Sõnakuulelikkusele pühendatud nädal algas meil tegelikult agility trennist :). Me jookseme iga korraga raskemaid ja seega huvitavamaid radu ning Winnie saab nendega väga hästi hakkama (video http://svetaeks.blogspot.com/2012/11/winnie-ag-trenn-19-11-2012.html).


Kohe peale agility trenni tegime samal päeval ka SK trenni (video http://svetaeks.blogspot.com/2012/11/winnie-sk-trenn-19-11-2012.html).


Endiselt lihvisime kõrval asendis keskendumist ja rahunemist, sama asja pulkade valikul, kaugjuhtimisel asendite vahetuse puhtust (noh, loomulikult, ka ülejäänud elemente, et ei ununeks): teisipäevases trennis ka seda, et tooks parempoolset hantlit õige lõppasendiga (http://svetaeks.blogspot.com/2012/11/winnie-sk-trenn-20-11-2012.html).


Kolmapäevases trennis tegime püsiistumist grupis ja kogu trenni üle terve halli (viimane trenn enne võistlust). Kõigega võiks rahul olla, kuid viimases trennis tekkis järsult Winniel uus kiiks ruuduga. Mina otsustasin, et midagi parandama ei hakka, äkki läheb laupäevaks ise üle.


Neljapäeval Winnie rõõmuks me tegime jälle agility trenni, kusjuures seekord üle kogu platsi (vaene Sveta, kes pidi nii palju jooksma :) ):


http://svetaeks.blogspot.com/2012/11/winnie-ag-trenn-22-11-2012.html. SKd pole rohkem teinud.


Reedel oli koertel trennidest vaba päev :)


Ja siis saabuski võistluspäev. Kuna Erivõitja klass pidi alustama võistlemist peale lõunat, jõudsime koertega hommikul metsas ära käia ja frisbeega mängida. Jõudsime halli tund aega varem, et saaks natukene miljooga tutvuda ja rahuneda. Võistluspäev oli seekord muidu väga pikk, sest meie numbriks oli 37! Kohtunikuks meie klassis oli Anne Tammiksalu.


Nüüd Winnie sooritustest. Kõige paremini õnnestus meil püsilamamine grupis (saime Anne käest 10 punkti, sest see võte oli Winniel tõesti veatu!), järgmine oli püsiistumine grupis (9,5 p).


Väga ilustasti (9 punkti peale) olid sooritutad ka siia tulek peatustega ja metallhantli toomine üle tõkke. Väikeste vigadega, kuid suht kõrgete punktidega (8,5 p) olid tehtud Zet peatusega, suunatud toomine ja kaugjuhtimine.


Kuid meie kolm viimasel ajal probleemiks olnud võtted läksid ikka metsa: Anne „kinkis“ meile 6 punkti kõrvalkäimise eest, kus Winnie üritas vinguda ja mina tegin lihtsalt trenni, olles valmis selle eest nulli sama; ruutu saatmisel läks Winnie hulluks ja jooksis platsil ringi nagu poleks elu sees varem ruudus käinud :) ja pulkade valikul kõik oli OK, välja arvatud see, et ta ikkagi esimest pulka suhu haaras. Tulemuseks on 3. koht. Videod on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/11/mitteametlik-sk-voistlus-24112012.html


Nüüd võtame nats hoogu maha, detsember on ikkagi eelkõige Jõulukuu, tegeleme küll jalutamise ja trennidega, kuid natukene peaks puhkama ka. Vahel puhkus on olulisem kui treenimine.


Ja meie tulevane kutsikas Twist sai nüüd ühekuuseks, väike tutvustav lugu on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/11/mister-twister.html


Twist saabub meile koju kas detsembri lõpus või jaanuari alguses – me ei suuda ära oodata!!