Carmelo testib: Platinumi jäätise retseptid

11.09.2020

DIY ehk tee ise jäätis koertele? Jah, palun! Panime kokku mõned maitsvad retseptid (vaata kõiki SIITning Carmelo proovis oma perenaise abiga mõned neist järele. Kuidas väga valivale koerale isetehtud jäätised maitsevad?

  • Külmutatud jogurt "LOVE" (mesi, kreeka jogurt, MENU mini märgtoit)

Carmelo sai esimest korda proovida mett ja see maitses talle väga, kreeka jogurt ja MENU kanalihaga märgtoit on aga ammused vaieldamatud lemmikud. See kombo oli üks maitsvamaid jäätiseid, mida proovisime. Valmistamine oli imelihtne - segasin kokku kreeka jogurti, mee ja MENU märgtoidu ning panin sügavkülma. 24 tundi hiljem võtsin maiuse välja ja Carmelo asus nautima, nii lihtne see oligi. 

  • Värskendav sorbett (õun, banaan, vaarikad ja vesi)

Banaani ja õuna ei olnud Carmelo varem söönud, niipalju kui varasemalt kokku puutus, siis pööras lihtsalt otsa ringi. Tegin koostisosad blenderis smuutiks ning panin sügavkülma. Kui järgmine päev maiuse sügavkülmast välja võtsin, siis Carmelo küll limpsis seda, aga sööma ei hakanud. Mõtlesin välja aga nipi kuidas koer sööma saada - andsin sorbetti lusikaga ja see läks alla nagu soe sai.

  • Banaaniahvatlus (banaan, MENU mini märgtoit ja kohupiim)

Retsept on jällegi ülilihtne - kõige alumiseks kihiks panin MENU märgtoitu, selle peale kohupiima ning kaunistuseks lisasin banaaniviilud. Banaan ei olnud Carmelo lemmik, aga kohupiim ja märgtoit küll. 

  • Jäine kala (kohupiim, MENU mini Pure Fish, riivitud porgand)

Segasin kokku kohupiima ja MENU kalamaitselise märgtoidu ning riivisin porgandit peale. Kala märgtoit ei ole olnud Carmelole just kuigi meeltmööda, aga suutsin selle maitset kohupiima ja porgandi abil ära peita. Carmelo sõi hea isuga!

Jälgi Carmelo tegemisi Instagramis: www.instagram.com/spitzcarmelo