Foto autor: Jevgenia ZelenskajaViimased 9 päeva enne SK MMile ärasõitu.


Sai Winniega tehtud nii SK kui AG trenni, nii muruplatsil, kui halli sees. Sai palju puhatud, mängitud, jalutatud ja isegi massaažil käidud (massaaži kuuriga kindlasti jätkame ka peale MMi).


Nädala tippsündmuseks oli meie viimane enne MMi SK võistlus, mis toimus sellel pühapäeval Narvas, korraldajaks oli klubi Lucky, kohtunikuks oli pr Elena Limonova Venemaalt. See oli megakasulik, sest lähtudes minu vajadustest, kohtunik hindas meid vastavalt MMi nõudmistele ja peale igat sooritust lisaks kommenteeris ka, miks nii ja mis võiks parem olla. Kuna Winnie trikitas ruutu minekuga ja kohtunik hindas väga rangelt, jäid meid mõned punktid II järgust maha. Ainukese esindajana Erivõitja klassis tulime siiskiesikohale :) Videod on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/05/sk-voistlus-narvas-13052012.html


Esmaspäeval ja teisipäeval natukene mängisime SKd ja jalutasime kuid enamik ajast läks asjade pakkimisele. Kolmapäeva hommikul lendab Winnie esmakordselt elus lennukiga. Minu enda arvamus selle kohta, mis Winnie hakkab lennust arvama, on see, et ta vist magab kõik neid kolm tundi :)


SK MMi kohta leiate infot:


http://worlddogshow.oekv.at/home/world-championship-in-obedience-2012.html?L=1


Kõik tulemused ilmuvad on-line siia: http://obedience2012.jimdo.com/


Sellel aastal on võimalik vaadata ka võistluse otseülekannet:


http://www.hundeschulelindenhof.ch/ObedienceWM2012.html
Meie võistlusnumber Winniega on 54 ja meie etteaste toimub 19. mail hommikul.