Saaremaa AgilityKäpp I võistlus

10.04.2017

25. ja 26. märtsil toimusid Saaremaal, Saare Ratsakeskuse maneežis Paikülas, Saarlaste Agilityklubi korraldatud, EKLi 2017 aasta parima sportkoera arvestusse minevad agilityvõistlused. Kohtunikuks oli Monika Põld.

Mõlemal päeval toimus kõigis ametlikes klassides kolm agilityvõistlust. Samuti oli mõlemal päeval kaks hüpperada A0 klassile.

Kahepäevasele võistlusele oli kokku registreerunud 72 osavõtjat. Kohal oli suurem enamus Saaremaa agilitysportlastest, samuti oli võistlejaid nii mandrieestist kui ka Lätist ja Soomest.

Võistluste peasponsoriks oli Platinum, kelle poolt pakutud auhinnad rõõmustasid nii sõpru neljajalgseid kui ka nende omanikke.

Saaremaa AgilityKäpp II ootab võistlejaid aga suvisele Saaremaale. 15 ja 16 juulil toimuvad Rahvusvahelised, EKLi parima sportkoera arvestusse minevad agilityvõistlused. Suvised võistlused toimuvad Mustjala Põhikooli staadionil. Kuna samal ajal toimub Mustjalas ka küla kokkutulek, siis kindlasti on sel ajal siin lisaks agilityvõistlustele veel palju toredaid üritusi.                                                                                          

MTÜ Saarlaste Agilityklubi
Piltide autor: Raul Siim