Platinum MeatCrisp kassitoit

MeatCrisp on esimene täisväärtuslik kuivtoit kassidele, mis on valmistatud värskest lihast: liha kuivatatakse Freshmeatdryer meetodil madalal kuumusel ja pidevalt ringlevas õhus. Nii säilivad toidus värske liha looduslikud mikroelemendid ja aminohapped. Tänu suurele toiteväärtusele asendab MeatCrisp täistoit kassi loomupärast jahisaaki paremini kui enamik jaekaubanduse kassitoidud. Sinu kass saab nautida toitu, mis on tasakaalustatud, maitsev ja tervislik.

Imemaitsev kassitoit, mis ei sisalda atraktante

MeatCrisp kassitoidu valmistamiseks kuivatatakse värsket liha koos teiste kassi tervise jaoks oluliste koostisosadega madalal temperatuuril ringlevas õhus. Aeglane ja ühtlane kuivatusprotsess tagab liha toitainete ja naturaalse maitse säilimise. Tulemuseks on Freshmeatdryer meetodil valminud MeatCrisp kassitoit, mis ei sisalda atraktante ning on imemaitsev.

Ainult värske liha

Põhjalikud uuringud on näidanud, et paljud jaekaubanduse kassitoidud ei kata kasside valguvajadust. Sellised on näiteks toidud, mis koosnevad liha- ja kondijahust või sisaldavad peamiselt taimseid valke. Värske lihaga võrreldes on liha- ja kondijahus sisalduvad loomsed valgud madalama väärtusega, sest kassitoidu valmistamiseks kuumutatakse neid mitmeid kordi kõrgel temperatuuril. Samuti on liha- ja kondijahu ning taimset päritolu valgud kehvemini seeditavad ning madalama toiteväärtuse ja toitainete sisaldusega. Seepärast sisaldabki MeatCrisp kassitoit liha- ja kondijahu asemel ainult värsket liha.

 

 

 

 

Platinum MeatCrisp eelised:

 • 83 % värsket liha (ei sisalda liha- ega kondijahu)

 • looduslikud koostisosad

 • ei sisalda atraktante

 • gluteenivaba teravili

 • toitev ja kergesti seeditav

 • optimeeritud tauriini sisaldusega

Meelespea kassi söötmiseks

 • Kuna kassid on toidu osas väga valivad, siis soovitame uuele toidule üle minna aeglaselt, mitme päeva jooksul. Sega alustuseks vaid mõned Platinum MeatCrisp krõbinad kassile juba tuttava kuivtoiduga, et kass saaks harjuda lõhna ja maitsega. Järgnevatel päevadel suurenda järk-järgult uue toidu kogust.
  Kassidel võib uue toidu(lõhna)ga harjumine võtta aega mitu päeva, seega kui kass esimestel päevadel uut toitu ei söö, ei tasu sellest heituda. Jätka toitmist juba tuttava toiduga ja alusta üleminekut uuesti väiksemate sammudega.
   
 • Värske joogivesi peab alati olema saadaval, eelistatavalt erinevates kohtades, erinevatest materjalidest kaussides ning eri kõrgustel (nt üks maas, teine aknalaual). Kassid on kehvad veejoojad, seega lai valik suurendab veejoomise tõenäosust. Tihtipeale eelistavad kassid juua jooksvat vett, selleks võib kasutada joogivee purskkaevusid.
   
 • Oluline on toidu serveerimise viis ja asukoht. Toidukauss ei tohiks olla otse joogikausi kõrval ja samuti peaks see olema liivakastist kaugel. Joogi- ja ka sööginõu puhul pane tähele, et kauss oleks lai - kassidele ei meeldi, kui neil joomise või söömise ajal vurrud vastu kausiserva lähevad, kuna vurrud on väga tundlikud. See on oluline ka kuivtoidu puhul ja „pirtsakas“ võib kass olla hoopis sellel põhjusel, et ta vurrud on pideva nn ülekoormuse all. 
   
 • Väiksed portsjonid – kassid eelistavad snäkkimist iga 1-4 h järel (15-20 portsjonit/ 24 h jooksul). Esimene toidukord on eelistatavalt hommikul 3-5 vahel. Paku värsket toitu mitmel korral päeva jooksul, kuid ära jäta seda seisma, et säiliks toidu maitse- ja lõhnaomadused.
   
 • Kassidele meeldib oma saaki püüda – paku toitu toidupallist või muudest interaktiivsetest mänguasjadest.
   
 • OLULINE: ära jäta kassi nälgima, see on neile eluohtlik. Kass peab sööma iga päev!