Sabiine testib: Platinum MENU

28.03.2017

Sabiine iseloomustuseks saan öelda, et tema lemmikud on igasugused toidud, mis sisaldavad kala. Üldiselt on ta väga pirtsakas ja valiv sööja ning on väga keeruline leida sööki, mis talle meeldiks. Sageli tüdineb ta toidust paari päevaga ning rohkem pole nõus seda sööma. Omanikuna on mul hea meel, et Platinum MENU märgtoidud meeldisid talle väga ning sööb neid edaspidigi rõõmuga.

Esialgu oli ehmatav märgtoidu intensiivne lõhn, kuid kuna tegemist on naturaalse toiduga, siis ei saakski muud eeldada. Lisaks on tugev lõhn kutsuvam ka pirtsakatele sööjatele nagu seda on Sabiine.

 

Maitsetest:

Selleks, et teada saada, milline neljast maitsest Sabiinele kõige rohkem meeldib, tegin võrdlustesti. Neljal hommikul andsin Sabiinele valida kahe erineva toidu vahel ning vaatasin, kumma ta esmalt söömiseks valib.

1. Test - Turkey+Salmon vs Fish+Chicken - Kindel võitja Fish+Chicken

2. Test - Pure Fish vs Chicken - Võitja: Chicken

Seda testi kordasin paar päeva hiljem uuesti, sest varasemalt on mulle tundunud, et Sabiine eelistab neist neljast maitsest Pure Fish´i kõige rohkem. Jällegi oli võitja Chicken.

3. Test - võitjad: Fish+Chicken vs Chicken - Võitja: Chicken

Maitsetesti tulemusel saan öelda, et ühtegi konservidest Sabiine söömata ei jätnud, kuigi mõne muu konserviga on ta seda teinud küll ja küll. Kõige vähem meeldis talle Turkey+Salmon ning kõige rohkem meeldis minu üllatuseks Chicken. Sabiinele on meelepärased kõik maitsed, kuid DoggyCoachi sisse panen jätkuvalt kas Pure Fish või Fish+Chicken konserve, sest need lõhnavad kõige intensiivsemalt ja seega motiveerivad kõige paremini.

 

Pakendivõrdlus:

375g

+ Sobib paremini keskmist või suurt kasvu koerale või mitme koera toitmiseks (keskmist kasvu koera jaoks peaks üheks toidukorraks kogust poolitama)

+ Pakendit on parem sulgeda kui tavapärast konservi

+ Võtab külmkapis vähem ruumi, kuna pakend on kandiline

- Toitu on kehvem kätte saada kui 100g MENU pakendist või tavalisest konservist

100g

+ Paras kogus väikest või keskmist kasvu koerale

+ Mugav kaasas kanda

+ DoggyCoach tuubi on parem täita kui 375g pakendist

+ Pakendi ääred pole teravad, saab vajadusel ka otse pakendist sööta

+ Toit tuleb pakendist väga hästi välja

- Väiksemal pakendil pole peal kirjas, millise toiduga on tegemist (kui ümbris on eemaldatud, on väliselt erinevate maitsete pakendid ühesugused)

Kokkuvõte: ilmselt igapäevaselt annan edaspidi kodus Sabiinele suurest pakendist toitu, kuid hoian alati väikepakendeid kapis. Käime tihti väljasõitudel ja väikest pakendit on hea kaasas kanda ning sealt sööki otse serveerida.

Autor: Kadi-Mari