Tavaline töönädal oli kuigi kolm päev seitsmest me tegime tööd hoopis Leedus, kus mina olin agility võistlusel kohtunikuks.


Esmaspäeval oli Winnie peale Jõulumäe agility võistlusi puhkepäev kuid juba teisipäeval alustasime jälle trennide tegemist – nüüd teeme rohkem sõnakuulelikkust kuna Eesti Meistrikate kuupäev muidkui läheneb.


Teisipäevase trenni video on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/winnie-sk-trenn-07-08-2012.html


Agilityt ka päris unustada ei saa kuna enne SK Eesti Meistikaid, mis toimuvad septembri alguses, korraldab TAKO augusti lõpus kahepäevalised rahvusvahelised agility võistlused, kus me siiani iga aasta oleme osa võtnud, teeme seda ka sellel aastal.


Nii et kolmapäeval osalesime Winniega jälle agilitymängus kuid seekord ei saanud me kordagi finaali – ju siis minul on keskendumisega probleeme :))) Video meie jooksudest on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/agilitymang-08-08-2012.htmlNeljapäeval käisime SK trenni tegemas Viimsi staadionil (seal toimubki SK Meistrikas) – see oli juba teine meie trenn seal, mulle üleüldse meeldib käia erinevates kohtades trenne tegemas kuid kahjuks kohti, kus saaks nii suure platsi, millese enda jaoks erivõitja klass nõuab, ei olegi Tallinnas nii palju, kui tahaks. Ise elame Nõmmel ning sõita Viimsisse trenni tegemiseks on meie jaoks kangelase tegu :) Kui ei oleks meistrikad, ei viitsiks ma sõita kaugemale, kui Lauluväljak, seega hea ja kasulik on, et meid sunnitakse ikka ennast rohkem liigutama :)) Videod trennist on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/08/winnie-sk-trenn-09-08-2012.html


Reede veetis Winnie autopuuris. Sõitsime küll peatustega kuid peaaegu 9 tundi kohta nimega Balkūnai - seda päeva võib talle arvestada kui puhkepäeva :) Laupäeval ja pühapäeval aga tegime enne ja peale agility võistlusi seal kõvasti SK trenne (ja natukene jooksime ka agilityt). Vabal ajal Winnie passis tiigi juures, lootes, et teda lubatakse ujuda – korra sai ujutud kah :) Tagasi koju tulime juba esmaspäeva vara hommikul – ja siis algas uus nädal :)