Platinum SkinCare haavasalv / käpavaha

Platinum SkinCare haavasalv / käpavaha

19.20 €

Alates 35 € tellimusest on transport Sulle tasuta!

PLATINUM SkinCare haavasalv / käpavaha koertele ja kassidele

 • Soodustab loomulikku paranemisprotsessi
 • Antibakteriaalse ja niisutava toimega
 • Leevendab põletikku, valu ja sügelust
 • 100% looduslik

Vali pakendi suurus:

Antibakteriaalsete omadustega PLATINUM SkinCare haavasalv kiirendab paranemisprotsessi, pehmendab ja niisutab nahka ning leevendab põletikku, valu ja sügelust.

PLATINUM SkinCare haavasalv on tõhus ja usaldusväärne nii esmaabina haavale määrimiseks kui raviks haava paranemise kõikides faasides.

 • Soodustab loomulikku paranemist
 • Leevendab, on antibakteriaalse ja niisutava toimega
 • Vähendab põletikku, valu ja sügelust

PLATINUM SkinCare haavasalv sobib kasutamiseks järgnevatel juhtudel: kriimustused, lamatised, lõikehaavad, käpapadjandite rebendid, putukahammustused, armid, põletushaavad, infektsioonid.

Haavasalv kaitseb nahka keskkonnamõjude, nagu niiskuse, mustuse, bakterite, viiruste ja seente eest. Näiteks kaitseb see kurnatud käpapadjandeid külma ja jää sulatamiseks tänavatele puistatava soola eest.

PLATINUM SkinCare haavasalv toidab ja hellitab nahka, tehes selle pehmeks ja elastseks. Sügelemine nõrgeneb ja kiusatus kratsida, närida või lakkuda väheneb.

KASUTAMINE:

 • Peske käed korralikult puhtaks ja/või kasutage ühekordselt kasutatavaid kindaid või pehmet spaatlit.
 • Eemaldage kõik võõrkehad, nagu okkad ja mustus, puhastage haava ümbrus põhjalikult ja desinfitseerige see näiteks pihustatava desinfektandiga.
 • Kandke õhuke kiht haavasalvi vigastatud nahapiirkonda, nii et haav on selle kihiga üleni kaetud.
 • Pärast haavasalvi manustamist peske käed.

Manustada 2 kuni 4 korda päevas, kui vaja, siis rohkem. Soovitame PLATINUM SkinCare haavasalvi peale kanda enne koeraga välja minemist, siis on koera tähelepanu mujal ja salvil on aega toimida.

Salvi tuleb kasutada kuni nahk on täielikult taastunud – moodustunud on uus, terve nahk ja nähtavat kärna või punetust ei ole. Üldiseks nahahoolduseks, näiteks käpapadjandite või armide hooldamiseks võib haavasalvi kasutada alati ja ilma piiranguteta.

Puhastage oma sõrm või spaatel enne sellega purgist salvi juurde võtmist, et vältida salvi saastumist. Ärge laske loomal haava lakkuda. Parim viis lakkumise vältimiseks on kaitsekrae kasutamine.

PLATINUM SKINCARE ERINEVUS: 

PLATINUM SkinCare haavasalvi tõhusus põhineb ohututel ja teadaolevate kõrvaltoimeteta looduslikel koostisosadel ja 3 koostisosa süsteemil.

 1. Ehe oliiviõli tungib sügavale kõige sisemisse rakke moodustavasse nahakihti ja toimib seal, erinevalt paljudest salvidest, mis jäävad ainult naha pinnale. Meie oliiviõli teeb ainulaadseks see, et seda saadakse oliividest, mis on kasvanud vähemalt 300-aastastel puudel. Puude kõrge vanus põhineb nende suurel oleuropeiini ja hüdroksütürosooli sisaldusel: kaks kõige tõhusamat looduslikku antioksüdanti, mida PLATINUM SkinCare haavasalvi koostises kasutataksegi. Need ergutavad nahka uusi rakke moodustama ja kaitsevad vabade radikaalide eest. Oliiviõlil on ka antibiootiline, põletikuvastane ja immuunsüsteemi tugevdav toime.
 2. Looduslik mesilasvaha suleb haava nagu plaaster ja asendab puuduvat nahabarjääri. See kaitseb nahka põletiku eest ja selle niisutav toime on osutunud haavaravis väga efektiivseks. Erinevalt parafiinist laseb mesilasvaha õhku läbi ja laseb nahal hingata. Sellel on antibakteriaalne, põletikuvastane ja sügelust vähendav toime. Mesilasvaha suur A-vitamiini sisaldus ergutab uute rakkude kasvu.
 3. Taimsed ekstraktid mõjutavad nahka nii pindmiselt kui sügavuti. Lisaks antibakteriaalsetele, põletikuvastastele ja haava parandavatele omadustele leevendavad need ka sügelust ja vähendavad turset. Taimseid ektrakte on alati koduses ravis nahahoolduseks ja mitmesuguste nahahaiguste ja –ärrituste ravimiseks kasutatud, sest need hoiavad ära nahainfektsioone ja mõjuvad neid pärssivalt.

Looduslik mesilasvaha, külmpressitud oliiviõli, taimeekstraktid. Ei sisalda mineraalõlisid, kunstlikke säilitusaineid, parabeene, värvaineid, emulgaatoreid, alkoholi!

Lisa

Seotud tooted

 • al. 27.40 €

  391.43€ / L

 • al. 32.50 €

  270.83€ / L

 • al. 36.70 €

  305.83€ / L

 • al. 32.50 €

  464.29€ / L