Platinum koeratoidu kvaliteedimärk TÜV Rheinland

15.12.2015

Platinum koeratoit on esimene kaubamärk maailmas, millel on värske liha kasutamise eest TÜV Rheinland sertifikaat.

Sertifitseerimisega kinnitab TÜV Rheinland, et PLATINUM koeratoidu valmistamiseks kasutatakse ohtralt värsket liha. Selle kriteeriumi täitmiseks peab koeratoit sisaldama vähemalt 50% värsket liha. Platinum ületab nõutud väärtust oluliselt.

See pole aga ainus TÜV Rheinlandi poolt kinnitatud kriteerium. Platinum koeratoidu tooted vastavad sertifitseerimistingimustele mitmete omaduste poolest.

Sõltumatu inspektsioon hindas Platinum koeratoidu TÜV Rheinlandi kvaliteedimärgise vääriliseks järgnevate omaduste eest:

  1. Värske liha suur osakaal;
  2. Platinum toodete pakenditel märgitud täpne koostis, mis on kinnitatud laboratoorsete analüüsidega;
  3. Platinum koeratoidu testimine kahjulike ainete suhtes (nt raskemetallid).

TÜV Rheinland kvaliteedimärk laieneb kogu Platinum koeratoidu tootevalikule – Platinum Adult ja Puppy kuivtoidule, Platinum MENU märgtoidule ja Fit-Sticks ja Click-Bits maiustele.

TÜV Rheinlandi testide kriteeriumid ületavad ametlikke nõudeid olulistelt. Sertifitseeritavaid tooteid analüüsitakse mikrobioloogiliselt ja keemiliselt, uuritakse toitaineid ja mineraalaineid, kontrollitakse nende sobivust loomatoiduks ja vastavust seadusjärgsetele nõuetele ja pakendiinfole. Nii saadud tulemusi jälgib TÜV sõltumatu järelevalve regulaarsete kontrollide ja analüüside abil ka edaspidi. Ka tootmisettevõtte iga-aastane ülevaatus on sertifitseerimise lahutamatu osa.

Platinumi jaoks on kvaliteedimärgis kinnituseks meie püüdele anda selget ja arvusaadavat infot toodete koostise kohta ja pakkuda koertele liigispetsiifiliselt sobivat toitu, mille peamiseks toormaterjaliks on rohkelt värsket liha.

Võrrelge toodete koostisi ja veenduge ise platinum koeratoidu heas kvaliteedis ja värske liha silmapaistvalt suures osakaalus.

TÜV Rheinland:

TÜV Rheinland on maailma juhtiv tehnilise tootmise järelevalve organisatsioon, mis asutati 1872. aastal. Organisatsioon on oma pika ajaloo vältel kasvanud  rahvusvaheliseks juhtivaks teenuste testijaks. Ettevõte töötab aktiivsena 69 riigis, seistes pidevalt areneva turu uute tehnoloogiate kvaliteedi ja ohutuse väljaselgitamise eest. 
Neutraalne ja iseseisev kolmas osapool TÜV Rheinland testib, teostab järelevalvet, arendab, edendab ja sertifitseerib tooteid, tehaseid, protsesse, juhtimissüsteeme ja teenuseid, võttes aluseks seadusjärgsed nõuded, olulised jõudlusnäitajad ja standardid.
www.tuv.com

Tõestus TÜV sertifikaatide kohta Certipedia’s, TÜV Rheinlandi sertifikaatide andmebaasis:

Platinum märgtoit

Platinum kuivtoit ja maiused

TÜV sertifikaat Platinum märgtoit

TÜV sertifikaat Platinum kuivtoit