Agility trennide mittetegemise tõttu on Winnie muutunud paksemaks ja laisemaks :) Perenaine kah :))) Seega otsustasime ikkagi vaikselt hakkata trenne tegema, aga nii, et vältida võimalikke traumasid (Winnie puhul on raske ennustada, sest ta on täitsa peast segi ja ei vaata ette, kui agilityt jookseb).


Füüsilise vormi parandamiseks ja kehakaalu normi toomiseks on suurendatud jalutuskäikude arvu. –1-1,5-tunnilised rihmata jalutuskäigud toimuvad üks-kaks korda päevas männimetsas.


Sõnakuulelikkuse trennid teeme vastavalt võimalustele – nii halli sees, kui ka väljas. Esmaspäevase trenni videod on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/03/winnie-sk-trenn-26032012.html


Nädala suurim uudis on see, et Winnie on kvalifitseerunud SK MMile osalema ning EKLi juhatus on meid ka ametlikult kinnitanud. Neljapäeviti me nüüd teiste kvalifitseerunutega koos hakkame SK trenne tegema (need tulevad sellised spetsiaalsed trennid segavate faktoritega MMiks ettevalmistamiseks; eriti saab lihvida asju siis, kui saame teada, milline tuleb harjutuste järjekord).


Neljapäevasest trennist lühikesed näidisvideod on:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/03/winnie-sk-trenn-29032012.html


Kuna möödunud nädalal pidi toimuma ka Tunnelite karikasarja I etapp, siis saime enne ka ühte tunnelitega trenni teha:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/03/winnie-ag-trenn-29032012.html


Nädalavahetus oli nagu tavaliselt - sündmuste rohke. Laupäeval osalesime AG rajatreeningul, mis veel kord kinnitas, et Winnie on ise endale ohtlik ja me peame nüüd enne SK MMi hästi ettevaatlikud olema.


Video on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/03/rajatreening-31032012.html


Pühapäeval osalesime Tunnelite võistlusel (korraldajaks oli TAKO).


Esimesel rajal Winnie oli megakontakne ning jooks oli mul hästi planeeritud ning plaanid ka üks ühele ellu viidud, mis tõi meile puhta jooksu ja parima aja. Teisel rajal aga andis tunda see, et me AG trenne põhimõtteliselt ei tee, ning suurel kiirusel keerasin paar kraadi plaaneeritust varem ja oligi diskvall käes (A-takistuse asemel suunasin koera tunnelisse), millele järgnes Winnie poolt mind põhjalik sõimamine :)


Igal juhul osaleda ja toetada oma osalemisega agility MMile minejad oli vahva, kindlasti võimalustel toetame ja osaleme veel.


Winnie tunnelite võistluse jooksud on siin:


http://youtu.be/n95vZ_JHVz4