Aprilli viimasel päeval oli Winniel jälle puhkepäev koos jalutuskäiguga metsas. Ma üritan mitte üle pingutada trennidega enne MMi, selleks et uusi vigu mitte sisse jurutada, aga noh mis teha - vahel koerad ikka mõtlevad midagi uut välja, stiilis „kuidas saaks võtte paremaks teha? Äkki peab liikumisjuhi käsu peale startima?“ :)


Esimesel mail me SKd jälle ei teinud aga jooksime lõbusalt  agilityt - video on siin: http://youtu.be/1ieFX2RijLA.


Teisel mail tegime juba nii lühidat SK trenni kui ka lühidat AG trenni, et koeral oleks vaheldus - videod on siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/05/winnie-sk-ja-ag-trennid-02052012.html.


Kolmandal mail oli Winniel sünnipäev! Winnie sai 4-aastaseks! Kingituseks sai mu kallis Winnie tuunikalatordi ja ilusa SK MMi jaoks valmistatud kaela- ja jalutusrihma. Ja jällegi ei mingei trenne :)


Reedel oli Winniel veel üks puhkepäev seoses sellega, et sellel päeval me sõitsime temaga Leetu, kuna mind kutsuti Leedu AG MMi kvalifikatsioonivõistluste kohtunikuks.


Peale nii paljusid puhkepäevasid oli Winnie motivatsioon väga kõrge, seega tegime laupäeval, 5.mail, temaga 2 trenni päevas:
hommikul http://svetaeks.blogspot.com/2012/05/postitus-2.html
õhtul http://svetaeks.blogspot.com/2012/05/postitus-0.html


Pühapäeval oli Winniel hommikul üks lühikene SK trenn kuna peale võistlust hakkasime me koju sõitma, kuhu õnnelikult saabusime öösel kell kolm - video on http://svetaeks.blogspot.com/2012/05/laupaev-050512-peale-voistlust.html


Winnie on fantastiline reisija, nii autos, kui võõrastes kohtades ei ole tal kunagi probleemi. Sportkoera jaoks see on väga hea omadus, kuna koer ei stressa ja koeraomanik ka ei pea stressama :)