Ostukorv 0

Logo Tere tulemast!

Klientide tagasiside

Loe klientide tagasisidet ja saa teada peamised põhjused, miks nad pakuvad oma lemmikule just Platinum koeratoitu ja hooldusvahendeid!

 

Selleks, et kiiresti joosta peab hästi sööma ning Platinum on juba aastaid hoidnud Ettiet parimas võimalikus vormis. Aitäh!

Stefi Praakli ja agility meister Ettie

 

Minu koerad söövad Platinumi vaheldumisi toore toiduga igapäevaselt juba mitu head aastat. Silm särab, karv läigib ja kõhud on korras - igati meeldiv kogemus.

Marje Piiroja ning agility meistrid Süsi ja Dints

 

Proovisime Platinum DoggyCoach toidutuubi. Täitmiseks kasutasin Platinum Menu Fish+Chicken märgtoitu. Selleks, et toitu tuubi lisada, tuli keerata ära pealmine kork. Tuubi avaus oli piisavalt suur, et väikse lusikaga toitu sinna sisse panna. Kui tuub sai täis, keerasin korgi peale tagasi.
Esialgu oli tuub koera jaoks võõras ning ta suhtus sellesse ettevaatusega. Tegin toidu veega vedelamaks, et see tuleks tuubist kiiremini ning et ta harjuks ära, et tuub seostub preemiaga. Teisel korral täitsin tuubi juba ainult märgtoiduga. Järelejäänud toidu panin uuesti tuubi ja seejärel asetasin selle külmikusse. Järgmisel päeval katsetasin kuidas tuub toimib õues treeningul preemiana – toimis samamoodi kui tavaline preemia või isegi paremini. Lisaks on sellega hea jälgida, palju koer sööb, sest maiusena saab kasutada tema tavapärast toitu. Minu jaoks on tuubi parimaks omaduseks see, et saan sellega koerale toidu kaasa võtta. Tuub on veekindel ja piisavalt suur, et mahtuda kas kotti või taskusse ning lisaks on sealt mugav koerale süüa anda igal hetkel.

Kadi-Mari ja Sabiine

 

Võitsin SkinCare haava/käpasalvi Facebooki mängus ja koheselt sai see ka kasutusele võetud kuna käpapadjad olid päris karedad. Pragusi ta käpas ära ei kaota, aga mõnusalt pehmeks tegi küll. Kui vahepealsete külmade ilmadega sai kolme käpa peal hüpatud siis peale salvi kasutust seda enam ei olnud. Ja muidugi lakkuda meeldis ka peale määrimist neid käppasid (tuli sõpra selili tegevuses hoida kuni salv ilusti imbus käppa). Väga rahul selle käpavahaga.

Adam perega

 

Proovisin Platinum Adult Chicken kuivtoitu. Ma ei ole oma koera näinud nii isukalt söömas peale seda kui ta ükskord jaanipäeval korraks üksinda "söögilaua taha" jäi ja seal paari minutiga puhta vuugi tegi. Mul oli selline tunne nagu me oleks seda koera näljas hoidnud. Ta reaalselt nõudis endale toitu juurde ja kui kassid ka jaole tulid, otsustas ta lausa oma kausi juures magada. Tundub, et oli väga väärt kraam.

Eveliis ja Hugo (ning kassid Skype ja Orkut)

 

Meie koerake sõi eelnevalt tavalisi poekrõbinaid, kuni kuulsin tuttavalt koerakasvatajalt Platinumi kohta. Tellisime www.koeratoit.ee kaudu ühe koti Iberico krõbinaid. Juba esmamulje oli hea- pakend oli ilus, hõbedane ja läikiv. Avasime pakendi ja lasime koeral toitu nuusutada…. see reageering, mis järgnes oli uskumatu, saba liikus hooga ja niuks niuks hakkas pihta. Esimesed krõbinad läksid klõnks ja klõnks alla, rõõm oli näha, et koer tõesti tahab neid krõbinaid, arvestades, et eelnevalt oli ta vilets krõbina sööja. Tegime mehega eksperimenti, et mina annan talle Platinumi ja tema vanu krõbinaid vaheldumisi. Platinumi sõi väga hästi, aga kui suhu sattus vana krõbin, siis see sülitati suust välja. Teiseks proovisime segada vanad krõbinad Platinumiga, kuid ka selle tulemusena söödi Platinumi omad ära ning vanad krõbinad jäid kaussi. Koer tegi oma valiku :)

Katrin & Lonni

 

Endal on mul kodus 4 koera ( 70 kg, 2x 35 kg ja 12 kg) kellele olen hakanud andma Platinum toitu. See kogemus on üle ootuste hea:
1. 70 kg koeral, kellel olid pidevalt silmad rähmas ja kõrvad mustad, on toimunud märgatav muutus. Silmad on kuivad ja oma kõrvu ta enam ei raputa.
2. 12 kg koer, kes oli ülekaalus, kuigi proovisin kõiki dieettoite viimased 3 aastat, on nüüd hakanud kaalu langetama.
3. 35 kg koer, kellel on tugev allergia reaktsioon, eriti kevadel, on see kevad allergianähtude vaba.

Piret (www.kutsikas.ee)

 

Mul sööb Platinumi koer, kes eelmised kaks aastat elas suhteliselt iseseisvat elu - sõi kus sai ja mida sai. Lõpuks võtsin koera omale. Kõhu saime korda alles siis kui Platinumi märgtoitude peale üle läksime. Neljast maitsest on puhas kala lemmikuim. Ta juba pakki võttes saab aru, mis maitseline täna on - kala puhul tantsib ikka väga usinalt oma rõõmutantsu.

Pille-Riin Sarv & Adalbert

 

Platinumi toidu võtsin kunagi selleks, et proovida ühel koeral, kellel teine toit allergiat põhjustas, et kuidas oleks üks hea kvaliteediga liharohke toit. Koerale see meeletult maitses (eelnevaid toite pidi veidi meelitama, et ta kõik ära sööks) ning aja jooksul ei jäänud muud üle kui pidin kõigile koertele Platinumi andma hakkama, kuna nad keeldusid söömast oma teise brändi toitu kui üks neist Platinumi sõi. Toit lihtsalt lõhnab selgelt liha järele ja see ilmselgelt paneb koertel suu vett jooksma. Tänaseks, kus kõik koerad on Platinumi peal, tähendab õhtune toitmine seda, et toidukausside kergeimgi kõll toob kaasa koerte laulukoori ja meetrised õhkuhüpped, oodates kuni ma toidu välja mõõdan ja serveerida jõuan. Kõik koerad teevad rõõmust kümneid ringe, klähvivad ja on energilisemad kui nad kutsikana olid :) Ja on ka arusaadav miks toit on 5kg pakkides, tegemist on tõesti värske toiduga mida on nii lõhnast kui katsumisest tunda ja see kaob koerte kaussidest sama kiiresti kui hakkliha ja muu toortoit. Ma pole veel näinud, et koerad nii usinalt krõbinaid sööksid ühegi teise brändi puhul.

Mario ja kolm sõpra

 

Oleme nüüd üsna mitu kuud kasutanud tublisti Platinumi Iberico+Greens kuivtoitu bokseri söögiks ja oleme väga rahul. Taandunud on varem tugevalt esinenud silmadest jooksnud eritis. Toit maitseb koerale väga, seda ahmitakse lausa kiiruga sisse.

Kadi ja saksa bokser

 

Peale selle toidu peale üleminekut kadus igasugune allergia ning samuti kõhuprobleemid. Toit tuuakse koju järgmisel või äärmisel juhul ülejärgmisel päeval peale veebipõhist tellimust. Teenindus on meeldiv ja sõbralik. Toit tuleb kui hea uudis. Ja koerale maitseb ka.

Tiina ja prantsuse buldog Klots

 

 „Minu Stella on söönud kutsikast peale Platinumi. Aga siis mõtlesin, et nagu inimene, vajab ka koer vaheldust..." mis edasi sai, vaata videost.

Ülle ja saksa lambakoer Stella

 

Platinum koeratoit maitseb koerale, hea hinna ja kvaliteedi suhe, tervislik.

Anne ja saksa lambakoer

 

Platinum on kvaliteetne, rohke lihaga ja sisaldab olulisi vitamiine.

Ester ja segavereline koer William

 

See on ehe kraam. See on minu kutsale kasulik ja tervislik. See pole nii kuiv nagu teised kuivtoidud ja ma ei muretse, et äkki saab mu kutsa liiga kuiva toitu. Platinum on just täpselt paras ja seda sööb ta suurima heameelega nagu kogemused tõestavad.

Eva-Maria ja bolonka mix Steffi

 

1. Kvaliteetne ja koerale maitseb väga
2. Taskukohane hind
3. Lihtne tellida, ning jõuab kiirelt kohale.

Garmen ja lühikarvaline taks Dessy

 

1. Sest Platinum on 70% värskest lihast ja see on juba VÄGA hea,  sest koer tahab liha maitset tunda ikka  
2. Platinumi on koeral kerge seedida
3. Platinum ei sisalda sünteetilisi lisandeid ja on seepärast parim valik. Aga kõige tähtsam on muidugi see, et koerale maitseb ja ta annab oma heakskiidu iga kord, kui sööb!

Henn ja segavereline Steffy

 

Suur lihasisaldus, tervislik ning vitamiinirikas.

Kadri ja segaverelised koerad Simba ja Pipi

 

Kvaliteetne, lõhnab hästi ja maitseb kutsile.

Kaidi ja ameerika kokkerspanjel Blufy

 

1. Hoiab koera kõhu korras (kõik teised toidud on meie hellikul kõhu lahti teinud)
2. Megamugav mulle tellida - tellid netist, tuuakse kiirelt kohale, kuhu vaid soovid.
3.Kvaliteetne/liharikas.

Kairi ja alaska malamuut Chuck

 

Kasutan Platinumi, sest meie 6 bernhardiini vajavad vitamiine ja täisväärtuslikku toitu, mis oleks toitev ja hästi omastatav.

Kristel

 

Hea isuga sööb. Ju siis maitseb hea, seedub hästi ja lõhnab ka hästi.

Liina ja beagle Pätu

 

1. Platinum lammas&riis on üks väheseid koeratoite, mis mu pankreasepuudulikkusega koerale sobib
2. Väga hea on pehmeid toidupalasid kasutada koolitusel premeerimiseks
3. Mugav tellida - toit tuuakse kohale!

Lilian

 

Sobib ka maiusena kasutamiseks, soovi korral lihtne veel väiksemateks tükkideks murda ja mis peamine - koertele maitseb!

Marine ja alaska malamuudid Reagan ja Luna

 

Annan koerale enamasti kodust toitu (arsti soovitusel), aga vahel, kui annan kuivtoitu, siis hindan kvaliteeti, kasulikkust (vitamiinide rohkust), et seedib kergelt ning puudub keemia.

Marina ja segavereline koer Tucky

 

Toetab seedimist, kvaliteetne, maitsev.

Merle

 

1. Koeral muidu seedimine väga tundlik, aga selle toiduga on seedimine korras ja karv läigib.
2. Hea kutsika õpetamisel, kuna selle eest on kõigeks valmis.
3. Muidugi on parim see, et peale tellimist on toit jube kiiresti kohal ning autojuht väga sõbralik.  (Olen seda toitu pakkunud paljudele oma tuttavate koertele ja pole veel olnud koera, kes seda kiiresti vastu ei võtaks ).

Age ja taks Cherry

 

Koerale maitseb, tundub kvaliteetne (ometi üks kuivtoit mis sobib) ja hästi mugav on osta - tellid ära ja tuuakse ruttu koju kätte!

Tiina ja bullterjer Cleopatra ehk Kofi

 

1. Meeldib koertele
2. Hea kasutada maiusena treeningutel
3. Väga toitev - seega päevakogus väike ja hea kasutada kehvema isuga koertel. Saab nagu muuseas normi maiusena sisse sööta.

Tiiu ja lühikarvaline kääbustaks Johnny (Batash Zhan Zhak)

 

1. Soodsa hinnaga
2. Sisaldab palju liha ja ei tekita allergiat ja graanulid on mõnusalt pehmed
3. Koerad lihsalt armastavad seda.

Triin ja samojeed Steffi

 

Kvaliteetne, maitseb kutsile ja tervislik.

Tuuli

Proovisime Platinum DoggyCoach toidutuubi. Täitmiseks kasutasin Platinum Menu Fish+Chicken märgtoitu. Selleks, et toitu tuubi lisada, tuli keerata ära pealmine kork. Tuubi avaus oli piisavalt suur, et väikse lusikaga toitu sinna sisse panna. Kui tuub sai täis, keerasin korgi peale tagasi.

Esialgu oli tuub koera jaoks võõras ning ta suhtus sellesse ettevaatusega. Tegin toidu veega vedelamaks, et see tuleks tuubist kiiremini ning et ta harjuks ära, et tuub seostub preemiaga. Teisel korral täitsin tuubi juba ainult märgtoiduga. Järelejäänud toidu panin uuesti tuubi ja seejärel asetasin selle külmikusse.

Järgmisel päeval katsetasin kuidas tuub toimib õues treeningul preemiana – toimis samamoodi kui tavaline preemia või isegi paremini. Lisaks on sellega hea jälgida, palju koer sööb, sest maiusena saab kasutada tema tavapärast toitu.

Minu jaoks on tuubi parimaks omaduseks see, et saan sellega koerale toidu kaasa võtta. Tuub on veekindel ja piisavalt suur, et mahtuda kas kotti või taskusse ning lisaks on sealt mugav koerale süüa anda igal hetkel. 

Võrdle

Pole midagi võrrelda

Populaarsed

Hind: 38,40 € 8,53€/kg

Hind: 30,90 € 257,50€/l

Hind: 13,90 € 9,27€/kg

Hind: 11,60 € 7,73€/kg

Hind: 6,99 € 23,30€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg