Nädal oli põnev – meeletult palju trenne, kuid ka võistlusi mitte vähe :)


Laupäeval osalesime EVLÜ poolt korraldatud sõnakuulelikkuse võistlusel „EVLÜ SK Meister 2012“ ning saavutasime 3. koha (kohtunik Anu Oks)!
Video on siin: http://svetaeks.blogspot.com/2012/06/winnie-evlu-sk-voistlusel-3-koht.html


Tulemuseks oli seekord II järk – 236,5 p. Punktid läksid kaduma järjekordselt haukumisel ruudu harjutusel ja keskmise hantli toomise katse eest suunatud toomisel. Kõige kõrgemad punktid tulid seekord püsiistumise ja metallhantli toomise eest. Kõige tähtsam on see, et me ei ole saanud mitte ühtegi nulli.


Pühapäeval osalesime aga hoopis agility võistlusel Tuhalas, kuhu ma meid ootamatul registreerisin nädala alguses ja kuhu ei olnudki plaanis minna. Ja tundub, et tasus ära! Kohtunikuks oli Svetlana Kreslina Lätist ja kokku sai joosta 3 rada – üks hüppe- ja kaks agilityrada.


Meie tulemuseks on hüpperajal 3. koht ning teisel agilityrajal 4. koht.


Ma ei tea, kas olidki rajad nii rasked, kuid diskvallide arv on seekord meeletu suur. Viimase aja tendentsiks võiks nimetada ka seda, et kohtunikud on alanud panema A3 klassis kiirused, mis on suuremad kui AG MMil, mis ei ole sugugi loogiline. Tänu sellele õnnestus meil Winniega juba nüüd 2 korda (kahel viimasel võistlusel saada ajatrahv, mõlemal korral oli rajal tekkinud tõrge takistuse sooritamisel), kuid ma ei lasknud koeral seista kontaktpinnal. Kui ma oleks kontaktpindu nõudnud koeral korralikult teha, oleks ajaviga veel suurem. Mulle selline tendents ei meeldi ning ma sellega üldse nõus pole, et agility ei ole enam kõike tõugude ala.


Meie jooksusid saab näha siin:


http://svetaeks.blogspot.com/2012/07/tuhala-ag-voistlusel-3-koht.html