PLATINUM MINI kuivtoit kanalihaga väikestele kutsikatele
- Vähemalt 73% kanaliha
- Riis kui kõrge kvaliteediga süsivesik
- Külmpressitud õlid optimaalse rasvade tasakaalu saavutamiseks
- Väiksemad toidupalad väikestele koertele
Alates 35 € tellimusest on transport Sulle tasuta!
PLATINUM MINI kuivtoit kanalihaga väikestele kutsikatele
Kutsikad ja noored koerad on erilise toitumisvajadusega. Naturaalse, tervisliku koostisega kergesti seeditav PLATINUM Puppy Chicken kuivtoit kindlustab kutsika tugeva ja terve arengu. PLATINUM Puppy Chicken on välja töötatud spetsiaalselt toitumise parandamiseks ning ei sisalda lisaaineid, mis võiksid koerale kahjulikud olla. Toit sisaldab olulisi vitamiine tervise ja energia tagamiseks ning väärtuslikud ürdid soodustavad ainevahetust.
PLATINUM kanalihaga kuivtoit kutsikatele sisaldab vaid kvaliteetseid, ka inimtoidus kasutatavaid koostisosi:
PLATINUM koeratoit ei sisalda tapamajade jääke, atraktante, maitseaineid, maitsetugevdajaid ega värvi- ja lõhnaaineid. Nii hoolitseme selle eest, et toit oleks koera jaoks võimalikult kergesti seeditav.
Õrnal aurvalmistamise meetodil valmivad lihatükid koos riisiga ilma vett lisamata vaid 95°C juures. Puhas kontsentreeritud lihamahl moodustab toidust 19 protsenti, mis on rohkem kui enamikes teistes koeratoitudes. Selline hoolikalt väljatöötatud valmistamisviis säilitab toidus kõik väärtuslikud koostisained ning tagab teie lemmikule erakordse maitseelamuse.
Küpsetusprotsessi järel toimub toidu aeglane ja hoolikas kuivatamine. Külmpressitud õlid, ürdid ja vitamiinid on toitainete säilimiseks lisatud toidule toatemperatuuril. Seejärel antakse toidupaladele vorm ja suurtes hoidlates lahtiselt hoidmise asemel pakitakse toit kohe õhukindlatesse alumiiniumkottidesse. Selline pakendamine tagab PLATINUMi värskuse ja mahlakuse ning mis kõige olulisem – hoiab ära lestade tekke. Kuivtoidu koti maksimaalne suurus on 5kg, tagamaks naturaalse aroomi ja värskuse igas pakis kuni viimase toidupalani.
Värske kanaliha (73 %), purustatud riis, kala*, õunamass*, lõheõli** (omega-3), õllepärm*, linaseemneõli** (omega-3), oliiviõli**, kaaliumkloriid.
(*kuivatatud, **külmpressitud, naturaalne)
Toorvalk 27,0 %, toorõlid ja -rasvad 16,0 %, toortuhk 7,9 %, toorkiud 2,0 %, kaltsium 1,5 %, fosfor 1,0 %, niiskus (naturaalne sisaldus) 19,0 %.
Vitamiinid: 3a672a/vitamiin A 10.000 RÜ, 3a671/vitamiin D3 1.600 RÜ, 3a700i/vitamiin E 150 mg. Mikroelemendid: 3b108/raud 75 mg, 3b203/jood 3 mg, 3b413/vask 19 mg, 3b506/mangaan 40 mg, 3b607/tsink 150 mg, 3b814/seleen 0,2 mg.
100 g = 364,4 kcal
PLATINUM Puppy Chicken sobib kõikidele kutsikatele. PLATINUM kuivtoit on kohe söömiseks valmis, võite sellele lisada väikeses koguses leiget vett, kuid ärge jätke toitu ligunema. Koeral peab olema alati ligipääs värskele joogiveele. Alustage söötmist väikseima soovitatud kogusega (vaata allolevat tabelit), ainult vajadusel võib koguseid suurendada. Ärge toitke kutsikaid ja noori koeri üle!
Päevane soovitatav toidukogus (grammides) koera arvestusliku täiskasvanuea kaalu järgi:
Koera vanus | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koera kaal (kg) täiskasvanueas | 2 kuud | 4 kuud | 6 kuud | 8 kuud | 10 kuud | 12 kuud | |
Päevane soovituslik toidukogus | |||||||
1 kg | 25g | 30g | 40g | 30g | 30g | 30g | |
2,5 kg | 50g | 55g | 60g | 55g | 55g | 50g | |
3 kg | 55g | 60g | 75g | 65g | 65g | 65g | |
5 kg | 85g | 105g | 110g | 100g | 95g | 85g | |
7,5 kg | 115g | 145g | 150g | 140g | 135g | 115g | |
10 kg | 130g | 160g | 175g | 165g | 160g | 150g |
Bella on 17-aastane kohevakarvaline daam, kes olnud VetActive seeniortoidu fänn praeguseks veidi üle poole aasta.
Bellale maitsevad VetActive padjakesed väga. Tõsiselt, VÄGA. Gurmeehuvilisena tassib ta kõik eriti hõrgu pessa, et kokku krabatut aeglaselt nautida. Seda tegi ta alguses ka VetActive padjakestega, kui ei suutnud uskuda oma õnne: jälle need maiuspalad!
VetActive on mõjunud hästi ka minu kui Bella perenaise unetundidele. Nimelt on Bellal komme voolata öösel kell 4 maha oma isiklikult diivanilt ja kõpsutada kausi juurde paari krõbinat degusteerima. Varem ärkasin krõbinate krõmpsumise tõttu üles igal ööl, nüüd, kuna uued krõbinad on pehmed (ja pensionärist Bella hammaste vastu sõbralikumad), virgun vaid juhul, kui proual tekib vajadus käia perenaist nuhutamas. Ikka veendumaks, et too on hommikuse toateeninduse osutamiseks endiselt elus.
Füüsilise aktiivsus osas peab tõdema, et eriline juhhei-entusiast pole Bella kunagi olnud. Tegu on tasakaaluka koeraga, kes on kõrvade laperdades rannariba kaaperdamisele alati eelistanud soliidset uitamist kodulähedases parkmetsas. Siiski võis isegi tema puhul vanuse ligi hiilides täheldada füüsilise jah-meelsuse langemist. Ei oska 100% kindlusega väita, et tegemist pole vastleitud viienda noorusega, aga viimased VetActive kuud ei tõmba Bella jalutusrihma nähes kõrvu lennukiks ega jää hõikamise peale kui-vaatan-ainiti-maha-siis-pole-mind-siin pilgul esikusse vaibatriipe lugema.
Kokkuvõtteks: olen VetActive seeniortoiduga väga rahul. Bella silm särab, karv läigib ja eriti heal päeval teeb proua meie mõlema üllatuseks mõne galopisammugi.
Bella ja Karol