PLATINUM koeratoit

Kas PLATINUM töötleb värsket liha?
Võrreldes tavapärase kuivtoiduga, milles töödeldakse ainult lihajahu, toodab PLATINUM toitu vähemalt 70% ulatuses värskest lihast. Võrreldes lihajahuga, mida tuleb valmistada väga kõrgel temperatuuril, saab värsket liha töödelda väga õrnalt ja vett lisamata. See tähendab, et valke saab optimaalselt kasutada ja puhtast lihamahlast koosnev jääkniiskus annab lõpptootele võrreldamatu maitse. PLATINUM ei sisalda atraktante, maitsetugevdajaid, värvi- ja lõhnaaineid.

Kuidas toimub üleminek tavaliselt kuivtoidult PLATINUM kuivtoidule?
Soovitame vahetut üleminekut ilma üleminekuperioodita. Kuna PLATINUMi kuivtoit seedub võrreldes tavaliste kuivtoitudega erinevalt, ei ole nende segamine soovitatav.

Miks on kõigile koeratõugudele sama toit?
Iga koera eellaseks on hunt, kelle seedetrakt on loodud liha seedimiseks. Meie toit on loodud nii, et kõik tõud alates chihuahua’st kuni Saksa dogini suudaksid neid hõlpsasti omastada ja need rahuldaksid kõigi tõugude vajadusi võrdselt.

Kui pikk on PLATINUMi kõlblikkusaeg?
Kuivtoit on kõlblik 18 kuud pärast tootmist, MENU märgtoit on kõlblik 36 kuud pärast tootmist.

Kas ma võin erinevate täiskasvanute sortide vahel vahetada?
Jah, võite sorte igal ajal muuta (võite isegi samal päeval erinevaid toidusorte kasutada).

Miks pole PLATINUMil vanematele koertele eraldi toidusorti?
Looduses sööb vana hunt samamoodi nagu noor hunt. Kui annate vanemale koerale vähem valku, kaotab ta lihasmassi ega naudi elu samamoodi kui varem.

Miks ei sisalda Puppy Chicken rohekarbi ekstrakti?
Vältimaks probleemide tekkimist kutsika puhul, kes õpib ise ekstraktis sisalduvaid olulisi aineid tootma, ei tohiks koertele esimese kolme kuu jooksul neid toiduga anda.

Kas PLATINUM teeb loomkatseid?
Meie toidu- ja hooldustoodete tootearenduse ja tootmise käigus ei tee loomkatseid ei meie ega ükski kolmas pool.

 

PLATINUM hooldustooted

Siit leiate vastused küsimustele ja praktilisi näpunäiteid OralClean+Care’i kasutamise kohta.

Kui kaua kestab esimene hooldusfaas?
Hooldusfaasi kestus määratakse muu hulgas järgmiste kriteeriumide järgi: tõug, kaal, hambakatu konsistents ja olemus, geneetiline eelsoodumus, toitumine. Ühe kindla perioodi määramine on nende arvukate tegurite tõttu keeruline. Nõuetekohase ja korrapärase kasutamise korral (oluline: 2 korda päevas, kuna vastasel juhul kõvastub hambakatt uuesti) kulub meie kogemuse kohaselt hambakatu eemaldamiseks 2–6 nädalat, üksikjuhtudel kauem. Hambaprobleemide ennetuseks tuleks toodet kasutada iga 2-3 päeva järel.

Koerale ei meeld see toode.
Koerad on selle poolest nagu lapsed, neile ei meeldi, kui nende hambaid puhastatakse. Püüdke seda siiski teha, kuna OralClean+Care’i ainus alternatiiv on hambakivi mehaaniline eemaldamine anesteetikumi all.

Kas OralClean+Care sisaldab hapet?
Ei, see sisaldab ainult tsitruse seemneekstrakte ja ürdiõlisid. Erinevus seisneb mõjus: õli on toitev, vähendab igemepõletikke ja pehmendab hambakattu. Hape ei ründaks mitte ainult hambakattu, vaid ka hambaid ja hambaemaili.

Kui kõrge on alkoholisisaldus tootes?
Alkoholi osakaal, mõõdetuna ühe annuse kohta, on nii väike, et ei ohusta koera ega kassi. Tänu sellele võib toodet anda isegi haigetele loomadele. Veidi alkoholi on vajalik, kuna see kannab toimeaineid. Alkoholi osakaal on identne või väiksem kui lastele sobivate vedelate ravimite puhul.

Kas see töötab ka hammaste värvimuutuse korral?
Ei – kuna OralClean+Care ei ole pleegitusaine ega sisalda happeid, ei mõjuta see hammaste värvimuutusi. See ei ründa hambaemaili ja mõjub väga õrnalt.

Kas seda tohib kasutada homöopaatiliste ravimitega?
Kuna toode sisaldab ürdiõlisid, nagu piparmünt, on homöopaatilised loomaarstid soovitanud enne toote kasutamist seda koos homöopaatiliste ravimeetoditega kontrollida. Võib juhtuda, et homöopaatiline ravi ei mõju.

Mul on selle kassile andmisega probleeme.
Kui teie kass ei laku geeli käppadelt ära, võite proovida seda tema vurrudele või suunurka panna.
Võite proovida toodet segada ka oma kassi lemmiktoiduga: lõhepasta, krevetid, naistenõges, tursamaks vms. Toote kasutamine sellisel viisil tähendab, et läheb veidi kauem aega, enne kui see toimima hakkab, kuid see toimib sama hästi. Ärge andke alla!

Mis vahe on toodetel OralClean+Care Classic ja OralClean+Care Salmon?
OralClean+Care Salmon sisaldab täiendavalt lõheõli, on mõnevõrra mahedama maitsega kui Classic ja paljud loomad eelistavad seda.

Kas peaksin ostma sprei või geeli?
See sõltub täielikult teist ja teie loomast. Sprei eelis on see, et seda saab kasutada kiiremini ja annust saab pihustamise abil hõlpsamalt kontrollida. Samas ei meeldi kõigile loomadele pihustamise hääl ja loom võib reageerida pead raputades, mis muudab toote kasutamise keeruliseks. Geeli on lihtne kasutada ja kleepub hästi hambakatule. Erinevalt pihustist peate pärast toote kasutamist käsi pesema.

Geeli on pudelist raske välja saada.
Hoidke pudelit tagurpidi.

Geel libiseb alati mu sõrmelt maha.
Hoidke geeli külmkapis: see muudab konsistentsi vähem vedelaks. Kui hoiate seejärel pudelit ka tagurpidi, on lihtsam kogu toode välja saada.

Minu koer neelab geeli alla – kas see on ohtlik?
Ei – kuna OralClean+Care sisaldab ainult puhtalt looduslikke koostisosi, on see teie koerale või kassile täiesti kahjutu ja seda saab muretult kasutada.