Ostukorv 0

Logo Tere tulemast!

Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused

 

Kuidas toimub üleminek kutsikatoidult täiskasvanud koera toidule?

Kutsikatoidult täiskasvanud koera toidule ülemineku ajaperiood sõltub mitmest erinevast tegurist, sh koera eeldatavast kasvust ja tõust.

Väikesed koeratõud (nt taksikoer ja mops) võivad kutsikatoitu süüa kuni 12 kuu vanuseni. Keskmised tõud (nt Austraalia lambakoer, borderkolli) võivad täiskasvanud koera toidule üle minna peale hammaste vahetumist (umbes 6-kuuselt) ja suured tõud (nt Berni mägikoer, Rodeesia ridgeback) neljandast elukuust (kana).

Kui otsustate täiskasvanud koera toidule üle minna enne koera 12-kuuseks saamist, järgige kõigi toitainete kättesaamiseks kutsikate söötmissoovitusi koera aastaseks saamiseni.

Üleminekul enne koera aastaseks saamist soovitame alustada toitudega Adult Chicken või Iberico & Greens, kuna nende energiasisaldus ja kaltsiumi ning fosfori tasakaal sarnanevad enim Puppy Chicken toidule. Sellest hoolimata tuleks järgida kutsikatele ettenähtud toitumissoovitusi.

 

Kuidas toimida tavalise märgtoidu vahetamisel Platinum MENU vastu?

Tavaliselt märgtoidult Platinum MENU’le üleminekuks ei ole üleminekuperiood vajalik. Kui teie koera kõht on väga tundlik, võite 12 päeva jooksul Platinum MENU koeratoitu segada eelnevalt antud märgtoiduga, suurendades järk-järgult Platinum MENU osakaalu.

 

Kuidas toimub üleminek tavaliselt kuivtoidult Platinum kuivtoidule?

Soovitame Platinum kuivtoidule üleminekut ilma üleminekuperioodita. Me ei soovita Platinum kuivtoitu teiste kuivtoitudega segada, kuna erinevad kuivtoiduliigid seeduvad erinevalt.

 

Kui kaua pressitud koeratoit keskmiselt seedub?

Sõltuvalt toidu kvaliteedist, koera suurusest, tõust ja toidu kogusest, seedub pressitud koeratoit keskmiselt kuni 18 tundi.

 

Miks Platinum värsket liha töötleb?

Võrreldes tavapäraste kuivtoitudega, milles kasutatakse vaid lihajahusid, koosneb Platinum koeratoit 70% ulatuses värskest lihast. Võrreldes jahudega, mida töödeldakse väga kõrgetel temperatuuridel, saab värsket liha töödelda väga õrnal meetodil ja vett lisamata. See tähendab proteiinide optimaalset kasutamist ja puhtast lihamahlast tingitud võrreldamatut maitseelamust ilma kahjulike lisaaineteta.

 

Miks on toit olenemata koeratõust sama?

Iga koera eellaseks on hunt, kelle seedetrakt on loodud liha seedimiseks. Meie toit on ühtviisi kergesti  imenduv nii chihuahua kui Saksa dogi jaoks ning rahuldab võrdselt kõigi koeratõugude vajadused.

 

Kui kaua Platinum koeratoit säilib?

Kuivtoit säilib 18 ja märgtoit 36 kuud alates tootmisest.

 

Kas võin täiskasvanud koertele mõeldud toite omavahel vabalt kombineerida?

Jah, võite soovi korral koerale anda erinevaid toite ka samal päeval.

 

Miks puudub Platinum sarjas eraldi toit vanematele koertele?

Looduses söövad vanad hundid noorte loomadega sama toitu. Kui annate vanemale koerale väiksema proteiinisisaldusega toitu, kaotab loom lihasmassi ega naudi enam elu samamoodi kui varem. 

 

Miks ei sisalda kutsikatoit Puppy Chicken rohekarbi ekstrakti?

Et vältida probleeme kutsika organismis oluliste ainete tootmisega, mis sisalduvad ka rohekarbi ekstraktis, soovitame esimesel kolmel kuul ekstrakti sisaldavat toitu kutsikale mitte anda.

 

Kas Platinum viib läbi loomkatseid?

Võite olla kindel, et ei toidu ega loomahooldustoodete arenduseks loomkatseid läbi ei viida – ei meie ega ka kolmandate osapoolte poolt.

Võrdle

Pole midagi võrrelda

Populaarsed

Hind: 39,90 € 8,87€/kg

Hind: 30,90 € 257,50€/l

Hind: 12,10 € 8,07€/kg

Hind: 6,99 € 23,30€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg