Ostukorv 0

Logo Tere tulemast!

Klientide tagasiside

Loe klientide tagasisidet ja saa teada peamised põhjused, miks nad pakuvad oma lemmikule just Platinum koeratoitu ja hooldusvahendeid!

 

Meie majapidamises on ringi toimetamas kaks neljakäpalist sõpra: 7-aastane taksikoer Roosi ja 3-aastane kelpie Nullah. Oma olemuselt ja muidugi ka välimuselt on nad erinevad nagu öö ja päev, kuid uusi asju proovida meeldib neile mõlemale. Paar aastat tagasi avastasin nende jaoks Platinum Adult Chicken kuivtoidu ja suurepärase maiuse Fit-Sticks Chicken+Lamb ning mu elu muutus äkitselt lihtsaks! Minu suureks imestuseks ei pidanud ma enam taskus kandma viinerit või muud pala, piisas ainult Platinum kuivtoidu krõbinatest või maiusepulgast. Eriti hästi reageeris toidu vahetamisele taks, kelle jaoks muutusin põnevaks ainuüksi toidu pärast (ja ilmselt olen seda ka edaspidi). Kuigi ta oskab imehästi teha nägu, et ta on näljane, siis tänu kvaliteetsele Platinum kuivtoidule tean, et ta saab kõik vajalikud toitained kätte päevasest toidunormist. Kelpie on tubli agilitykoer ning ka muidu vilgas ja nutikas tegelane. Arvestades tema aktiivsust, on mul hea meel pakkuda toitu, mis taastab tema keha ja vaimu. Ikka selleks, et olla valmis uuteks väljakutseteks nii agilityradadel kui ka kodustes tegemistes.

Tiina, Karamell (Roosi) ja šokolaad (Nullah) 

 

Kui 3-aastane kuldne retriiver Sammy märtsis minu juurde kolis, siis avastasin, et toit mida ta varasemalt söönud on, ei sobi talle üldse ja tekitab allergilisi reaktsioone. Vahetasin eelmisest kodust tulnud toidu teise vastu, mis sisaldas kanaliha asemele pardiliha, kuid ka see ei sobinud. Jõudsin järeldusele, et järelikult ei sobi talle linnuliha. Enamus müüdavatest toitudest sisaldab aga linnuliha. Minu jaoks on oluline, et toit oleks võimalikult puhas ja sisaldaks võimalikult palju puhast liha. Olin kuulnud Platinumi koeratoitude kohta ainult kiidusõnu ning see vastas minu tingimustele, mistõttu otsustasin nende toitu proovida. Uurisin koeratoit.ee kodulehte ning sealt sai mu valikuks Platinumi Lamb+Rice maitseline toit. Tellisin proovipaki, et näha, kas Sammyle see toit üldse maitseb. Juba paari päeva pärast oli mu postkastis ümbrik proovipakiga. Paki ümbrikust välja võtmise ajal Sammy juba ootas, suunurgast ila voolamas. Paki sisu kadus nagu Sammy oleks selle sisse hinganud. Kõik kahtlused suurema paki tellimise osas kadusid. Toiduvahetus läks sujuvalt ja ei mõjunud Sammy seedimisele kuidagi negatiivselt. Sammy lööb peale igat toidukorda kausi läikima ja käib aeg-ajalt kontrollimas ega kauss pole iseenesest täitunud. Kuna Platinumi toit lõhnab tunduvalt paremini ja värskemalt, kui teised krõbinad, siis Sammy ootab igat toidukorda ja on valmis Platinumi toidu nimel õppima ka uusi trikke ja käsklusi. Väljas käies on mul alati taskus mõned krõbinad, et vajadusel Sammy tähelepanu püüda. Oleme proovinud ka Iberico+Greens ja ka uut Beef+Potato maitselisi krõbinaid ning ka need kausitäied sööb ta viimse kui puruni tühjaks. Võin julgelt öelda, et Platinumi toit on meile kõige sobivam.

Tanel ja Sammy (www.instagram.com/sammy_theadventurer/)

 

Kuna Ivy tuli meie perre Ukrainast, olid meil algusest peale probleemid toiduga ja seedimisega, sest tuli välja, et sama firma toit Ukrainas ja Eestis erineb väga. Proovisime mitut erinevat toitu, mis ei sobinud, ja Novembri lõpus avastasime enda jaoks Platinumi, mida soovitavad ja söövad ka paljud meie sõbrad. Seda sööb Ivy rõõmuga siiani. Alles saime kutsikatoidult täiskasvanute toidule, seega kõiki maitseid veel proovida ei ole jõudnud, aga kindlasti teeme seda! ???? Meie jaoks on üks suur Platinumi pluss see, et saame seda trennis kasutada. Ka oma õhtusöögi saab Ivy tavaliselt trikke õppides. Minu jaoks on seda mugav käes hoida ja õige asja eest kohe anda. Platinumi märgtoidust teen mänguasjade sisse “jäätist” ja see meeldib Ivyle täiega. Eriti Pure Fish! Platinumi süües sai koer lõpuks ilusti vormi, karv ja silmad säravad ning ka seedimise oleme korda saanud. Koerale väga meeldib Platinum ja selleks, et krõbinat saada, on ta valmis kõik oma oskused ette näitama. Ivy sööb Platinumi kindlasti veel pikalt edasi ja julgelt soovitame seda ka teistele!

Ivy (www.instagram.com/_ivytheheeler_/)

 

Ilmselt on kõik koeraomanikud olnud mures et koer ei söö ja ei huvitu toidust. Lisaks kaasnevad erinevad kõrvalmured ja head toitu on kohati tundub, et leida isegi võimatu. Olen koeraarmastajana sellega maadelnud ligi 13 aastat. Täiesti juhuslikult sattusin (no võib-olla tegelikult mitte päris juhuslikult – soovitajaid oli üle 5 koeraomaniku) koeratoit.ee lehele ja Platinumi juurde. Proovisime ja juba esimese kotiga nägin muutust – söögikorrad on paigas, koer sööb kausi tühjaks ja mingit meelitamist ei ole. Lisaks karv läigib ja koera enesetunne on hea. Kuna toidu proteiinisisaldus on kõrge ja koera huvi toidu vastu on väga suur siis oleme täna seisukorras, et saame tavatoiduga (kõlab uskumatult) ka harjutuste tegemist motiveerida. Tulemus oli nii hea, et hea proovisime ka teiste koertega ja kolmest koerast kõik (k.a tõsine allergik) võtsid toidu väga lihtsalt vastu. Ma ei saa rääkida kõigi eest aga räägin enda kolme koera eest ja ütlen ausalt, et olen leidnud koeratoidu, millega saan tõesti südamest rahul olla.

Tea & Sofi (www.instagram.com/sofithetoller/)

 

Otsisin pikalt toitu, mis sobiks mõlema koera vajatustega. Valerio on pirtsakas sööja, kes valib oma toitu hoolega ning ta ei talu kana. Antoniol on aga väga tundlik seedimine ning enamus toite tekitavad talle kõhulahtisuse ning tal tuleb toit üles ja halvimal juhul ta ka osksendab. Otsustasime proovida Platinumi Turkey+Salmon märgtoitu, et muuta kuivtoit maitsvamaks. Minu suureks rõõmuks sobib see mõlemale ideaalselt ning ma ei pea neile eraldi toite ostma. Nad on valmis ka üksteise kausist toitu varastama, et rohkem saada, sest neile maitseb see nii väga. Ma märkasin ka positiivset efekti Antonio seedimisele- ta kõht püsib korras, toit ei tule üles ning hea enesetunde tõttu on ka tema söögiisu tõusnud. Suureks lemmikuks on saanud ka Platinumi maiused. Need küll oma kanasidalduse tõttu Valeriole ei sobi, kuid Antonio puhul töötavad imehästi. Saame muretult teha kuulelekustrenni, kartmata, et tal pärast maiustest halb on. Antonio on nõus kõiki oma trikke ette näitama ja uusi õppima-ta läheb pöördesse Click-Bitside peale! Oleme väga rahul!

Valerio & Antonio (www.instagram.com/valerio_antonio_iggies/)

 

Steffy ja Baxter on nüüdseks Platinumi toitu (kuiv- ja märgtoitu) söönud kuskil pool aastat. Koerad on selle aja jooksul jõudnud ära proovida kõik kolm kuivtoidu sorti ja ka kõik märgtoidud ning selle järgi, kui kiiresti toit kaussidest otsa saab, võin öelda, et Platinum on kindlasti Steffy ja Baxteri silmis väärt kraam. Enne Platinumi toiduni jõudmist otsisin pikalt just seda õiget toitu. Nii Steffyl kui ka Baxteril kipuvad silmad väga kergelt märjaks minema ja seetõttu mitmed toidud neile ei sobinud. Saan rõõmuga öelda, et sellest probleemist oleme nüüd lahti saanud. Baxter on meie pere väike tolmuimeja, seega tema puhul on lemmikut maitset keeruline välja selgitada, kuid Steffy, kes on pigem pirtsakas sööja, läheb täiesti pöördesse kui Platinumi “pure fish” märgoitu saab. Ma olen mõelnud, et peaks järgmine kord stopperiga aega võtma, kui kiiresti ta oma kausi puhtaks teeb. Vähe sellest, et ta enda kausi täiesti puhtaks lakub, ta käib igaks juhuks ka veel Baxteri tühja kausi üle. Lisaks kuiv- ja märgtoidule on meil igapäevaselt kasutusel ka Platinumi maiused. Click-bitse on väga hea kasutada just koera treenimisel ning Fit-Stickse saavad Steffy ja Baxter tihti õhtuse magustoiduna. Tundub, et ka maiused meeldivad Steffyle ja Baxterile väga, kuna enne maiuse saamist näidatakse kõik selgeks õpitud trikid ja käsklused omaalgatuslikult ette.

Liisa-Lotta, Steffy & Baxter (www.instagram.com/steffy_and_baxter/)

 

Hei, sõbrad! Eddie siin! Minu sõbrad Platinumist palusid mul lühidalt selgitada, miks ma Platinumi koeratoitu nii palju usun, et 100% ainult sellest toitun, aga ma lühidalt ei oska - mul on lihtsalt nii palju häid asju, millest rääkida, et targem oleks nüüd teil lugemiseks mõni hetk varuda.

Miks just Platinum?
Loomulikult esiteks ikka seepärast, et mina eelistan vaid kvaliteetset toitu, mis ei tee mitte ainult kõhtu täis (nagu seda teeb vahel ka puuoks, mida metsas ajaviiteks närin), vaid reaalselt annab mulle ka vajalikud toitained ja energia. Minu meelest peaks ikka nii olema, et kui toit, siis juba see kõige parem, eks? Platinumi kuivtoit sisaldab vähemalt 70% värsket liha, ning liha all mõtlen ma vaid LIHA, mitte muid loomseid saadusi, mis teeb selle paremini seeditavaks ja loomulikult ka maitsvamaks. Platinum sisaldab vaid vajalikke parimaid tooraineid, mis on sobilikud ka inimtoiduks. Seepärast ütlebki mu omanik tihti, et mu toit lõhnab nii hästi ning tundub nii mõnusalt rammus ja pehme, et võiks ise ka ampsu võtta!

Ka trennides on meil kaasas Platinumi kuivtoit või snäkid. Olen õnneks toiduga väga lihtsasti motiveeritud kuts (kes ei oleks, kui nii head toitu saab, eks) ning kui omanikul on kuulekustrennis taskud Platinumi täis, tassin ma meelsasti mänguasju kasti ja istun, laman, annan käppa... Ning kui agility rajal on tarvis mind kiirelt läbi tunneli jooksma saada, peab omanik teises otsas juba snäkkidega valmis olema, sest hea snäki nimel olen kõigeks valmis!

Ma võikski teiega siia jutustama jääda, aga arvan, et kogu ülejäänud info Platinumi toodete kohta leiate te juba kodulehelt, kust saab tellida isegi testimiseks proovipaki! Kui sa ei ole veel Platinumi toodetega tuttav, siis soovitan soojalt - olen kindel, et su lemmik ei taha enam sellest loobuda. Sest mina küll ei suuda!

Helen ja Eddie (www.instagram.com/eddietheretriever/)

 

Platinum Click-Bits Chicken + Lamb maiused tegid Buffyga imet! Buffy pole olnud kunagi maiuste fänn, pigem on mänguasjad need, mille eest on ta nõus rohkem endast andma, seega maiuseid tegelikult meie trennikotis ei leidu. Hulgaliselt palle aga küll. Ühel õhtul oli agility trenn kuldse retriiveri Brook´iga ning Buffy sai ka kaasa võetud. Tavaliselt teistele trenne andes teda kaasas ei ole, kuna just eriti agility puhul on tal keskendumisprobleemid. See kes rajal jookseb on alati põnevam....aga tegeleme probleemiga. Otsustasin trennis proovida meile saadetud maiuseid ning Buffyle maitsesid need väga! Ma ei suutnud uskuda, et kui Brook jooksis tunnelist läbi oli Buffy nõus otsima maiuseid ning mitte jõllitama teda! See oli meie jaoks väga oluline hetk ning edaspidi leiab meie trennikotist Click-Bits Chicken + Lamb maiuseid!

Sandra ja Buffy

 

Selleks, et kiiresti joosta peab hästi sööma ning Platinum on juba aastaid hoidnud Ettiet parimas võimalikus vormis. Aitäh!

Stefi Praakli ja agility meister Ettie

 

Minu koerad söövad Platinumi vaheldumisi toore toiduga igapäevaselt juba mitu head aastat. Silm särab, karv läigib ja kõhud on korras - igati meeldiv kogemus.

Marje Piiroja ning agility meistrid Süsi ja Dints

 

Proovisime Platinum DoggyCoach toidutuubi. Täitmiseks kasutasin Platinum Menu Fish+Chicken märgtoitu. Selleks, et toitu tuubi lisada, tuli keerata ära pealmine kork. Tuubi avaus oli piisavalt suur, et väikse lusikaga toitu sinna sisse panna. Kui tuub sai täis, keerasin korgi peale tagasi.
Esialgu oli tuub koera jaoks võõras ning ta suhtus sellesse ettevaatusega. Tegin toidu veega vedelamaks, et see tuleks tuubist kiiremini ning et ta harjuks ära, et tuub seostub preemiaga. Teisel korral täitsin tuubi juba ainult märgtoiduga. Järelejäänud toidu panin uuesti tuubi ja seejärel asetasin selle külmikusse. Järgmisel päeval katsetasin kuidas tuub toimib õues treeningul preemiana – toimis samamoodi kui tavaline preemia või isegi paremini. Lisaks on sellega hea jälgida, palju koer sööb, sest maiusena saab kasutada tema tavapärast toitu. Minu jaoks on tuubi parimaks omaduseks see, et saan sellega koerale toidu kaasa võtta. Tuub on veekindel ja piisavalt suur, et mahtuda kas kotti või taskusse ning lisaks on sealt mugav koerale süüa anda igal hetkel.

Kadi-Mari ja Sabiine

 

Võitsin SkinCare haava/käpasalvi Facebooki mängus ja koheselt sai see ka kasutusele võetud kuna käpapadjad olid päris karedad. Pragusi ta käpas ära ei kaota, aga mõnusalt pehmeks tegi küll. Kui vahepealsete külmade ilmadega sai kolme käpa peal hüpatud siis peale salvi kasutust seda enam ei olnud. Ja muidugi lakkuda meeldis ka peale määrimist neid käppasid (tuli sõpra selili tegevuses hoida kuni salv ilusti imbus käppa). Väga rahul selle käpavahaga.

Adam perega

 

Proovisin Platinum Adult Chicken kuivtoitu. Ma ei ole oma koera näinud nii isukalt söömas peale seda kui ta ükskord jaanipäeval korraks üksinda "söögilaua taha" jäi ja seal paari minutiga puhta vuugi tegi. Mul oli selline tunne nagu me oleks seda koera näljas hoidnud. Ta reaalselt nõudis endale toitu juurde ja kui kassid ka jaole tulid, otsustas ta lausa oma kausi juures magada. Tundub, et oli väga väärt kraam.

Eveliis ja Hugo (ning kassid Skype ja Orkut)

 

Meie koerake sõi eelnevalt tavalisi poekrõbinaid, kuni kuulsin tuttavalt koerakasvatajalt Platinumi kohta. Tellisime www.koeratoit.ee kaudu ühe koti Iberico krõbinaid. Juba esmamulje oli hea- pakend oli ilus, hõbedane ja läikiv. Avasime pakendi ja lasime koeral toitu nuusutada…. see reageering, mis järgnes oli uskumatu, saba liikus hooga ja niuks niuks hakkas pihta. Esimesed krõbinad läksid klõnks ja klõnks alla, rõõm oli näha, et koer tõesti tahab neid krõbinaid, arvestades, et eelnevalt oli ta vilets krõbina sööja. Tegime mehega eksperimenti, et mina annan talle Platinumi ja tema vanu krõbinaid vaheldumisi. Platinumi sõi väga hästi, aga kui suhu sattus vana krõbin, siis see sülitati suust välja. Teiseks proovisime segada vanad krõbinad Platinumiga, kuid ka selle tulemusena söödi Platinumi omad ära ning vanad krõbinad jäid kaussi. Koer tegi oma valiku :)

Katrin & Lonni

 

Endal on mul kodus 4 koera (70 kg, 2x 35 kg ja 12 kg) kellele olen hakanud andma Platinum toitu. See kogemus on üle ootuste hea:
1. 70 kg koeral, kellel olid pidevalt silmad rähmas ja kõrvad mustad, on toimunud märgatav muutus. Silmad on kuivad ja oma kõrvu ta enam ei raputa.
2. 12 kg koer, kes oli ülekaalus, kuigi proovisin kõiki dieettoite viimased 3 aastat, on nüüd hakanud kaalu langetama.
3. 35 kg koer, kellel on tugev allergia reaktsioon, eriti kevadel, on see kevad allergianähtude vaba.

Piret (www.kutsikas.ee)

 

Mul sööb Platinumi koer, kes eelmised kaks aastat elas suhteliselt iseseisvat elu - sõi kus sai ja mida sai. Lõpuks võtsin koera omale. Kõhu saime korda alles siis kui Platinumi märgtoitude peale üle läksime. Neljast maitsest on puhas kala lemmikuim. Ta juba pakki võttes saab aru, mis maitseline täna on - kala puhul tantsib ikka väga usinalt oma rõõmutantsu.

Pille-Riin Sarv & Adalbert

 

Platinumi toidu võtsin kunagi selleks, et proovida ühel koeral, kellel teine toit allergiat põhjustas, et kuidas oleks üks hea kvaliteediga liharohke toit. Koerale see meeletult maitses (eelnevaid toite pidi veidi meelitama, et ta kõik ära sööks) ning aja jooksul ei jäänud muud üle kui pidin kõigile koertele Platinumi andma hakkama, kuna nad keeldusid söömast oma teise brändi toitu kui üks neist Platinumi sõi. Toit lihtsalt lõhnab selgelt liha järele ja see ilmselgelt paneb koertel suu vett jooksma. Tänaseks, kus kõik koerad on Platinumi peal, tähendab õhtune toitmine seda, et toidukausside kergeimgi kõll toob kaasa koerte laulukoori ja meetrised õhkuhüpped, oodates kuni ma toidu välja mõõdan ja serveerida jõuan. Kõik koerad teevad rõõmust kümneid ringe, klähvivad ja on energilisemad kui nad kutsikana olid :) Ja on ka arusaadav miks toit on 5kg pakkides, tegemist on tõesti värske toiduga mida on nii lõhnast kui katsumisest tunda ja see kaob koerte kaussidest sama kiiresti kui hakkliha ja muu toortoit. Ma pole veel näinud, et koerad nii usinalt krõbinaid sööksid ühegi teise brändi puhul.

Mario ja kolm sõpra

 

Oleme nüüd üsna mitu kuud kasutanud tublisti Platinumi Iberico+Greens kuivtoitu bokseri söögiks ja oleme väga rahul. Taandunud on varem tugevalt esinenud silmadest jooksnud eritis. Toit maitseb koerale väga, seda ahmitakse lausa kiiruga sisse.

Kadi ja saksa bokser

 

Peale selle toidu peale üleminekut kadus igasugune allergia ning samuti kõhuprobleemid. Toit tuuakse koju järgmisel või äärmisel juhul ülejärgmisel päeval peale veebipõhist tellimust. Teenindus on meeldiv ja sõbralik. Toit tuleb kui hea uudis. Ja koerale maitseb ka.

Tiina ja prantsuse buldog Klots

 

 „Minu Stella on söönud kutsikast peale Platinumi. Aga siis mõtlesin, et nagu inimene, vajab ka koer vaheldust..." mis edasi sai, vaata videost.

Ülle ja saksa lambakoer Stella

 

Platinum koeratoit maitseb koerale, hea hinna ja kvaliteedi suhe, tervislik.

Anne ja saksa lambakoer

 

Platinum on kvaliteetne, rohke lihaga ja sisaldab olulisi vitamiine.

Ester ja segavereline koer William

 

See on ehe kraam. See on minu kutsale kasulik ja tervislik. See pole nii kuiv nagu teised kuivtoidud ja ma ei muretse, et äkki saab mu kutsa liiga kuiva toitu. Platinum on just täpselt paras ja seda sööb ta suurima heameelega nagu kogemused tõestavad.

Eva-Maria ja bolonka mix Steffi

 

1. Kvaliteetne ja koerale maitseb väga
2. Taskukohane hind
3. Lihtne tellida, ning jõuab kiirelt kohale.

Garmen ja lühikarvaline taks Dessy

 

1. Sest Platinum on 70% värskest lihast ja see on juba VÄGA hea,  sest koer tahab liha maitset tunda ikka  
2. Platinumi on koeral kerge seedida
3. Platinum ei sisalda sünteetilisi lisandeid ja on seepärast parim valik. Aga kõige tähtsam on muidugi see, et koerale maitseb ja ta annab oma heakskiidu iga kord, kui sööb!

Henn ja segavereline Steffy

 

Suur lihasisaldus, tervislik ning vitamiinirikas.

Kadri ja segaverelised koerad Simba ja Pipi

 

Kvaliteetne, lõhnab hästi ja maitseb kutsile.

Kaidi ja ameerika kokkerspanjel Blufy

 

1. Hoiab koera kõhu korras (kõik teised toidud on meie hellikul kõhu lahti teinud)
2. Megamugav mulle tellida - tellid netist, tuuakse kiirelt kohale, kuhu vaid soovid.
3.Kvaliteetne/liharikas.

Kairi ja alaska malamuut Chuck

 

Kasutan Platinumi, sest meie 6 bernhardiini vajavad vitamiine ja täisväärtuslikku toitu, mis oleks toitev ja hästi omastatav.

Kristel

 

Hea isuga sööb. Ju siis maitseb hea, seedub hästi ja lõhnab ka hästi.

Liina ja beagle Pätu

 

1. Platinum lammas&riis on üks väheseid koeratoite, mis mu pankreasepuudulikkusega koerale sobib
2. Väga hea on pehmeid toidupalasid kasutada koolitusel premeerimiseks
3. Mugav tellida - toit tuuakse kohale!

Lilian

 

Sobib ka maiusena kasutamiseks, soovi korral lihtne veel väiksemateks tükkideks murda ja mis peamine - koertele maitseb!

Marine ja alaska malamuudid Reagan ja Luna

 

Annan koerale enamasti kodust toitu (arsti soovitusel), aga vahel, kui annan kuivtoitu, siis hindan kvaliteeti, kasulikkust (vitamiinide rohkust), et seedib kergelt ning puudub keemia.

Marina ja segavereline koer Tucky

 

Toetab seedimist, kvaliteetne, maitsev.

Merle

 

1. Koeral muidu seedimine väga tundlik, aga selle toiduga on seedimine korras ja karv läigib.
2. Hea kutsika õpetamisel, kuna selle eest on kõigeks valmis.
3. Muidugi on parim see, et peale tellimist on toit jube kiiresti kohal ning autojuht väga sõbralik.  (Olen seda toitu pakkunud paljudele oma tuttavate koertele ja pole veel olnud koera, kes seda kiiresti vastu ei võtaks ).

Age ja taks Cherry

 

Koerale maitseb, tundub kvaliteetne (ometi üks kuivtoit mis sobib) ja hästi mugav on osta - tellid ära ja tuuakse ruttu koju kätte!

Tiina ja bullterjer Cleopatra ehk Kofi

 

1. Meeldib koertele
2. Hea kasutada maiusena treeningutel
3. Väga toitev - seega päevakogus väike ja hea kasutada kehvema isuga koertel. Saab nagu muuseas normi maiusena sisse sööta.

Tiiu ja lühikarvaline kääbustaks Johnny (Batash Zhan Zhak)

 

1. Soodsa hinnaga
2. Sisaldab palju liha ja ei tekita allergiat ja graanulid on mõnusalt pehmed
3. Koerad lihtsalt armastavad seda

Triin ja samojeed Steffi

 

Kvaliteetne, maitseb kutsile ja tervislik.

Tuuli

Võrdle

Pole midagi võrrelda

Populaarsed

Hind: 39,90 € 8,87€/kg

Hind: 30,90 € 257,50€/l

Hind: 12,10 € 8,07€/kg

Hind: 6,99 € 23,30€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg