Ostukorv 0

Logo Tere tulemast!

Platinum proovipakk

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hind: 0,00 € 0,00€/kg

Laos

Telli tasuta proovipakk, et saaksid veenduda Platinum toidu kõrges kvaliteedis!


Proovipaki tellimisega lisandub Sinu kontole 2 € boonusraha. Proovipakk jõuab tasuta Sinu postkasti ~1 nädala jooksul. 

Selle ostuga teenid boonusraha:

Hind: 0,00 € 0,00€/kg

Teil on võimalik valida viie proovipaki vahel:


Kutsikale:


Platinum Puppy Chicken
- täisväärtuslik kuivtoit kutsikale, mis sisaldab vähemalt 73% värsket kanaliha.

Kutsikad ja noored koerad on erilise toitumisvajadusega. Naturaalse, tervisliku koostisega kergesti seeditav Platinum Puppy Chicken kuivtoit kindlustab kutsika tugeva ja terve arengu. Platinum Puppy Chicken on välja töötatud spetsiaalselt toitumise parandamiseks ning ei sisalda lisaaineid, mis võiksid koerale kahjulikud olla. Toit sisaldab olulisi vitamiine tervise ja energia tagamiseks ning väärtuslikud ürdid soodustavad ainevahetust. 

 

Täiskasvanud koerale:

 

Platinum Adult Chicken - täisväärtuslik kuivtoit täiskasvanud koerale, mis sisaldab vähemalt 70% värsket kanaliha. 

Täiskasvanud koertele mõeldud Platinum Adult Chicken sobib tänu oma naturaalsele, tervislikule ja kergesti seeditavale koostisele kõigile koertele, olenemata vanusest või tõust. Platinum kuivtoit sisaldab vaid kvaliteetseid, ka inimtoidus kasutatavaid koostisosi. Platinum koeratoit ei sisalda atraktante, maitseaineid, maitsetugevdajaid ega värv- ja lõhnaaineid. Nii hoolitseme selle eest, et toit oleks koera jaoks võimalikult kergesti seeditav.

 

Platinum Adult Beef+Potato - täisväärtuslik kuivtoit täiskasvanud koerale, mis sisaldab 70% värsket loomaliha. 

Platinum loomalihaga kuivtoit sisaldab vaid kvaliteetseid, ka inimtoidus kasutatavaid koostisosi:

  • 70% värsket loomaliha
  • Kartul kui kvaliteetne süsivesikuallikas 
  • Külmpressitud õlid optimaalse rasvade tasakaalu saavutamiseks
  • Rohekarbi ekstrakt, puuviljad ja köögiviljad ning mitmed kasulikud ürdid

 

Platinum Adult Iberico+Greens - täisväärtuslik kuivtoit täiskasvanud koerale, mis sisaldab vähemalt 70% värsket Ibeeria sealiha. Lisaks ei sisalda toit teravilja, süsivesikuna on kasutatud kartulit.

Ibeeria siga, rahvakeeli tuntud kui „must siga”, on poolmetsik tõug, kes elab oma muretut elu korgitammikutes ja kivitammikutes ning toitub tammetõrudest, kõrrelistest ja rohust. Ibeeria sea toitumiseripära annab lihale omapärase pähklise kõrvalmaitse. Suure territooriumiga metsas pidamine tagab, et väärtuslik rasv ladestub looma lihastesse. See annab eriti väikese kolesteroolisisaldusega lihale tervisliku marmorjase tekstuuri. See on ülim nauding Sinu koerale!

 

Platinum  Adult Lamb+Rice - täisväärtuslik kuivtoit täiskasvanud koerale, mis sisaldab 70% värsket lambaliha. 

Värskeid lambalihatükke keedetakse koos riisiga omas mahlas, ilma vett lisamata. Puhas kontsentreeritud lihamahl moodustab toidust 18%, mis on rohkem kui enamikes teistes koeratoitudes. Selline hoolikalt väljatöötatud valmistamisviis säilitab toidus kõik väärtuslikud koostisained ning tagab teie lemmikule erakordse maitseelamuse.

 

NB! Iga kasutaja saab tellida ühe proovipaki (kaal 50 g). Proovipakk toimetatakse tasuta Sinu postkasti 1 nädala jooksul. Proovipaki tellimisel lisame Sinu kontole 2 € stardiraha, mida saate kasutada järgnevatel tellimustel! 

SAATKE MEILE OMA ARVAMUS

Kommenteerite toodet: Platinum proovipakk