Fleischsaftgarung meetodil valmistatud PLATINUM koerte kuivtoit

PLATINUM koeratoit on valmistatud Fleischsaftgarung (FSG) meetodil, mis tähendab, et värsket liha küpsetatakse omas lihamahlas, pikka aega ning madalal temperatuuril. Sel moel valmistatud toit on tervislik, maitsev ja toitainerikas.

FSG (Fleischsaftgarung) meetod pärineb inimköögist. Restoranikokad kasutavad FSG (Fleischsaftgarung) meetodit liha maitsvamaks ja tervislikumaks muutmiseks, sest pikka aega madalal temperatuuril küpsedes säilib lihas toitainerikas lihamahl kontsentreeritud kujul. PLATINUM kuivtoit on valmistatud FSG (Fleischsaftgarung) meetodil, pidades seejuures silmas koerte vajadusi ja maitse-eelistusi. Tulemuseks on kosutav, mahlane ja imemaitsev koeratoit, mis katab kõik sinu lemmiku toitainelised vajadused.

Fleischaftgarung (FSG) meetod tagab PLATINUM kuivtoidu erilised omadused:

  • Toitev

FSG (Fleischsaftgarung) meetodil valmistatud koeratoidus säilivad küpsemisel kõik koerale vajalikud toitained. Toiteväärtust tõstavad ka jahtumisel lisatavad külmpressitud õlid.

  • Imemaitsev

FSG (Fleischsaftgarung) meetodil valmistatud koeratoit on sinu lemmiku jaoks isuäratav maiuspala, millele pole lisatud värvaineid, lõhnaaineid, maitseaineid ega maitsetugevdajaid.

Küpsetamisel ei lisata toidule vett. Madalal temperatuuril küpsedes aurab toidust liigne vedelik aeglaselt välja, muutes lihamahlade maitse intensiivseks ja toidu imemaitsvaks.

  • Pehmed toidupalad

Madalal temperatuuril küpsetamine jätab PLATINUM kuivtoitu alles lihamahlad, mis muudavad toidu mõnusalt mahlaseks.

  • Kergesti seeditav

PLATINUM kuivtoit sisaldab rohkelt FSG (Fleischsaftgarung) meetodil küpsetatud värsket liha, mis on koera jaoks kergesti seeditav. Koerad seedivad liha kiiremini ja tõhusamalt kui inimesed, sest nende seedesüsteem on loodud sellist tüüpi toidu jaoks. Tõhus seedimine tähendab, et koeral tekib vähem väljaheited ning roe on kompaktse kujuga ega haise vängelt. Taoline väljaheite tekstuur muudab ka roojamise koera jaoks lihtsamaks.

  • Ei paisu maos (ei tekita puhitusi)

 

 

 

PLATINUM Fleischaftgarung (FSG) meetodil valmistatud kuivtoit ei tekita koeral puhitusi. See aitab parandada sinu lemmiku elukvaliteeti:  

  • Koeral ei teki toidu paisumisest tingitud kõhuvalusid
  • Väiksem risk maokeeru tekkimiseks
  • Koer vajab söömisjärgselt vähem puhkust, sest seedimine ei muuda teda loiuks ega väsinuks
  • Toit ei ima vett ega muutu vedelikuga kokku puutudes pehmeks pudruks
  • Toit sisaldab vähem süsivesikuid

FSG (Fleischsaftgarung) meetodil valmistatud PLATINUM kuivtoit sisaldab tervislikke süsivesikuid, mis on gluteeni-, nisu-, soja- ja GMO-vabad. Liigselt süsivesikuid sisaldav toit aeglustab seedimist ja soodustab hambakivi teket. Väiksem süsivesikute kogus toidus aitab kaasa seedimisele ja vähendab hambakivi tekke riski.
 

Koeratoit, mis on võrdväärne inimtoiduga

Kodustatud koerad on elanud inimestega koos umbes 15 000 aastat. Tänaseks on koerast saanud tõeline pereliige, kellega jagame toitu ja eluaset. Seetõttu ei tohiks koerale pakutavad tingimused olla kehvemad kui ülejäänud perekonnal, nende hulka kuulub ka toit.

Fleischaftgarung (FSG) meetodil valmistatud koeratoit on ühtaegu isuäratav, hästi seeditav ja suure toitainete sisaldusega toit, mis toetab sinu parima sõbra tervist.

Reklaamloosungeid ja hüüdlauseid täis maailmas on keeruline eristada tõelist kvaliteeti näilisest.

Seepärast testib PLATINUMi FSG (Fleischsaftgarung) meetodil valmistatud koeratoitu regulaarselt ja sõltumatult üks tunnustatumaid testimiskeskuseid Saksamaal: TÜV SÜD ELAB (ELAB Analytik GmbH). Testide tulemused avalikustatakse veebis, kus need on kõigile nähtavad. Koeratoitu testitakse parameetrite alusel, mida esitatakse küsimustena:

► Kas Fleischsaftgarung (FSG) meetodil valmistatud PLATINUM kuivtoidus vastab värske liha tegelik kogus retseptis ette nähtule?

Jah, seda kinnitas regulaarne ja sõltumatu test.

► Kas pakendil kajastuv koostise ja toiteväärtuse info on õige?

Jah, seda kinnitas regulaarne ja sõltumatu test.

► Kas FSG (Fleischsaftgarung) meetodil valmistatud koeratoit on loomale ohutu ega sisalda järgmisi kahjulikke aineid: mikroorganismid, bakterid (Enterobacteriaceae, E. coli, Bacillus cereus, Staphylococcus, Clostridium perfringens, Salmonella jt), pärm, hallitus, raskmetallid, mükotoksiinid?

Jah, seda kinnitas regulaarne ja sõltumatu test.