Eric testib: Beef+Potato

13.06.2019

Ericu viimasest toidutestimisest on möödunud mitu kuud. Eelmisi postitusi saab lugeda SIIT (Adult Chicken)SIIT (Iberico+Greens) ja SIIT (Lamb+Rice). Ericu lemmikuks kujunes Adult Chicken, millele ka peale testiperioodi pidama jäime. Nüüd saime aga proovida uut kuivtoitu loomalihaga - Beef+Potato.

Platinum Adult Beef+Potato sisaldab vähemalt 70% värsket loomaliha, kartulit, külmpressitud õlisid, rohekarbi ekstrakti, K1 vitamiini, puu- ja juurvilju ning mitmeid kasulikke ürte. Õrnal „surveaurutamise” meetodil valmivad lihatükid koos kartuliga ilma vett lisamata vaid 95°C juures. Puhas kontsentreeritud lihamahl moodustab toidust 19 protsenti, mis on rohkem kui enamikes teistes koeratoitudes. Selline hoolikalt väljatöötatud valmistamisviis säilitab toidus kõik väärtuslikud koostisained ning tagab teie lemmikule erakordse maitseelamuse.

See toit andis meile positiivse elamuse juba pakki avades, kui tundsime mõnusat aroomi, mis pani ka Ericu keelt limpsama. Kuna Eric on siiani olnud kanaga kuivtoidu peal, siis oli ka meil huvitav teada kuidas ta uue toidu vastu võtab. Tundus, et Beef+Potato maitses talle väga, sest peale igat söögikorda oli kauss tühi ning vastu vaatas näljane nägu :). Graanulid olid endiselt piisavalt pehmed ning pärast toidu söömist lakuti sageli ka kauss üle. Kuna Ericul on olnud mõningaid probleem seedimisega, siis on hea tõdeda, et ka Beef+Potato toit hoidis tema kõhu korras ning kindlasti kuulub see meie valikusse ka tulevikus.

Pildi tegemiseks otsustasime seekord minna Viimsi metsa, kus meile Ericuga väga jalutada meeldib.

Soovime Platinumi tiimi veelkord hea toidu eest tänada. Olime väga positiivselt üllatunud kui lihtsasti seekordne toiduvahetus Ericu puhul toimis ning kui head mõju see talle avaldas.

Ericu tegevustele saab jätkuvalt kaasa elada tema sotsiaalmeedia kontodel Facebookis ja Instagramis.

Kohtumiseni juba uute põnevate väljakutsete ja seikluste raames!

Autor (tekst ja pildid): Riina Kranich