Ostukorv 0

Logo Tere tulemast!

Platinumist

INIMESE PARIMA SÕBRA EELLANE ON HUNT

Veel tänapäevalgi mõjutavad koera tema esivanema geenid ja instinktid, mis peegelduvad ka koera toitumises. Olgu tegu Jack Russelli terjeri või kuldse retriiveriga, toidukausi ees on kõik koerad võrdsed. Isegi kui saak serveeritakse neile tänapäeval väikeste tükikestena, jäävad instinktid samaks. Koerad põlvnevad hundist ning igaühel neist on veidi hunti sees.

NATURAALNE PLATINUM KUIVTOIT PAKUB KOERALE TÄPSELT SEDA, MIDA TEMA SISEMINE HUNT NÕUAB 

Koerad teavad täpselt, mida nad tahavad: see peab olema liha – nii naturaalne ja värske kui võimalik. Täpselt nagu vanasti, kui nende esivanemad metsades omale söögipoolist jahtisid. Tänu lihale on meie neljajalgsed sõbrad igapäevaselt terved ja õnnelikud.

Platinum on kvaliteetne täistoit, milles on vähemalt 70% värsket liha ning sobib igas vanuses ja igat tõugu täiskasvanud koertele, samuti kutsikatele ja noortele koertele. Kui hunt murrab oma ohvri, saab ta temalt kätte kõik, mida vajab: liha ja taimed (süsivesikud, aedviljad, puuviljad ja ürdid) ning mineraalained, mis on ohvri kõhus eelseeditud ja seega hästi omastatavad.

Koeral on lihasööja seedetrakt. Toidu seedetraktis olemise aeg sõltub toitainete lagunemisest ja imendumisest, seega on raskestiseeditava toidu jaoks vaja pikemat seedesüsteemi. Erinevate loomade puhul on seedetrakti pikkus vastavalt looma keha pikkusele erinev, koeral on see näiteks vaid 6:1. Kehapikkuse ja seedetrakti vaheline seos aitab tõmmata paralleele looma söömisharjumustega. Liha on kõige paremini seeditav toit. Puhast taimset toitu, nagu hein ja põhk, on märksa raskem seedida. Tänapäeva koeratoitudes saavutatakse toidu taimse koostise vajalik eelseedimine selle kuumutamisel.

Loomse ja taimse koostisega Platinum koeratoit Koera seedetrakti pikkus Platinum koeratoit

Platinumi naturaalne koeratoit on valmistatud viisil, mis võimaldab sellel kiiresti kõhus laguneda ja optimaalselt seeduda.

 

PLATINUM KASUTAB AINSANA OMA TOOTMISES VÄHEMALT 70-PROTSENDILIST VÄRSKE LIHA SISALDUST

Meie koerale sobib vaid parim! Seetõttu väärtustame kõrge kvaliteediga toitu, mille valmistamiseks oleme teadlikult valinud teistsuguse tehnoloogia. Valmistame toitu omas mahlas ja vaid värskest lihast, mistõttu pole toidule vett vaja lisada. Puhas kontsentreeritud lihamahl moodustab toidust 18%, mis on rohkem kui enamikes teistes koeratoitudes. Selline hoolikalt väljatöötatud valmistamisviis säilitab toidus kõik väärtuslikud koostisained ning tagab teie lemmikule erakordse maitseelamuse. 

Mida vähem vett toidu valmistamisel lisada, seda paremini see maitseb – täpselt nagu tavapäraste, koduste liharoogade puhul. Seetõttu ei lisa me ka Platinum kuivtoidu ja maiuste valmistamisel vett.

 

PLATINUM KUIVTOIDU VALMISTAMISEL KASUTAME VAID PARIMAID TOORAINEID, MIS SOBIVAD KA INIMTOIDUKS

  • vähemalt 70% värsket liha looduses leiduvate kasulike valkudega;
  • GMO-vaba mais ning kergesti seeditavad ja süsivesikuterikkad riis ja kartul;
  • optimaalset rasvade tasakaalu aitavad hoida külmpressitud õlid;
  • aedviljad looduslike antioksüdantide ja toiteväärtuslike ürtidega;
  • smiilaksijuur, rohekarbi ekstrakt ja vitamiinid.
Platinum koeratoit koostisosad

 

Platinum ei sisalda atraktante, maitseaineid, maitsetugevdajaid ega värvi- ja lõhnaaineid. Paljudele koertele need toidus sisalduvad lisaained ei sobi. Tulemuseks võivad olla terviseprobleemid, mida seostatakse hiljem harva toiduga, sh allergiad, naha sügelemine, tuhm karv, puhitus, kõhulahtisus või kõhukinnisus.

 

PLATINUM KOERATOIDU EELISED

Traditsioonilise kuivtoidu puhul on iga toidupala kaetud tärklisekihiga, mis peab seedimise eel koera kõhus eelnevalt lagunema. Kuna see võtab aega, jääb toit kõhtu pikemaks ajaks ning võib tekkida maokeerd. Platinum täistoit seedub optimaalselt, ei koorma liigselt seedesüsteemi ning kõht tühjeneb kiiresti. Kuna Platinum toit ei paisu looma kehas, ei põhjusta see ka puhitusi. Toitained imenduvad soolestikus kiiresti, süsivesikud ja proteiinid seeduvad täielikult. Võrreldes tavaliste kuivtoitudega võib Platinumi puhul antava toidu kogust selle kerge seedimise ja toitainete imendumise tõttu oluliselt vähendada. Platinum sisaldab 70% ulatuses kvaliteetseid ja kergesti seeduvaid valke, mis ei ole tootmisprotsessi käigus hävinenud.

Märkate erinevust juba paar nädalat pärast Platinumi kasutuselevõttu:

  • kiirem ja lihtsam seedimine – üleliigsed ained ei tekita maksale, neerudele ja nahale lisakoormust;
  • suurem lihasmass – kvaliteetsed valgud värskest lihast stimuleerivad lihaste ehitust;
  • läikiv kasukas – toidus sisalduvad toitvad külmpressitud õlid ja koostisainete puhtus;
  • sobimatus või allergiad – tänu oma naturaalsele ja tervislikule koostisele seedib Platinum väga kergesti ja sobimatust esineb harva. Platinum ei sisalda ebavajalikke lisaaineid, mis võivad tekitada seletamatut sügelemist või teisi nahaprobleeme ega koorma liigselt seedesüsteemi.
  • vähem väljaheiteidkuna keha kasutab Platinumi koeratoidu optimaalselt ära, ei teki loomal puhitust ega kõhulahtisust. Väljaheiteid tekib vähem, need on väiksemad ja kindla kujuga.

 

PLATINUM KUIVTOIT EI PAISU MAOS

Tegime katse, milles matkisime kuivtoidu paisumist koera maos: panime klaasidesse võrdse koguse tavalist koerte kuivtoitu ja Platinumi kuivtoitu. Nende peale valasime samal ajal sama suure koguse vett. Lühikese aja jooksul paisus tavaline kuivtoit umbes kolm korda. Platinumi koerte kuivtoidu maht aga praktiliselt ei muutunud. Seega, Platinum kuivtoit ei paisu maos ning maokeeru tekkimise oht on oluliselt väiksem võrreldes tavalise kuivtoiduga (maokeerd võib tekkida, kui koer pärast kõhu täis söömist aktiivselt ringi liigub). Vasakpoolses topsis on tavaline kuivtoit + vesi, parempoolses topsis Platinum kuivtoit + vesi.

 

UNIKAALNE TOIDU VALMISTAMISVIIS

Kõrgväärtusliku koeratoidu puhul pole olulised üksnes koostisained, vaid ka toidu valmistamisviis, mis Platinum puhul on ainulaadne: õrnal aurvalmistamise meetodil valmivad lihatükid koos riisi, maisi ja / või kartuliga ilma vett lisamata vaid 95° C juures. Küpsetusprotsessi järel toimub toidu aeglane ja hoolikas kuivatamine. Külmpressitud õlid, ürdid ja vitamiinid on toitainete säilimiseks lisatud toidule toatemperatuuril.

Seejärel antakse toidupaladele vorm ja suurtes hoidlates lahtiselt hoidmise asemel pakitakse toit kohe õhukindlatesse alumiiniumkottidesse. Selline pakendamine tagab Platinumi värskuse ja mahlakuse ning mis kõige olulisem – hoiab ära lestade tekke. Toidu sisse sattuvad lestad on sageli allergiate (seletamatu sügelemine) põhjustajateks. Vastupidiselt traditsioonilistele kuivtoitudele pakendatakse Platinum õhukindlalt kohe pärast tootmist ega säilitata lahtiselt. Selliselt on lestade toidu sisse sattumise võimalus täielikult välistatud.

Koeratoit on saadaval 1,5 kg ja 5 kg kottides; suuremad tellimused komplekteeritakse 5 kg kottidest. Tugevas alumiiniumkotis püsib toidu lõhn muutumatuna, et teie koer saaks nautida sellest iga suutäit. 

 

PLATINUM koeratoit toortoitumise täienduse või alternatiivina

Toortoitumise põhimõtteks loetakse koerale ainult toore ja ise valmistatud toidu – liha, luude ja köögiviljade – söötmist. Tegelikult on toortoitumine palju enamat. See väljendab inimese soovi sööta oma armastatud neljajalgset sõpra samamoodi nagu toitusid koerte huntidest eellased.

Veendunud toortoitujad peavad väga oluliseks värskete toodete valikut ja järgivad koerte söötmisel kindlat plaani. Loomaarstid suhtuvad aga koerte sellisesse söötmisesse kriitiliselt. Nad soovitavad koeraomanikel lisada koerte dieedile aineid, mida koer ei pruugi toortoidust saada. Need ained tuleb eraldi osta ja toidule lisada. Selliste lisandite hulka kuuluvad näiteks kaltsium, vask, tsink, jood, A- ja D-vitamiinid ja mõned mitte hädavajalikud, kuid siiski mõistlikud lisandid nagu ürdid ja roherannakarbiekstrakt.

Platinum koeratoit on täiuslik alternatiiv või mõistlik täiendus toortoidule.

Platinumis oleme koerte hundist põlvnemisest teadlikud, kuid söödalisandite kvaliteedis me järeleandmisi ei tee. Lisaks sellele kasutame väga palju värsket liha (Platinum MENUs vähemalt 83%). Rikastame oma toitusid kõikide terve ja aktiivse koera tasakaalustatud toitumiseks vajalike lisaainetega.

Kui kaalute oma koera panemist toortoidule, kuid teil napib aega (ise toitude valmistamine, ostmine, säilitamine, kõikide koostisosade värskena hoidmine, vajalike söödalisandite lisamine jne), soovitame kasutada Platinumii koeratoitu!

Paljud toortoitumise pooldajad hindavad meie koeratoitu optimaalse alternatiivina puhkuse ajal ja muudes olukordades, kui värsket liha ja köögivilju on raske või võimatu hankida. Mõned toortoidu andjad lisavad aga Platinumile täiendavalt värskeid komponente.

 

LÕHNAB KUI LIHA - MAITSEB KUI LIHA                         

Loe meie püsiklientide kogemusi ja tagasisidet Platinumi toidu kohta SIIT.                                                   

Võrdle

Pole midagi võrrelda

Populaarsed

Hind: 39,90 € 8,87€/kg

Hind: 30,90 € 257,50€/l

Hind: 12,10 € 8,07€/kg

Hind: 6,99 € 23,30€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg