Ostukorv 0

Logo Tere tulemast!

Ostu sooritamine

Ostu sooritamine

Koeratoidu e-poest tellimine on imelihtne - lisa ostukorvi soovitud toode (ja kogus), vali ülevalt paremast servast Ostukorv > Vormista ost, täida nõutud väljad ja maksa tellimuse eest mugavalt läbi pangalinkide või krediitkaartiga.


"Lisa võrdlusesse" nupp on heaks abimeheheks sobiva toote leidmisel. Vali tooted, mida soovid omavahel võrrelda, vajutades nuppu "lisa võrdlusesse" ning Sinu valikud kuvatakse lehe paremas servas olevasse kasti "Võrdle". Kui oled oma valiku teinud, vajuta nuppu "Võrdle" ning Sulle näidatakse kõiki võrdlusesse lisatud tooteid kõrvuti, et saaksid lihtsalt ja mugavalt enda jaoks sobiva välja valida. Kui soovid tooteid võrdlusest eemaldada, saad seda teha võrdluskastis toote järel punasest ristikesest või kustutada kõik korraga nupust "Eemalda kõik".


Kas teadsid, et registreeritud kasutajad teenivad igalt ostult 5% boonusraha? Kuidas boonussüsteem täpsemalt töötab, loe SIIT


Ostukorv

Maksja info juures on oluline täita korrektselt aadress ja telefon, vaikimisi on see ka kauba saatmise aadressiks. Kui soovite kohaletoimetamise aadressi muuta, siis märkige linnuke "Läheta erinevale aadressile" ja täitke tärniga märgistatud väljad.


Alates 25 € ostukorvist on kauba kohaletoomine tasuta, väiksemate ostude korral lisandub kohaletoimetamise tasu 3,50 €. Täpsemalt saate transpordikorraldusest lugeda SIIT.


Makseviisina on esindatud kõik suuremad netipangad (Swedbank, SEB, Luminor, Coop, LHV), tellimuse eest on võimalik tasuda ka krediitkaardiga. Kui Sulle sobivat makseviisi nende seas ei leidu, siis kirjutage meile info@koeratoit.ee ja saadame Sulle arve ülekandega tasumiseks.


Tellimuse ülevaate juures saate veel kord ülevaate tellimuse sisust, vajadusel muuta tellitud toodete kogust või kustutada ostukorvis olevaid tooteid.

 

Kohaletoimetamise või tellimusega seotud lisainfo kirjutage lahtrisse „Märkused“.

 

Vajutades nupul "Esita tellimus", suunatakse Sind maksma. Kui olete ostu eest tasunud, vajutage kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde".

Tellimuse kinnitus saadetakse Sinu e-posti aadressile. Kui Sa ei ole automaatset tellimuse kinnitust saanud, siis vaata üle rämpspostkast või kirjuta meile info@koeratoit.ee.

 

Edasimüüjad

Platinum tooted on müügil ka erinevates loomapoodides ja loomakliinikutes üle Eesti. Nimekiri kõigist edasimüüjatest asub SIIN.

 

Kui Sul tekkis küsimusi ostu sooritamise, toodete või millegi muu kohta, võtke julgelt ühendust meie klienditoega info@koeratoit.ee. Oma vastuse võite leida ka korduma kippuvate küsimuste alt SIIT.

Võrdle

Pole midagi võrrelda

Populaarsed

Hind: 39,90 € 8,87€/kg

Hind: 30,90 € 257,50€/l

Hind: 12,10 € 8,07€/kg

Hind: 6,99 € 23,30€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg

Hind: 2,09 € 5,57€/kg