Vana aasta viimasel nädalal hakkasin ma juba pabistama, et vot-vot algab uus võistlusaasta :) Jaanuaris toimub lausa kaks sõnakuulelikkuse võistlus, esimene juba 12. jaanuaril Tallinnas (kohtunik Vladislava Akimova Lätist) ja järgmine 27. jaanuaril Narvas (kohtunik Timo Pussinen Soomest).


Seoses sellega ning ilmade soojemaks minemisega hakkasime tegema igal jalutuskäikul metsas Winnie SK trenne. Mitte kõik elemendid loomulikult, vaid sobivaid – juurdetulekut peatustega ja ilma, stoppimist ära saatmistel, istu-seisa-lama peatused kõrvalt, kõrvalkäimist (metsas vingumist ei esine ning asend on väga korrektne) ja kaugjuhtimist.


Hallis oleme osalenud kahel grupitreeningul, kus saime tehtud püsilamamist grupis, kõrvalkäimist (vingub), ruutu saatmist targetiga ning pulkade valikut maiusega (viimane on palju paremaks läinud).


Kolmapäeval tegime agility trenni kogu hallis juhtimise peale. Sai joostud kolm natukene erinevat rada, video on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/12/winnie-ag-trenn-26-12-2012.html


25ndal tähistasime kodus minu sünnipäeva ja Twisti katsikuid, koerad said jälle tohutult tähelepanu, närimiskonte, mänguasju, ning üks minu õpilane kinkis mulle Winniest tehtud maali – ära tuntav Winnie, kes sooritab okseri :) - väga armas, tänud, kallid sõbrad, kõige eest, loodan, et Uuel Aastal täituvad kõik teie unistused ja soovid!