Platinum Beef+Potato: Rocco&Raphael testivad

25.04.2019

Rocco ja Raphael on nüüd mõnda aega saanud maitsta uut Platinumi kuivtoitu – Beef+Potato.

Esimene mulje oli nagu ikka Platinumi toitudega, nende lõhn on nii hea, et söö või ise! :)

Minu jaoks on koeratoidu puhul alati oluline selle koostis. Koeratoidu koostis peab olema suure lihasisaldusega ning sisaldama võimalikult puhtaid koostisosi- Platinumi loomalihaga kuivtoit sisaldab erinevaid vitamiine ja ürte mis tagavad koerale piisava energia ning aitavad kaasa ka ainevahetusele.

Beef+Potato kuivtoit sisaldab 70% VÄRSKET loomaliha, kartulit (12%), külmpressitud õli, rohekarbi ekstrakti, vitamiin K1, erinevaid puu- ja köögivilju, lõheõli (mis on suurepärane koerte nahale ja karvale) ning mitmeid kasulike ürte ja supertoite nagu näiteks:

  • VETIKAD – aitavad võidelda ateroskleroosi, kõrge vererõhu ja suurenenud kolesteroolitasemega. Lisaks sisaldavad vetikad mitmeid asendamatuid amino- ja rasvhappeid, vitamiine, mineraale ning kiudaineid.
  • OREGANO ehk pune – aitab rahustada seedetrakti, reguleerida vererõhku ning mõjub põletikuvastaselt eriti just kõrvadele ja seedesüsteemile.
  • JÕHVIKASEEMNED – aitavad reguleerida vererõhku ja suhkrute ainevahetust, toetavad südame-veresoonkonda ja neerude-kuseteede tervist.
  • ROHELINE TEE – rahustab seedetrakti, toetab ainevahetuslikke protsesse, südameveresoonkonda ja immuunsüsteemi.

Nagu iga Platinumi söögiga mida me proovinud oleme, on koerad sellest väga huvitatud. Esimesed proovimised tegime väikeste kogustega proovipakkide näol ja need lausa hingati endale sisse. Platinumi kuivtoitu on väga hea kasutada ka õues jalutuskäikudel ja miks mitte ka trennis – meil mõjub see mõlemas kohas igati positiivselt. Koerad on selle eest nõus kõik trikid ette näitama ja metsas esimese kutsumise peale kohale jooksma.

Kuigi meil on kuivtoidu jaoks suur tünn, kus me õhukindlalt saame sööki hoida, meeldib mulle siiski, et Platinumi kuivtoitu on võimalik osta 5kg pakkidena. Tänu sellele ei pea me kogu sööki korraga välja kallama vaid saame avada uue paki täpselt siis, kui meil seda vaja läheb. Platinumi kuivtoidud on pakendatud alumiiniumkottidesse, mis aitavad tagada kuivtoidu värskuse, mahlakuse ning naturaalse aroomi kuni viimse krõbinani mis koti põhjas on.

Varasemalt on Rocco ja Raphael söönud nii Iberico+Greens kui ka Lamb+Rice kuivtoitu kuid hetkel tundub, et katsetamegi nüüd pikemalt Beef+Potato kuivtoitu. Koertele meeldib see nii väga, et kausid lüüakse alati läikima. Tegime ülemineku hetkel Platinum Lamb+Rice pealt ning ma ei ole senini täheldanud mingeid muutusi nende seedimises seega võib julgelt päevapealt ühelt Platinumi toidult teisele minna ilma, et peaks kartma, et see koera seedimise paigast lööks.

 

Autor: Gete (https://www.instagram.com/roccoxraphael/)