Viimase nädala tippsündmuseks oli Winnie osalemine sõnakuulelikkuse MMil, mis toimus sellel aastal Salzburgis, Austrias.


Esimest korda elus pidi Winnie lennukiga lendama, samas sai ka Viinist Salzburgi ja tagasi kiirrongiga sõita (rongi maksimumkiiruses oli 200 km/tunnis), sai hästi palju sõidetud busside, trollide ja taksodega; elatud kahes hotellis, sh esimest korda liigutud ka liftiga :)


Mis mulle kohutavalt Winnies meeldis, on see, kuivõrd rahulikult ta kõike uusi asju vastu võtab ja kui ilusasti ta igal pool käitub, sellise koeraga pole küll häbi igal pool liikuda nii, et seljas kirjas on, et Eestit esindame :) Winnie pidas ennast väga hästi üleval, puhkas siis, kui oli vaja puhata, ning tegutses siis, kui oli aeg tegutsemiseks.


Meie etteaste MMil toimus laupäeva hommikul, meie olime esimeses grupis, kes pidi püsivõtteid tegema (kell 07.30), seega äratus oli kell 05.00.


Vaatamata sellele elustiili muutusele (iga päev ärkasime kell viis), suutis Winnie lamamisel lamada ning istumisel istuda. Individuaalvõtted ka kõik õnnestusid, pulkade otsimine võiks küll parem olla, aga noh läks nagu läks – tulemuseks on individuaalarvestuses III järk (hinne Hea) ning koos teiste Eesti koertega suutsime saavutada ka väga head meeskondlikku tulemust – 10. koht 19st!


Pildid ja videod lisanduvad täna õhtul ja homme!


Lähemalt saate Winnie reisist lugeda tema blogist http://svetaeks.blogspot.com/