Eric testib – Platinum SkinCare haavasalv/käpavaha

07.04.2021

Päris palju aega on möödas sellest, kui Eric viimati mõnda kasutajakogemust siin blogis jagas. Kui sattusime nägema reklaami Platinumi käpasalvist, siis teadsime kohe, et see võiks olla toode, mida järgmiseks katsetada ning mille kogemust ka teistega jagada.

Elame hetkel üsna heitlikus ajas, kus meie toimetused on pigem taandunud kodusteks ning sotsiaalsed tegevused on jäänud oluliselt tahaplaanile. Kuid koeraomanike jaoks on vähemalt üks asi endiselt aktuaalne – igapäevased jalutuskäigud. Mõni omanik teeb lühemaid jalutusi, teine matkab lausa tunde; mõni omanik ei jõua oma maja nurgast kaugemale, teine on ka naabermaakonnad risti-põiki läbi käinud. Ka meile meeldib võimalusel teha Ericuga pikemaid jalutusi, et anda oma sõbrale võimalust uusi lõhnu tunda ning saada ka piisavat füüsilist koormust. 

2020-2021 aasta talv tuletas meile meelde, et elame endiselt Põhjamaal ning rohke lumega ning madalate temperatuuridega talved ei ole sugugi mitte vanemate inimeste mälestus, vaid reaalsus, millega aeg-ajalt rinda pista tuleb. Kõik see aga mõjutab tugevalt ka koerte käpapadjandeid. Kuigi Eric pole kunagi kurtnud või andnud mõista, et käpad muret teeksid, siis oleme aja jooksul ikkagi näinud, et tema padjandid on vahel karedad ning väikeste lõhedega. Kuna oleme ka enne Platinumiga koostööd teinud, siis tuligi idee katsetada just Platinumi käpavaha. Mida see endast täpsemalt kujutab?

PLATINUM SkinCare salv on tõhus ja usaldusväärne nii esmaabina haavale määrimiseks, kui ka raviks haava paranemise kõikides faasides. See sobib kasutamiseks järgnevatel juhtudel: kriimustused, lamatised, lõikehaavad, käpapadjandite rebendid, putukahammustused, armid, põletushaavad, infektsioonid. Lisaks ravivale toimele on see ka ennetav, ehk kaitseb nahka keskkonnamõjude, sh niiskuse, mustuse, bakterite, viiruste ja seente eest. Talvel kaitseb see kurnatud käpapadjandeid külma ja jää sulatamiseks tänavatele puistatava soola eest.

Ühel laupäevasel hommikul otsustasime enne pikemat jalutust käpasalvi esimest korda katsetada. Omaette katsumus oli Ericule seda esimesed korrad peale määrida – kes ikka soovib, et väärtusliku jalutusaega kulutatakse mingi kahtlase asja peale määrimisele. Mida aeg edasi, seda lihtsamaks see aga läks ning Eric muutus ka ise üsna rahulikuks. Esimesed tulemused ei andnud end kaua oodata – padjandid muutusid üsna kiiresti pehmemaks. Salvi on kerge peale kanda ning selle lõhn on väga mõnus.

Kuna salvi saab kasutada nii ennetavalt, kui ka raviks, siis võiks see igal koeraomanikul kapis olemas olla. Elades parasvöötmes, tuleb meil paraku kokku puutuda nii sooja, kui ka külmaga – see kõik mõjutab koerte käppasid. Eric soovitab kindlasti Platinum käpasalvi kasutada ning edaspidi jälgime ka tähelepanelikumalt oma neljajalgse sõbra käpapadjandite olukorda. 

Suured tänud Platinumile, kes andis võimaluse seda toodet katsetada. Kohtumiseni juba tulevikus uute testimiste juures!

Eric ja Riina
www.instagram.com/eric_the_corgi
www.facebook.com/ericthecorgi