Juunis suutsime peale trennide veel osa võtta kolmest erinevast võistlusest, kusjuures kõik kolm võistlust toimusid ühel ja samal päeval :)


Kõigepealt alustasime Keilas sõnakuulelikkuse võistlusest (3. koht), siis sõitsime Tallinna tagasi ja osalesime slaalomivõistlusel (1. koht) ja siis Pitch&Go võistlusel (1. koht) – väsimatu Winnie!!!


Sõnakuulelikkuse võistlusest on veel nii palju, et see oli punktivõistlus (mis tähendab, et oleks vaja saada I järk). Winnie vist endiselt ei taha väga MMile sõita ning seekord tõusis püsiistumise ajal püsti ja seisis ilusasti kaks minutit paigal. Sinna meie I järk läkski.


Ülejäänud võtted olid ilusad, endale ei meeldinud ainult kõrvalkäimine – Winnie endiselt „ujub“, alguses küttab ennast hullult ja siis lõpupoole hakkab rahunema. Lähiaja eesmärgiks kõrvalkäimist parandada.


Slaalomivõistlusel tegi kõik kolm jooksu puhtalt ja oli kõige kiirem koer – siit ka ärateenitud I koht.


Kui aga rääkida Pitch&Go võistlusest, siis siin juhtus IME! :))) Meil ei ole kunagi seal hästi läinud, enamik probleemidest olid seotud minuga – kiirustades (punktide kogumiseks antakse ju ainult 90 sekundit) viskan ma tihti eseme platsi külgedelt väljapoole või viskan adrenaliini lainel liiga kaugele (ehk 25 punkti asemel saime 10 punkti), siis ei suutnud ma kuidagi leida süsteemi kuidas ese kiiresti ära võtta.


Väike progress oli juhtunud juba eelmisel võistlusel, kus ma lahendasin kõik meie kolm põhiprobleemi, kuid korra viskasin palli nii varakult, et Winnie ei näinud viset ja tal läks aega palli leidmiseks, seega hiigelsuure punkti summat me lõppkokkuvõttes ei saanud.


Ja nüüd olime me Winniega ühel lainel – mina ei vedanud koera alt ning Winnie oli megatubli äraandmise ja etteruttamise momendil – ning tulemuseks 220 punkti ja üllatuslik esikoht!!!


Videot meie päevast saate näha:


http://svetaeks.blogspot.com/2013/06/winnie-eslu-sk-voistlusel-ii-jark-3-koht.html