Selja taha on jäänud nüüd selle aasta esimene sõnakuulelikkuse võistlus, mis toimus Tallinnas 7. jaanuaril (kohtunikuks oli pr Kaja Koor).


Erivõitja klassis võistles kokku 6 koera, nendest 5 olid Eestist ja üks Lätist. Kuuest koerast I järku saavutasid viis (sh ka Winnie), mis on erakordne tubli tulemus. Seekord autasustamispilti ei tulnud, kuna Winnie tuli 4. kohale.


Selle võistluse jaoks valmistudes, ei mõelnud me üldse kohast, vaid ainult sellest, et saaks suurepärast (I järk) tulemust kuna seda ongi vaja SK MMi võistkonna kuulumiseks. Nüüd on vaja saavutada veel üks selline tulemus veebruaris. Selle võistluse tulemusega me võime küll rahule jääda, kuid mitte Winnie meeleoluga sellel võistlusel. Millegi pärast siiani Winnie kõige lemmikumad võted (kõrvalkäimine ja "idiootide ruut"), ehk esimesed kaks individuaalvõtet, läksid seekord täiesti aia taha ning tõid kõige vähem punkte. Kogu võistluse aja oli Winnie väga häiritud, kuigi võõras silm seda vägagi ei märka.


Video:


http://www.youtube.com/watch?v=Ai4rhg5_094&feature=related


Nüüd me hakkame tasapisi valmistuma nii veebruaris Saaremaal toimuvale agility võistlusele, kuid ka Tallinnas toimuvale SK võistlusele. Olles väga hõivatud ei unusta me ka vahel möllamist:


http://www.youtube.com/watch?v=u9bpFFzH96w&feature=mfu_in_order&list=UL