Möödunud nädala kõige suuremaks sündmuseks oli Winnie osalemine Tubli SK suvekarika III etapil, kus Winniel õnnestus tulla teiseks kolmanda järguga. Kohtunikuks oli seekord Aet Leemet.


Mina tegin muidugi eksperimendi, mida pole ammu teinud - mis siis saab, kui Winniele enne võistlust mitte kõhutu täis toita? Noh ja tulemust oli ka enne teada - Winnie oli meeletu energiline ja tänu sellele tormas platsil vasakule paremale nagu hull. Saime suunatud toomise eest nulli, kuna ta otsustas jälle, et kiiremini saab ülesannet lahendada, kui võtta lähimat (ehk keskmist) hantlit ja minu stopp-käsule ta lihtsalt ei reageerinud, pulkade valikul jälle katsus hammastega kõik pulgad läbi kuni leidis õige maitsega :)


Üleüldse see oli huvitav võistlus, kus kolmel stopp-käsul Winnie ei teinud ühtegi: ruudus läks jälle lamama seismise asemel, juurdetulekul ja suunatud toomisel ei reageerinud kah. Tuleb nüüd sellega midagi tõsist ette võtta, jälle väike puhkus ja lõbusalt metsas nullist harjutuse tagasi üles ehitamine.


Muidu kontakt oli suurepärane ja ma jäin üldiselt Winniega väga rahule, tema pole ju süüdi, et ta süüa ei saanud :) Nüüd tuleb kuuajaline pauss SK võistlustes, seega võtame mõne AG võistluse ette.


Video võistlusest on siin:

http://svetaeks.blogspot.com/2013/07/winnie-tubli-sk-karikal-2-koht.html