platsilt ära, Winnie jõi natukene vett ja lesis paar sekundid varjus enne individuaalvõtteid.


Tahad või taha, aga oli vaja platsile minna ja ma imestasin, et ta nii hästi töötas, sest mina ise olin seal peaagu lämbumas - õhk ei liikunud üldse. Kõige paremini õnnestusid meil kohtuniku arvamusel peatused kõrvalkäimisel (10 p) ja metallhantli toomine (10 p), seejärel kaugjuhtimine (9 p, siin Winnie suutis mind üllatada sellega, et seismisest istuma tagurdas ta küll ilusasti, kuid seismisest lamama läks väikese hüppega, muidu oleks ka siin 10 p). Superhästi tegi Winnie pulkasid (8,5 p) ning suunatud toomist (8 p) ja peatusi juurdetulekul (8,5 p). Kõrvalkäimine oli lonkava iseloomuga (sirgetel väga hea) ning jälle kohutavalt häiritud peatustel põhiasendite võtmisel (7 p).


Täielikult kukkusime läbi ruutu saatmisel (Winnie jätkuvalt otsib hantleid, kui plats on liiga avar). On vaja leida mingi põld treenimiseks, sest hoiupaiga platsil tal aitab mitte eksida aed.


Kui SK võistlus lõppes, siis sõitsime ruttu järgmisele võistlusele, milleks oli Pitch&Go. Minu üllatuseks ei lennanud mul mitte kordagi mänguasi platsilt välja ning meil õnnestus saada auhinnaline 3. koht!Video SK võistluselt on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/05/winnie-keila-karika-voitja.html