Sabiine testib: Platinum DoggyCoach toidutuub

02.03.2017

Testisime seekord Platinum DoggyCoach toidutuubi. Täitmiseks kasutasin Platinum Menu Fish+Chicken märgtoitu. Selleks, et toitu tuubi lisada, tuli keerata ära pealmine kork. Tuubi avaus oli piisavalt suur, et väikse lusikaga toitu sinna sisse panna. Kui tuub sai täis, keerasin korgi peale tagasi. 

Esialgu oli tuub koera jaoks võõras ning ta suhtus sellesse ettevaatusega. Tegin toidu veega vedelamaks, et see tuleks tuubist kiiremini ning et ta harjuks ära, et tuub seostub preemiaga. Teisel korral täitsin tuubi juba ainult märgtoiduga. Järelejäänud toidu panin uuesti tuubi ja seejärel asetasin selle külmikusse.

Järgmisel päeval katsetasin kuidas tuub toimib õues treeningul preemiana – toimis samamoodi kui tavaline preemia või isegi paremini. Lisaks on sellega hea jälgida, palju koer sööb, sest maiusena saab kasutada tema tavapärast toitu.

Minu jaoks on tuubi parimaks omaduseks see, et saan sellega koerale toidu kaasa võtta. Tuub on veekindel ja piisavalt suur, et mahtuda kas kotti või taskusse ning lisaks on sealt mugav koerale süüa anda igal hetkel.