Klientide tagasiside ja arvamused Platinumi koeratoidu kohta

 • Eddie ja Helen

  Hei, sõbrad! Eddie siin! Minu sõbrad Platinumist palusid mul lühidalt selgitada, miks ma Platinumi koeratoitu nii palju usun, et 100% ainult sellest toitun, aga ma lühidalt ei oska - mul on lihtsalt nii palju häid asju, millest rääkida, et targem oleks nüüd teil lugemiseks mõni hetk varuda.

  Miks just Platinum?
  Loomulikult esiteks ikka seepärast, et mina eelistan vaid kvaliteetset toitu, mis ei tee mitte ainult kõhtu täis (nagu seda teeb vahel ka puuoks, mida metsas ajaviiteks närin), vaid reaalselt annab mulle ka vajalikud toitained ja energia. Minu meelest peaks ikka nii olema, et kui toit, siis juba see kõige parem, eks? Platinumi kuivtoit sisaldab vähemalt 70% värsket liha, ning liha all mõtlen ma vaid LIHA, mitte muid loomseid saadusi, mis teeb selle paremini seeditavaks ja loomulikult ka maitsvamaks. Platinum sisaldab vaid vajalikke parimaid tooraineid, mis on sobilikud ka inimtoiduks. Seepärast ütlebki mu omanik tihti, et mu toit lõhnab nii hästi ning tundub nii mõnusalt rammus ja pehme, et võiks ise ka ampsu võtta!

  Ka trennides on meil kaasas Platinumi kuivtoit või snäkid. Olen õnneks toiduga väga lihtsasti motiveeritud kuts (kes ei oleks, kui nii head toitu saab, eks) ning kui omanikul on kuulekustrennis taskud Platinumi täis, tassin ma meelsasti mänguasju kasti ja istun, laman, annan käppa... Ning kui agility rajal on tarvis mind kiirelt läbi tunneli jooksma saada, peab omanik teises otsas juba snäkkidega valmis olema, sest hea snäki nimel olen kõigeks valmis!

  Ma võikski teiega siia jutustama jääda, aga arvan, et kogu ülejäänud info Platinumi toodete kohta leiate te juba kodulehelt, kust saab tellida isegi testimiseks proovipaki! Kui sa ei ole veel Platinumi toodetega tuttav, siis soovitan soojalt - olen kindel, et su lemmik ei taha enam sellest loobuda. Sest mina küll ei suuda!
 • Täpi ja Virgi

  Täpi oli meil üsna pirtsakas sööja ning pidevalt katsetasime uue toiduga. Teda tuli palju käest toita, sest muidu ei söönud ta midagi. Kui olime jälle uue toidu otsingul, avastasin Platinum koeratoidu ja nii saigi Täpi oma neljandaks sünnipäevaks koti Platinumi kuivtoitu. Esimene kausitäis söödi ära väga kiiresti, kuid siiski oli võimalus, et ajaga tüdineb ta sellestki. Tänaseks on aga möödas aasta ja seitse kuud ning Täpi sööb ikka isukalt Platinumi. Põhiliselt sööb ta Lamb+Rice kuivtoitu, aga ka kõik teised maitsed on ära proovitud ja väga meeltmööda olnud. Platinum krõbinad meeldivad talle nii väga, et kasutan neid vahel ka maiustena. Märgtoitudest on Täpi praeguseks ära proovinud Pure Fish ning Duck+Turkey maitselised variandid - mõlemad on talle väga meeldinud ja ka seedimisele hästi mõjunud (Täpil on olnud eelnevalt märgtoitutega probleeme).
  Lisaks kasutame treeningutel ka Platinum Click-Bits’e. Täpi on 99% toidule motiveeritud ning seetõttu on head maiused väga olulised. Aitäh Platinumile hea ja kvaliteetse toidu eest!
 • Stella ja Ülle

  Minu Stella on söönud Platinumi koeratoitu juba kutsikast peale. Siis aga mõtlesin, et nagu inimene, äkki vajab ka koer vaheldust... vaata videost, kuidas see lugu lõppes :)
 • Nublu ja Laura

  Nublu on toiduga sünnist saadik väga-väga pirtsakas olnud. Me proovisime igasugu erinevaid krõbinaid ja nende hulgast "parimat" leida, aga mitte ükski ei sobinud paljalt söömiseks, ta võis pigem mitu päeva söömata olla ?. Siis hakkasin toortoitu pakkuma ning kuigi esimesed päevad sõi isuga, siis ka seda rõõmu ei jätkunud kauaks. Keetsin talle riisi kanaga, veisega, hakklihapallidega, kalaga – mitte ükski ei sobinud üle ühe korra söömiseks. Tegin puljongit kanast, veisest, põdrast, lambast ja valasin krõbinatele - leemeke oli hea, aga krõbinad leidsid tee kausi kõrvale põrandale. Segasin krõbinaid riisipudru ja lihaga, proovisin kõikvõimalikke konserve peale panna, aga ikka ei tundunud piisavalt ahvatlev. ? Ainus, mis maitses, oli toores liha, aga kahjuks tekitas see allergiat, kuna koer sai liiga palju valku, samuti oli tihti probleeme kõhulahtisusega, kuna toit polnud piisavalt tasakaalus. Ta ei söönud mitte kunagi oma normaalset toidukogust ja iga kord, kui kausi ette panin, hoidsin hinge kinni kas sööb natukenegi või keeldub täielikult. Söögi ajal pidi olema haudvaikus, sest nii kui miski tähelepanu hajutas ununes ka toit.

  Nüüd jõudsime imekombel Platinumi juurde ja ta sööb neid krõbinaid paljalt!! ? Ma ei pea juurde keetma puljongit või segama konserviga, ostma kilodega kallist liha või sülti, et ta midagigi sööks. Ma annan talle kausiga krõbinad ette ja ta sööb need KÕIK ära ning isegi nõuab juurde ?. Ta tahab süüa kohe hommikul kell 8, kui ärkab ja ka õhtul kell 10, kui magama läheb. Kokku sööb ta päeva jooksul 4-5 korda, samas kui varem sõi oma esimese portsu alles kella nelja paiku päeval. Kui ma annan talle toidu ette, ei tõsta ta sealt enne ninagi, kui kõik on otsas. See on täiesti USKUMATU ?, ma poleks iial arvanud, et me elu võib nii palju muutuda. Hetkel sööb ta 5kg paki ära kuue päevaga, ilmselt sööb nüüd tagantjärele ? Aitäh Platinum, et te olemas olete, see on lihtsalt ime. ♥️
 • Jerry ja Livia

  Mmmm... Hakkliha lõhn toidukausis. Pistan pintslisse!
  Niuhh mu kõht kisub krampi, laske ruttu õue kakale. Natuke läks kergemaks, aga nüüd tõuseb hakkliha klomp kurku. Järgmine hetk on mu kõhutäis diivanil. Kui piinlik. Perenaine küürib hapu näoga mu oksehunnikut.
  Selline oli mu lapsepõlve söögikogemus. Siis aga tuli perenaine iga päev uus toidukott käe otsas ja pakkus mulle erinevaid krõbinaid. Enamikku neist ma isegi ei proovinud. Minu arust ei olnud neil söödav lõhn.

  Ühel päeval astus perenaine tuppa hõbedane söögikott käe otsas. Läksin uurima. Vau, see lõhnab nagu söök! Ja milline maitse! Sellest võiks end lõhki süüa! Ja õue kakale ka ei pea jooksma. Kui kuulen krõbinaid oma kaussi kukkumas hüüab perenaine; "Jerry! Platinumi antakse!” Nii, et sõna Platinum on mul selge. Olen hõbedastest kottidest saanud proovida erinevaid maitseid. Kõige rohkem meeldib mulle Platinum Puppy Chicken. Krõbinad on pehmed ja mõnusalt väikesed. Trennis saan Click-Bits Chicken+Lamb maiust. Selle eest olen valmis tegema kõike. Auh!
 • Kira, Bailey ja Gayla

  Tsauki! Kira, Bailey ja Gayla siin, et jagada teiega, miks on Platinumi koeratoidul meie peres väga tähtis koht.

  Meie tee Platinumini jõudis juba pea 2 aastat tagasi, mil Bailey oli kõige pritsakam kuivtoidu sööja - toit maitses ainult paar päeva ja peale seda ei tahtnud Bailey seda enam süüa, isegi mitte nuusutada. Pidime erinevaid brände proovima, kuid lõpptulemus oli alati sama - võid ise seda süüa! Kuulsin Platinumist ning tellisin proovipaki, kuid kõrgeid ootuseid mul polnud. See-eest juba pakki avades, näitas Bailey toidu vastu huvi. Ta sõi kausi tühjaks ja tahtis veel, mis mulle oli tõeliseks üllatuseks! Tellisime suurema paki ja peale seda pole ma pidanud toitu vahetama. See lihtsalt maitseb Baileyle väga! Sellega sai Bailey toidumured lahendatud.

  Kevadel kui meie perega liitus saksa lambakoer Kira, teadsin kohe alguses, et viin ka tema Platinumi peale üle, lihtsalt ei osanud arvata, et seda nii varakult pean tegema. Toit, mis kasvatajalt kaasa saime, ei pakkunud talle huvi, mistõttu andsime talle juba esimesel päeval Platinumi. Kausi sõi ta väga kiiresti tühjaks ning näha oli, et talle maitses. Alates sellest päevast olemegi talle iga hommik ja õhtu Platinumi koeratoitu andnud ning ta pole ühtki toidukorda vahele jätnud. Samuti mõlema koera puhul olen näinud muutusi - mõlema kutsi karv on tihedam ja pehmem ning silmad ei aja rähma!

  Olen rõõmus ja tänulik, et toiduprobleemid on seljatatud ja koerad on rõõmsad. Samuti sära koerte silmis ning Kira puhul ka suust voolav ila toidu ootamisel on asendamatu. Ehk lühidalt - hea toit = õnnelik kutsa ☺️
 • Guru ja Mari

  Meie pere jaoks on koera tervis ja heaolu äärmiselt tähtis. Oleme oma linnukoerale erinevaid toite pakkunud ja siiani näeme, et kõige paremini sobib talle Platinum koeratoit, mis on nii kvaliteetne ning kõrge toiteväärtusega, et muudab meie üliaktiivse vizla märksa rahulikumaks, ju ta saab vajaminevad toitained sellest toidust kätte.
  Perega ikka naerame, et Platinum tundub nii hea olevat, et kindlasti sööb meie koer Guru peres kõige tervislikumalt. Guru naudib nii kuiv- kui ka märgtoitu ja hea meelega annamegi seda vaheldumisi. Märgtoitu on hea koerale mõeldud mänguasja sisse peita ja siis sügavkülmast talle anda. Kui koer peab pikema päeva üksi veetma, siis pakub see talle rohkelt tegevust ja mis peamine, on ülimaitsev.
 • Woof ja Kadri

  Ka "lõvid" 🦁 armastavad Platinumi 😍
  Hiljuti 2-aastaseks saanud leonberger Woof on söönud Platinum koeratoitu kogu oma elu, karv läigib, tervis on korras ning kauss lakutakse iga toidukorra lõpuks peeglina läikima. Kiidame ja soovitame!
 • Barri ja Hanna

  Barri on noor segavereline koerapoiss, kes on väga pirtsaka ja vähese söömisega. Kausist söömine on tema puhul välistatud, sööb ainult käest, mänguasja seest või maast. Platinumi toodetega olen kursis olnud juba ligi 2 aastat, aga pideva kasutamiseni jõudsime umbes aasta tagasi.

  Kutsikana sõi Barri teise tootja kuivtoitu, aga ühel hetkel keeldus söömast. Peale seda katsetasime mõnda aega teiste tootjate kuivtoitudega, aga isu läks Barril kogu aeg aina halvemaks. Vahepeal olin tellinud Platinum Puppy Chicken proovipaki ja see oli lausa maiuse eest. Niisiis otsustasin aasta tagasi, et teeme proovi Platinum Chicken kuivtoiduga ja nii sööbki Barri neid tänaseni ja ka edaspidi. Oleme proovinud kõiki maitseid ja kõik läksid peale, aga igapäevaselt on jäänud kasutusse kanalihaga variant. Olen veendunud, et kõik Platinumi toidud on väga kvaliteetsed. Märgtoit küll Barri söögilauale ei kuulu, aga olen prooviks ostnud ja see lõhnab nii hästi, et söö kasvõi ise. Lisaks on Platinumi maiused Barri lemmikud.

  Oleme Platinumiga väga rahul ja kindlasti soovitame nende tooteid ka teistele. Lisaks on teenindus väga hea ja kiire! Aitäh Platinum, et hoolite loomade heaolust ja elukvaliteedist!
 • Bosse ja Angela

  Meie toidu valimise teekond on olnud käänuline. Mingi hetk läks Bossel kõht lahti ja enam korda ei saanudki. Siis leidsime toidu, mis kõhu korda tegi, kuid juba üsna pea avastasin, et see toit teeb ta vesihalli karva pruunikaks, eriti silmade ja koonu ümbert. Arvasin, et tegemist on kana allergiaga ja proovisin Platinumi Iberico+Greens kuivtoitu sealihaga, mis sobis ka Bosse kõhule. Mingil põhjusel aga valisin jälle uue toidu, mis pruuni värvi kaotas, kuid tekitas meeletu kööma ja karva kadu, nii et Bossel vastu valgust vaadates nahk paistis, lisaks kadus ka läige. Siis otsustasin, et ostan ikka Platinumi Iberico+Greens krõbinaid ja nüüd mitu kuud hiljem olen väga rahul Bosse karva olukorraga. Tänu Platinumi toidule karv taas läigib, kööm on kadunud, karv on ilus hall, mitte pruunikas ning karv on tihe ja pehme. Oleme jõudnud oma toiduvalimise teekonna lõppu, kuna see toit sobib ideaalselt meile ja põhiline, et Platinum on ainuke toit, mille nimel Bosse on nõus tegema midaiganes, et saada oma õhtusööki.
 • Uuri ja Stefi

  Uuri on 12,5 aastane malinois, kellel oli võimalus proovida uut Platinumi VetActive Senior veterani toitu. Esmalt pean ütlema, et kõik Platinumi toidud maitsevad koertele väga ja nii on ka selle toiduga, kunagi ei jää midagi kaussi alles. Uuri karv läigib Platinumi toitu süües ja silm särab.

  Suurim muutus minu jaoks tuli nädal peale Senior toidul olemist. Minu 12,5 aastane koer muutus äkki noorukiks, kellel on rohkem energiat kui tal aastaid on olnud. Enam ei jää ükski jalutuskäik vahele ja tihti jookseb ta noorematega samas tempos. Peale poolt aastat antud toidul olemist on Uuri siiani energiast pakatav. Meie (mina ja minu koerad) SOOVITAME Platinumi veterani toitu. Edaspidi sööb Uuri ja ka minu teised veterani ikka jõudvad koerad ainult seda toitu.
 • Lola ja Anette

  Lola on varjupaigast päästetud koer, kes elas eelnevalt koertevabrikus. Uude koju jõudes oli Lola väga jässakas, oli näha, et liikumine on tema jaoks väsitav, kuigi ta tahtis meeletult joosta ja mängida. Varjupaigast tulles oli kaalunumber 40kg, kuid kuna Lola on Border Collie laadne, siis oleks tema kaal pidanud olema tunduvalt väiksem. Proovisime erinevaid lahendusi, sh dieettoite ja rohkelt liikumist, kuid need ei andnud piisavalt head tulemust. Siis saime aga proovida VetActive Light toitu.

  Alguses oli Lola karv väga õnnetus seisus ja katsudes oli tunda, kuidas nö pekk on karvade all. Käisime loomakliinikus kaalumas ja kaal oli 36,4, kogu see keharaskus oli peenikeste jalgade peal. Lola hakkas uusi krõbrinaid saama 300g päevas. Krõbinad maitsesid talle väga - kui muidu oli ta väga valiv erinevate toitude suhtes, siis Platinumi krõbinad läksid väga hea isuga alla. Hirm oli, et koer läheb stressi, sest toidukogus vähenes eelneva toiduga võrreldes 500 grammilt 300 grammile. Õnneks oli juba mõne nädalaga näha, et koer on energilisem ja karv läks palju ilusamaks ja läikivamaks. Järgmisel arsti külastusel saime teada, et toidukogust peaks veelgi vähendama. Kuigi pealtnäha tundus, et koer oli palju tervema välimusega, siis esimese kaalumisega ta väga kilosid ei kaotanud, uueks kaaluks oli 35,5.

  Edasi sai ta krõbinaid 220g ja see oli jaotatud kaheks toidukorraks. Mida aeg edasi, seda rohkem oli näha, kuidas Lola muutus energilisemaks ja rõõmsamaks. Karv, mida enne oli pea võimatu kammida, muutus siidiseks, läikivaks ja kammitavaks. Silmnähtavalt kadus ära ka rippuv kõht ning joonistus välja väga kena koera kuju. Hoolimata paarist korrast, mil Lola suutis varastada kassikrõbinaid, saavutas ta kehakaaluks 30kg! Tulemus on väga hea ning meie jäime Platinumi VetActive krõbinatega väga rahule. Soovitame seda kõigile, kelle koeral on probleeme kaaluga.
 • Bella ja Karol

  Bella on 17-aastane kohevakarvaline daam, kes olnud VetActive seeniortoidu fänn praeguseks veidi üle poole aasta.

  Bellale maitsevad VetActive padjakesed väga. Tõsiselt, VÄGA. Gurmeehuvilisena tassib ta kõik eriti hõrgu pessa, et kokku krabatut aeglaselt nautida. Seda tegi ta alguses ka VetActive padjakestega, kui ei suutnud uskuda oma õnne: jälle need maiuspalad!

  VetActive on mõjunud hästi ka minu kui Bella perenaise unetundidele. Nimelt on Bellal komme voolata öösel kell 4 maha oma isiklikult diivanilt ja kõpsutada kausi juurde paari krõbinat degusteerima. Varem ärkasin krõbinate krõmpsumise tõttu üles igal ööl, nüüd, kuna uued krõbinad on pehmed (ja pensionärist Bella hammaste vastu sõbralikumad), virgun vaid juhul, kui proual tekib vajadus käia perenaist nuhutamas. Ikka veendumaks, et too on hommikuse toateeninduse osutamiseks endiselt elus.

  Füüsilise aktiivsus osas peab tõdema, et eriline juhhei-entusiast pole Bella kunagi olnud. Tegu on tasakaaluka koeraga, kes on kõrvade laperdades rannariba kaaperdamisele alati eelistanud soliidset uitamist kodulähedases parkmetsas. Siiski võis isegi tema puhul vanuse ligi hiilides täheldada füüsilise jah-meelsuse langemist. Ei oska 100% kindlusega väita, et tegemist pole vastleitud viienda noorusega, aga viimased VetActive kuud ei tõmba Bella jalutusrihma nähes kõrvu lennukiks ega jää hõikamise peale kui-vaatan-ainiti-maha-siis-pole-mind-siin pilgul esikusse vaibatriipe lugema.

  Kokkuvõtteks: olen VetActive seeniortoiduga väga rahul. Bella silm särab, karv läigib ja eriti heal päeval teeb proua meie mõlema üllatuseks mõne galopisammugi.
 • Liisa ja Nora

  Tema on Nora, varsti 4-aastaseks saav koerapreili. Nora tuli meile 5-kuuse kutsikana varjupaigast. Sealt pandi meile kaasa peotäis krõbinaid ja ulatati koer üle.

  Esimese asjana teadsin, et selle toidu vahetan kiiremas korras ära. Lisaks vaevasid teda saamisest alates kõhuprobleemid. Vahetasin toitu, üritades välistada mõningaid koostisosi, kuid probleem ei kadunud. Pärast saime teada, et tegu oli bakteriga, kuid toidu vahetuse soov oli ikka alles. Lõpuks leidsin tänu tuttavale koeraomanikule Platinum koeratoidu.

  Alates sellest on Nora koduses menüüs alati Iberico+Greens, Beef+Potato ja Chicken. Krõbinad on nii mõnusa lõhna ja tekstuuriga, et neid on hea igale poole nuuskimismattidesse ja pusledesse peita.

  Loomulikult leian igast oma taskust ka Click-Bits maiuseid, mida õue kaasa võtan. Ka küünte lõikamisel on need asendamatud abimehed.

  Ma ei hakka pikalt rääkima Platinum Menu Pure Fish pehmest toidust, mille lõhn on nii hea, et viib mul endalgi keele alla. Norale oleme seda pannud tuubi sisse ja matkale kaasa võtnud, et metsas jooksmise vahepeal veidi keha kinnitada.

  Kuna kõik Platinumi toidud Norale sobivad ja maitsevad, siis ei näe seda tema toidulaualt kuhugi kadumas. Me oleme täiega #tiimplatinum!
 • Cash & Yara ja Janeli

  Meie oleme olnud #tiimplatinum alates 2019. aasta 29. novembrist, kui tõin koju Amstaffi kutsika, Cashi. Tegin enne koera koju toomist pikalt uurimustööd, et leida kvaliteetne, kuid rahakotisõbralik toit. Minu jaoks oli oluline, et liha sisaldus oleks kõrge, koostisained mitmekesised ja puhtad ning valikus oleks nii kuiv- kui märgtoitu ja saaks erinevate maitsete vahel valida.

  Cashile maitsesid Platinumi Puppy Chicken kuivtoit ja märgtoit väga, kauss oli alati tühi ja käis aina juurde nõudmas. Kaal tõusis ilusti, karv läikis ja koer oli energiat ja tahtmist täis. Umbes 9-10 kuuselt hakkasime proovima täiskasvanute toitu ja eksperimenteerima erinevate maitsetega. Nüüd, üle kolme aasta hiljem, sööb härra ikka rõõmsalt toortoidu kõrvale Platinumi krõbinaid ja konserve. Maitsevad nad ikka nagu kutsikapõlves! Kasutan neid nii maiustena, et trenni teha, kui ka lihtsalt mõne toidukorrana.

  Hiljuti, samuti novembris, liitus meiega Dobermani preili Yara. Nagu Cash, nii ka Yara sai Platinumi toidu peale pandud, see on meid ju truult 3 aastat teeninud. Preili on toidust veelgi rohkem sillas kui Cash - ainult anna juurde!

  Meie Platinumi tarbimine pole piirdunud ka ainult toiduga. Umbes 1,5 aastaselt oli Cashi hammastele tekkinud hulk hambakivi, mida Platinumi Forte hambageeliga eemaldasin ja olen seda soovitanud kõigile sõpradele, kelle koertel vähegi hambakiviga sekeldusi on olnud.

  Meie armastus Platinumi vastu on tugev ja kestab kindlasti aastaid - oleme tiim Platinum!
 • Jass ja Kerli

  Oleme Platinum MeatCrisp Sterilised krõbinaid tarbinud pea 4 kuud ja kassi kehakaal on kenasti langenud, tal on palju rohkem energiat ja teeb meil siin ikka korralikult möllu võrreldes varasemaga. Üks tähelepanek veel, nimelt tema väljaheide ei "lõhna" enam üldse pahasti kui varem.
 • Argus ja Eleriin

  Argus on noor austraalia karjakoer, kes on energiline, ulakust täis ja väga toidumaias koerapoiss.

  Hakkasime Argusele Platinumi kuivtoitu andma juba kutsikaeast ning kui vanust juurde tuli, läksime üle Platinumi täiskasvanud kuivtoidule. Tellime alati Platinum MIX pakendi, kas siis kanaga või ilma. See on imeline, kuna pakub vaheldust ja hoiab maitsemeeled erksana.

  Platinumi kuivtoit on abiks ka trenni tegemisel, kuna krõbinad on paraja suurusega ja piisavalt motiveerivad tähelepanu hoidmiseks. See on suurepärane, sest Argus käib nii rallikuulekuses kui agility trennis. Kui mõelda, et mis maitse Argusele kõige enam meelejärgi on, siis sellele vastata on keeruline, kuna kõik erinevad maitsed kaovad kausist sama kiirelt.

  Aitäh Platinumile, et olete loonud tarbijasõbraliku keskkonna tellimiseks ja tarne on ka alati kiire. Kui abi on vaja olnud, oleme alati saanud kiired vastused ja probleemidele lahendused. Ja muidugi imelised tooted, mida on kerge soovitada teistele koeraomanikele ja mis meile endale nii väga meeldivad ning ühel neljajalgsel iga päev keele alla viib.
 • Potter ja Ingrid

  Potter kaotas järsku igasuguse huvi jalutamise ja vees möllamise vastu. Ei söönud enam üldse ja ainult lebas apaatselt. Arsti juures selgus, et põletikunäitajad on laes ja Potterile määrati range dieet. Õnneks on Platinum VetActive imesid teinud ja Potteri elurõõm on tagasi.
 • Kitty

  Platinum MeatCrisp kassitoit on vastupandamatult maitsev, Kiisu-Miisu hüüdnimega Kitty kiidab uue toidu 100% heaks.

  Graanul on sobiva suurusega ja suupärane ka vanema kassi jaoks. Toidu pakend on mugavalt suletav sisseehitatud Velcro krõpskinnitusega.
 • Marvel ja Kaisa

  Tema on Marvel, 5-aastane krutskeid täis koerapoiss. Marveli teekond Platinumiga algas, kui ta varjupaigast koju tõime ning mu ema talle kojutoomise kingiks kasti Platinumi kutsikatoitu kinkis.

  Kui Marvel kutsikaeast välja kasvas, andsime talle Platinum Lamb+Rice (lamba ja riisiga) toitu ning nüüd sööb ta seda igapäevaselt juba aastaid. Lisaks sellele, oleme treenimisel kasutanud Platinum Click-Bits ja Fit-Sticks maiuseid ning andnud MENU märgtoite. Marveli isiklikud lemmikud on muidugi MENU märgtoitudest tehtud jäätised!

  Marveli seedimine on alati olnud pigem tundlik ning osade maiuste ja toitudega läheb tal kõht kohe korrast ära. Platinum on talle algusest peale sobinud ning nii kuiv- ja märgtoitude, kui ka maiuste puhul, on koerahärra seedimine korras ja enesetunne hea.

  Platinumiga on Marvelil piisavalt energiat, et meie aktiivse elutempoga kaasas käia. Tema karv läigib, ta on heas füüsilises vormis ning reibas. Meile meeldib kõige rohkem see, et saame Platinum koeratoitu kasutada ka treeningmaiustena, sest selle lõhn (ja ilmselt ka maitse) on koera jaoks piisavalt motiveerivad, et käsklusi täita ja usinalt uusi trikke õppida. Ja Platinumi toidu lõhn meeldib meile ka, mitte ainult Marvelile!

  Marveli üks lemmikutest mängudest on maiuste otsimine murust, heinast ja muudest looduslikest puhmastest ning oleme täheldanud, et Platinumi leiab ta lõhna järgi lihtsamini, kui teiste firmade maiuseid, sest neid ei jää kunagi maha alles.

  Meie pere on Platinumi toodetega ülimalt rahul. Kõigi nende aastate jooksul, kui Marvel on #tiimplatinum toitudega maiustanud, oleme alati neid ka oma teistele koerasõpradele soovitanud ning tänaseks on paljud semukesed ka sama toidu ja maiuste peale läinud. Kui meie koer on Platinumiga terve, õnnelik ja ilus, siis oleme meie omanikena rahul ning jätkame talle kvaliteetseima toidu pakkumist.
 • Steffy, Milla & Anette

  Miks just Platinum? Imeliste Steffy ja Milla perenaine Anette annab aru.

  Kuna Steffy ei talu siga, kana ega muna, siis sobib Platinum Beef+Potato veiseliha ja kartuliga talle suurepäraselt. Selle toidu järgi on mõlemad koerad lausa hullud. Võtan tihti krõbinaid trenni kaasa ja motivatsioon pole kordagi kadunud - alati valmis tegutsema Platinumi nimel. Neil on ka väga hea lõhn võrreldes mõne tavalise krõbinaga ning mis kõige parem, need ei paisu kõhus! Ka väljaheited pole ulmeliselt suured nagu tavaliste kuivade krõbinatega!

  Milla sööb hetkel kanaga toitu kuna tal pole mingeid probleeme. Tema on muidugi kõige järgi hull, ka selle järgi, mis pole söödav. 😀

  Meie tüdrukud kiidavad igastahes Platinumi toidu heaks.