Kingitused, mida Sinu koer kindlasti jõuludeks sooviks

08.12.2021

Hea küll, proovime ennast nüüd koerte „kingadesse“ panna... Kui ma oleksin koer, mida ma jõuludeks sooviks? Iga koeraomanik tunneb oma lemmikut niivõrd hästi, et teab tegelikult täpselt, mis on need asjad, mille peale koer kodus hulluks läheb. Küll aga anname enda poolt mõningad soovitused, millel jõulude ajal silm peal hoida, et lemmikut jõulupühade ajal üllatada!

  • Uus mänguasi – kes ei sooviks endale uut mänguasja? On selleks siis mõni pehme mänguloom, sikutamiseks mõeldud mänguasi, pall või hoopis mõni arendav mänguasi, igale koerale oma! Minul on kaks koera, kellest üks tahab hirrrrmsasti koguaeg sikutada ja teine läheb palli peale hulluks, seega kaks valikut juba olemas :)! Hea valik on Platinumi Hunter piiksuga mänguasi (link), millel on köieosa viskamis- ja tirimismängudeks.
  • Maiused – need on kindlasti sellised asjad, millest ei ütle ükski koer ära. Platinumil on selleks puhuks pakkuda mitmeid variante:

Lisaks Platinumi maiustele võib anda ka näiteks toorest kanakaela, kalkunikaela või muid närimiseks mõeldud maiuseid, millega Sinu lemmikul on tükk tegemist, et hakkama saada. Selliselt on ka tema õhtu mõneks ajaks sisustatud, kui kogu pere laua taga head ja paremat nosimas on! Ning miks mitte üllatada oma lemmikut täitsa enda tehtud koertele mõeldud maiustega! Retsepte on internetis sadu, näiteks Platinumi koeraküpsised.

  • Platinumi jõulukingitus - kingikomplekti kuuluvad spetsiaalselt jõuluks valminud kuusekujulised maiused lustakas SNOOPY pakendis, Hunteri piiksuv tähekujuline mänguasi, Platinumi 2022. aasta kalender ning erikujundusega piimašokolaad vaarika ja kakaotuumatükiga. Jõulukingitusi on saadaval piiratud koguses, kuni kaupa jätkub! 
  • Pesa – kuigi kõikidele koertele ei ole pesa üldse oluline, siis kindlasti on palju neid, kes ainult oma pesas magavadki. Vaata praeguse pesa seisukord üle ja kingi oma lemmikule uus pehme pesa, kus tal on mõnus magada.
  • Seiklus – vii oma lemmik päevaks-kaheks kuhugi ööbimisega seiklema. Tehke värskes õhus pikki jalutuskäike ja ööbige mõnes koerasõbralikus ööbimiskohas, teises Eesti otsas. Selline „weekend-getaway“ on kindlasti tore nii Sulle, kui Sinu sõbrale, kes saab uutel matkaradadel seigelda ning õhtul ehk kamina ääres Sinuga lihtsalt olla ja nautida koosolemist!
  • Midagi praktilist – kuigi meie koertel on suure tõenäosusega ükskõik, milline kampsun või jope neil seljas on, on see paljudele koertele meie sügis/talvises kliimas väga hädavajalik. Lisaks jopedele/kampsunitele on veel üks praktiline toode - jalanõud. Neid võiksid kanda koerad, kellega talvisel ajal väga palju linnatänavatel jalutatakse, et kaitsta käppasid soola eest, mida tänavatele puistatakse. Külma kaitseks ja käppade hoolduseks on talvel hädavajalik ka käpasalv - Platinum SkinCare haavasalv / käpavaha sobib nii esmaabina haavale määrimiseks kui ka käpapadjandite kaitseks pikematel jalutuskäikudel.

Loodame, et saite siit veel mõningaid ideid, millega oma lemmikut pühade ajal üllatada. Küll aga usume, et kõige-kõige parem „kingitus“, mis me oma lemmikutele teha ja anda saame, on aeg. Aeg, et käia nendega pikkadel jalutuskäikudel, aeg, et õpetada neile uusi trikke ja käia koos trennis, aeg, et õhtul teleka ees neid kõhu alt sügada. 

Ilusat pühade aega kõikidele Platinumi sõpradele!

Autor: Gete (www.instagram.com/roccoxraphael)
Foto: Kadri Parv