Eric testib: Platinum Lamb+Rice

25.09.2018

Kolmanda nädalaga on lõppemas Ericu kuivtoitude testimise periood. Kui eelmiste nädalate jooksul sai ta tutvuda kanaliha ning sealiha sisaldavate Platinumi kuivtoitudega, siis viimaseks nädalaks on menüüs lambalihaga toit. Eelmisi postitusi saab lugeda SIIT (Platinum Adult Chicken) ja SIIT (Platinum Iberico+Greens).

Niisiis viimasel nädalal Ericu poolt testitavaks kuivtoiduks on Platinum Adult Lamb+Rice. Selleks, et anda ülevaade toidu olemusest toome kõigepealt välja peamise info selle toidu kohta.
Platinum Adult Lamb+Rice sisaldab vähemalt 70% värsket lambaliha, riisi kui kvaliteetset süsivesikuallikat, antioksüdantide poolt rikkalikke juurvilju, rohekarbi ektrakti liigeste eest hoolitsemiseks, olulisi vitamiine tervise ja energia tagamiseks ning väärtuslikke ürte ainevahetuse soodustamiseks. Õrnal aurvalmistamise meetodil valmivad lihatükid koos riisiga ja ilma vett lisamata vaid 95 °C juures. Küpsetusprotsessi järel toimub toidu aeglane ja hoolikas kuivatamine. Külmpressitud õlid, ürdid ja vitamiinid on toitainete säilimiseks lisatud toidule toatemperatuuril. 

 

Alustades uue toiduga esmaspäeval oli algus meile juba tuttav. Koti avamisel sama mõnus aroom ning juba toidu söömist ootavad suured silmad meie karvase sõbra näos. Võrreldes eelmise toiduga (sealihaga kuivtoit) oli lambalihaga variant Ericule rohkem meeltmööda ning sellega kaasnes sama efekt, kui esimest, kanalihaga toitu süües. Igal ajal oli kauss tühi ning näljane nägu vaatas pärast talle määratud portsu söömist vastu. Isu ei raugenud ka nädalavahetusel, kui Ericu toidukorrad algasid hoopis teisel ajal võrreldes argipäevadega. Igatpidi lihtne ja mugav toiduandmine tekitas rõõmu ka omanikele, sest ei pidanud enam nuputama kuidas Eric oma toidu ikkagi ära sööks nagu aeg-ajalt temaga ette tuleb. Graanulid olid endiselt piisavalt pehmed ning pärast toitu lakuti sageli ka kauss üle. 

Ka see toit hoidis Ericu seedimise kenast korras ning kuuluks meie valikusse ka tulevikus.

Pildi tegemiseks otsustasime seekord kusagile kaugemale mitte minna vaid teha see kohas, kus meid kõige rohkem näha saab -  selleks on meie kodupiirkond ehk Peetri alevik. Kolisime siia täpselt 3 aastat tagasi ning seni pole pidanud kahetsema. Ericu poseerimiseks valisimegi ühe Peetri sümboli, mis viitab ka Peetri esmasele mainimisele. p.s. Ericu tegemisi jäädvustab hobifotograafist perenaine, töödega saab tutvuda Riina Kranich Photography Facebooki lehel (LINK). Võta fotolehe sõnumites julgelt ühendust kui soovid ka enda koerast teha samasuguseid ägedaid pilte. 

Kokkuvõtteks tahame Platinumi sellise ägeda väljakutse ja võimaluse eest tänada. Olime juba pikemat aega Platniumi toodetel silma peal hoidnud ning nüüd avanes meil ka oma üsna tundliku seedimisega koeral neid proovida. Olime väga positiivselt üllatunud kui lihtsasti tegelikult toiduvahetus Ericu puhul toimis ning kui head mõju see talle avaldas. Kogused olid Platinumil mõnevõrra väiksemad kui eelmiste toidubrändide puhul ning seetõttu kulub seda ka koguseliselt vähem kui enne. Samuti oli toitudel mõnus aroom, mis tundus ka endale isuäratav. Nendest kolmest toidust on Ericu lemmikud kanalihaga ning lambalihaga toit. 

Ericu tegevustele saab jätkuvalt kaasa elada tema sotsiaalmeedia kontodel Facebookis ja Instagramis.
Samuti oleme valmis vastama ka erinevatele küsimustele, mis puudutavad koerapidamist või corgisid.

Kohtumiseni juba uute ja põnevate väljakutsete ja seikluste raames!

Autor (tekst ja pildid): Riina Kranich